Page 16 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:25 26. May 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:...nikoho neohrožovaly!
Mně by se takový svět líbil.
A co vy, černí vlci atd.: chtěli byste v něm hrát?

Mě tak napadá, kdyby "černí vlci a spol" někdy pod drápy NPC padli (pod -10 HP, heh)...byl by od nich taky natrvalo pokoj nebo by se respawnovali dál a dál?
//rýpu, joke
edit: Když se můžou respawnovat Hráči, proč je někomu trnem v oku, že se respawnují NPC?

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:39 26. May 2010
by nomis_b
Ad loot v epic lokacich :
http://thenoob.winterfell.cz/strip025.html
Ad topic: Ja se divim, ze jeste nad 30 jde neco sehnat casovkama. Co by se uz totalni drakobijec mel naucit vysedavanim v hospode ?
Chapu, ze je to pro postavy jediny realny pristup xpu, ale me by se libilo, ze by treba nad 30+ lvl ziskavaly xpy treba jen za bose stylu : drak, Nacelnik Trolloku atd..
Jnak je jasne, ze sehant partu 5 lidi na lvl 30+ aby mohly jit do tech nejsilenejsich dungu je tezke... ale tak trebas to vice postav nalaka dojet to na tu 30+ uroven.
me se treba libi, ze je na Thalii porad velky vyber lvlu, ze to nejni tak, ze vsichni maji 20+ . Porad je tam ta ruznorodost.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:58 26. May 2010
by efu_redo
Když člověk cvičí, tak se může pořád učit něco jiného. Je to nesmysl, rušit časové XP na 30 lvlu. Pořád se můžeš naučit něco nového.
Jen je škoda, že na thalii všichni jen craftí nebo lootují. Málo hráčů tady hraje RP a zastává funkce, a když funkci mají, tak zas jen craftí nebo lootují. Je to docela škoda.
( všichni neznamená 100%, normálně ano, ale v mém příspěvku ne

)
Co mě neskutečně zaráží je, že se na Thalii děje docela dost zajímavých věcí, ale jako hráč mám pocit, že to ostatní hráče moc nezajímá. Říkám si, na co tu jsou DMka?
Tohle je můj subjektivní pohled a názor, samozřejmě že to může být jinak.
Edit: Raději jsem Edit smazal, říkám si, že nemá smysl některé věci řešit. Mám-li být zcela upřímný, začínám být v některých věcech skeptický a z některých věcí na Thalii čím dál tím více otrávený.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:02 26. May 2010
by KaTo
nomis_b wrote:...
Ad topic: Ja se divim, ze jeste nad 30 jde neco sehnat casovkama. Co by se uz totalni drakobijec mel naucit vysedavanim v hospode ?
Chapu, ze je to pro postavy jediny realny pristup xpu, ale me by se libilo, ze by treba nad 30+ lvl ziskavaly xpy treba jen za bose stylu : drak, Nacelnik Trolloku atd...
...to je rafinovaný návrh na delevel stávajích 30+ postav? = každá smrt, ztráta expů, které už nijak nebude mít šanci získat zpátky?

Hehe, jen tak do nich!

"To je odnaučí bláznit!" (Rimmer, Red Dwarf)
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:05 26. May 2010
by Arsen
Krata wrote:hele mě se fakt zdá že trochu přeháníte.. teda s tim low lvl lokací souhlasim, ty expi pro lowíky jsou fakt malé a první kroky nejsou nejlehčí, 1 lvl zabije náraz mouchy, když se ještě postavě podaří tu mouchu zabít tak dostane minimum xp, zohle by se podle mě ještě mohlo doladit
.
No na povrchu aspon není problém sehnat partu, ale v podtemnu první kroky sou fakt pomalý, když za krysu je třeba 5-10xp a to má nějakejch 6hp, za kobold sice asi 15-20xp, ale taky nic extra..
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:06 26. May 2010
by DenGrasse
KaTo wrote:Mě tak napadá, kdyby "černí vlci a spol" někdy pod drápy NPC padli (pod -10 HP, heh)...byl by od nich taky natrvalo pokoj nebo by se respawnovali dál a dál?
//rýpu, joke

edit: Když se můžou respawnovat Hráči, proč je někomu trnem v oku, že se respawnují NPC?

Sorry, to jsem zapomněl. Mně samozřejmě VADÍ, že se respawnují postavy... permku všem!!!

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:12 26. May 2010
by KaTo
efu_redo wrote:...Jen je škoda, že na thalii všichni jen craftí nebo lootují. Málo hráčů tady hraje RP a zastává funkce, a když funkci mají, tak zas jen craftí nebo lootují. Je to docela škoda.
...
Co mě neskutečně zaráží je, že se na Thalii děje docela dost zajímavých věcí, ale jako hráč mám pocit, že to ostatní hráče moc nezajímá. Říkám si, na co tu jsou DMka?
...
Když už to zmiňuješ - taky bych rád celý večer hrál RP, naháněl/scháněl informace na nějakého toho DM zlouna (klaďáka

), ale na druhou stranu bych rád výbavu, aby mě nesejmul první obr se sražením, vlk, formian, apod... nebo každej podtemňák, co si vyleze opalovat šunky pod záři polarizovaného slunce.
Nikdy jsem nevěřil tomu, že mi nějaké výbava spadne z hůry zadarmo...prostě jen tak, pro moje krásný modrý oči (kdo nevěří, že mám krásný modrý oči, tomu ty jeho vyškrábu lžící a vypiju brčkem!!). A krom toho - v časy kdy se loguju je většina Q ukončována

. Takže asi tak.
to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař

) už rozsekáš kdeco.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:17 26. May 2010
by mandos
Teda mě to fakt přijde vtipný jak tu na 16 stran řešíte přesílený monstra. Kdyby tak ten svět byl nastavenej už od začátku taky byste na to tak nadávali. Že umíráte víc no tak jo no život dobrodruha není žádný med proto taky není každej dobrodruh. Já nevim jak vy ale já začínal na EQ a tam mi to přijde daleko těžší. A pokud opravdu budou zvýšený odměny nebo se to prostě bude upravovat ekvivalentně k nové síle monster jak jsem mam pocit tady zahlídl pak mi to stačí.

a i pokud ne tak to nějak přežiju...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:49 26. May 2010
by Xaarth
s Arsenem nesouhlasim, podle mě je horší sehnat partu na povrchu než v podtemnu

. Jinak pro mě byl nejlepší čas hraní 2 měsíce po wipe co jsem přišel na Thalii. Nejvyšší lvl tu měl Wall, vlčí kůže, Ragnar Rudovous, Berserk atd a když Pivas přišel se sekerou kamenného ohně, tak všichni čuměli co to je za super sekyru. To byla krásná doba, když dokonce i mého trpaslíka na 13 lvl vzali do prahvozdu

btw: bez craftu to podle mě bylo lepší (soukromý názor)
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 14:51 26. May 2010
by Arsen
KaTo wrote:efu_redo wrote:
to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař

) už rozsekáš kdeco.
Jasně "rpit" tím myslíš sedět v hospodě afk jako každej druhej tady ?

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:18 26. May 2010
by efu_redo
Arsen wrote:KaTo wrote:efu_redo wrote:
to Arsen: Hele, nevím co řešíš do cca 6tého lvlu za expy na mobech - vždyť časovky vs nároky na lvl letí tak, že snad ani nepotřebuješ zkřivit chlup mouše. Pravda, chce to aspoň týden s někým "RPit". A od šestky (nejsi-li DEXař

) už rozsekáš kdeco.
Jasně "rpit" tím myslíš sedět v hospodě afk jako každej druhej tady ?

Hej!!! Vkládáš mi do úst něco co řekl Kato

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:22 26. May 2010
by Arsen
To ani nevím jak se mi to povedlo, to je tím touchpadem, moc citlivej

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:22 26. May 2010
by pilnik
souhlasim s tím co napsal LDamian a jen dodávám, že občas je dost těžké přemluvit postavy cca 27+ lvl, aby vyrazily do nějakého drsného nebo ještě neprobádaného dungu, jelikož hráči mají strach, že smrtí ztratí expy za měsíc a i třeba více hry.
Osobně se mi změny, které byly udělány v síle monster, obtížnosti dungeonu včetně těch nových, co jsem zažil, začli líbít. Je to konečně ten správný adrenalin....
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:23 26. May 2010
by Tretas
mandos wrote:Teda mě to fakt přijde vtipný jak tu na 16 stran řešíte přesílený monstra. Kdyby tak ten svět byl nastavenej už od začátku taky byste na to tak nadávali. Že umíráte víc no tak jo no život dobrodruha není žádný med proto taky není každej dobrodruh. Já nevim jak vy ale já začínal na EQ a tam mi to přijde daleko těžší. A pokud opravdu budou zvýšený odměny nebo se to prostě bude upravovat ekvivalentně k nové síle monster jak jsem mam pocit tady zahlídl pak mi to stačí.

a i pokud ne tak to nějak přežiju...
Naprosto souhlasím.
Ještě si matně vzpomínám, jaké tu dřív byly debaty že 30lvly už nemají co bít. Teď už mají, avšak zas něco je špatně.
Hold každý krok ať k lepšímu nebo k horšímu je ve výsledku špatný.

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:26 26. May 2010
by Arsen
Stejně tohle je spíš o lagách než o síle monster, tady se skoro každý NPC chová jak hipser nebo hidař
