Page 16 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:57 08. Jul 2010
by Pajule
ta blonďatá s lukem
Auril
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:44 18. Jul 2010
by Derken-
Alyffyn

Nyní už s jedním sluncem vypáleným očkem.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:59 04. Aug 2010
by EXITUS999
Ailathan (původně obrázek drowa. Hodina v maskérně a hned se zelená

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:41 09. Aug 2010
by -RoF-
Alice když se slušně obleče a vypůjčí si druidí hůlku?
Sice vlasy a očka moc nesedí, ale to je detail

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:26 14. Aug 2010
by Pajule
taková ještě mlaďounká Ambřička
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:56 14. Aug 2010
by efu_redo
Wuan, ještě když míval Unkase. Na cestách Krýnskými horami.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:34 14. Aug 2010
by Manas
Voren po par letech sluzby u Isabell
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:48 24. Aug 2010
by -RoF-
Mrakomor x Torax Enedrill

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:49 27. Aug 2010
by Molly23
Vilmawien
dalo mi to trošku práce

musel jsem jí ostříhat, nabarvit vlasy, dát jí kontaktní čočky, napudrovat, překovat helmu a ještě koupit adekvátnější amulet. Ušiska má schovaný pod vlasama. Ale tak musím říct že nějak takhle se Vil kouká okolo sebe

pokud se zrovna neusmívá.
PS: Už chápete proč Vilém?

PS2: Jo málem bych zapomněl. Ještě proběhla menší plastická operace očních víček.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:11 27. Aug 2010
by EXITUS999
Molly23 wrote:Vilmawien
dalo mi to trošku práce

musel jsem jí ostříhat, nabarvit vlasy, dát jí kontaktní čočky, napudrovat, překovat helmu a ještě koupit adekvátnější amulet. Ušiska má schovaný pod vlasama. Ale tak musím říct že nějak takhle se Vil kouká okolo sebe

pokud se zrovna neusmívá.
Hezká práce....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:09 28. Aug 2010
by Treason
Docela mi připomíná Kitiaru

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:25 28. Aug 2010
by Pajule
pro ty co si pamatují Ami nebo taky jak říkal Grombo F´ane
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:36 29. Aug 2010
by Braenn
Ryu ve vší své kráse, ovšem nezvykle čistý. Kdo dokáže identifikovat pohlaví slečny/chlapce na obrázku vyhrává lízátko
Podobnost s Vilmou čistě náhodná...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:43 29. Aug 2010
by Pajule
podle rysů dívenka?

jo a taky obočí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:31 29. Aug 2010
by Molly23
Pajulka jen chce lízátko! Hele myslím že to jde fakt na oboje... jako u Vilmy to taky může být jen ulízanej týpek

. A jak tak koukám, ještě na mém obrázku jsem zapomněl na jednu drobnost... sebrat Vil náušnice ale co.... Pro příklad

tenhle je taky takovej... líznutej
http://live.drjays.com/wp-content/uploa ... pic-ii.jpg
Jedná se o takovou popovou hvězdičku... Prince