Page 16 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:57 08. Jul 2010
by Pajule
ta blonďatá s lukem :D Auril

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:44 18. Jul 2010
by Derken-
Alyffyn :) Nyní už s jedním sluncem vypáleným očkem.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:59 04. Aug 2010
by EXITUS999
Ailathan (původně obrázek drowa. Hodina v maskérně a hned se zelená :))
1.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:41 09. Aug 2010
by -RoF-
Alice když se slušně obleče a vypůjčí si druidí hůlku? :D
Sice vlasy a očka moc nesedí, ale to je detail :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:26 14. Aug 2010
by Pajule
taková ještě mlaďounká Ambřička

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:56 14. Aug 2010
by efu_redo
Image

Wuan, ještě když míval Unkase. Na cestách Krýnskými horami.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:34 14. Aug 2010
by Manas
Voren po par letech sluzby u Isabell
Voren.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:48 24. Aug 2010
by -RoF-
Mrakomor x Torax Enedrill

:D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:49 27. Aug 2010
by Molly23
Vilmawien

dalo mi to trošku práce :) musel jsem jí ostříhat, nabarvit vlasy, dát jí kontaktní čočky, napudrovat, překovat helmu a ještě koupit adekvátnější amulet. Ušiska má schovaný pod vlasama. Ale tak musím říct že nějak takhle se Vil kouká okolo sebe :) pokud se zrovna neusmívá.

PS: Už chápete proč Vilém? :)
PS2: Jo málem bych zapomněl. Ještě proběhla menší plastická operace očních víček.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:11 27. Aug 2010
by EXITUS999
Molly23 wrote:Vilmawien

dalo mi to trošku práce :) musel jsem jí ostříhat, nabarvit vlasy, dát jí kontaktní čočky, napudrovat, překovat helmu a ještě koupit adekvátnější amulet. Ušiska má schovaný pod vlasama. Ale tak musím říct že nějak takhle se Vil kouká okolo sebe :) pokud se zrovna neusmívá.
Hezká práce.... ;) :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:09 28. Aug 2010
by Treason
Docela mi připomíná Kitiaru :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:25 28. Aug 2010
by Pajule
pro ty co si pamatují Ami nebo taky jak říkal Grombo F´ane

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:36 29. Aug 2010
by Braenn
Ryu ve vší své kráse, ovšem nezvykle čistý. Kdo dokáže identifikovat pohlaví slečny/chlapce na obrázku vyhrává lízátko :idea:

Podobnost s Vilmou čistě náhodná...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:43 29. Aug 2010
by Pajule
podle rysů dívenka? :D jo a taky obočí ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:31 29. Aug 2010
by Molly23
Pajulka jen chce lízátko! Hele myslím že to jde fakt na oboje... jako u Vilmy to taky může být jen ulízanej týpek :). A jak tak koukám, ještě na mém obrázku jsem zapomněl na jednu drobnost... sebrat Vil náušnice ale co.... Pro příklad :D tenhle je taky takovej... líznutej :)

http://live.drjays.com/wp-content/uploa ... pic-ii.jpg

Jedná se o takovou popovou hvězdičku... Prince