Page 16 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:35 21. Feb 2012
by de Aers
Alan Wake

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:11 21. Feb 2012
by XŠevyX
Left4dead 2... Parádní kuchačka zombíků na odreágování :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:27 23. Feb 2012
by Nalkanar
Jinak defakto jsem dohrál Zaklínače 2. V podstatě co "den" (odpoledne), to jedna kapitolka. Nejtěžší mi přišla spíše první kapitola asi tak než jsem došel k cca 10. lvlu (už si nejsem jist) - tam jsem vzal "vířivej", což neuskutečně usnadnilo hru. Do té doby byly souboje se skupinami nepřátel dost otrava, potom už to bylo dost na pohodu a jakmile jsem nabral ještě HPček pár a malinko zlepšil regeneraci, tak jsem prošel už většinu 2. i 3. kapitoly bez lektvarů apod., prostě jen hrubou silou. Ve třetí kapitolce pak byla bitka s nilfgaaradskou jednotkou v podstatě zklamáním, jelikož jsem kosil bez potíží elitní vojáky jen dobrou zbraní a "buildem" postavy. Trošku zklámání, řekl bych.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:16 23. Feb 2012
by Prasokralik
To už jsem sám kdo pořád mlátí Skyrim?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:57 23. Feb 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:To už jsem sám kdo pořád mlátí Skyrim?
Nejseš... 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:32 24. Feb 2012
by Maya
Fus ro daaaah..ne nejsi :-P :-D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:34 24. Feb 2012
by Silvaner01
kdo paří Diablo II.? mám stažený všechny soubory, dojel jsem to po 4 dungeon
a dál mi to chybí, nevíte někdo nějakej link na stažení toho zbytku? myslím tu pátou lokaci,
nebo kapitolu, po zabití diabla... /nějak mi už vypadlo jak se ten pátej díl jmenuje/ :(

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:44 24. Feb 2012
by Nalkanar
Lord of Destruction

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 02:07 24. Feb 2012
by Silvaner01
Nalkanar wrote:Lord of Destruction

hmm asi jo, zkusím to najít, jestli někdo má link , tak sem s ním :wink: díky

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:15 24. Feb 2012
by Molly23
Lol, tak tohle mě dost pobavilo, ale něco mi říká, že tam je nějakej háček... některé ty kolize (třeba He-111Z nebo ta B-29) vypadaj divně, asi nemá zapnuto "realistic landing"

http://www.youtube.com/watch?v=2YRM--CQ ... re=related

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:12 25. Feb 2012
by Bahnak
Silvaner01 wrote:hmm asi jo, zkusím to najít, jestli někdo má link , tak sem s ním :wink: díky
Je toho plný "ulozto.cz" případně kdekoliv jinde... Doporučuji ale koupit origošku kvůli klíčům...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:43 25. Feb 2012
by Silvaner01
Bahnak wrote:
Silvaner01 wrote:hmm asi jo, zkusím to najít, jestli někdo má link , tak sem s ním :wink: díky
Je toho plný "ulozto.cz" případně kdekoliv jinde... Doporučuji ale koupit origošku kvůli klíčům...
klíče mám, jen jsem vyměnil compl a ten starej už je fuč, takže to z něho nepřetáhnu,
a na uložto toho je hodně, akorát moc nepoznám co je bezpečný a kvalitní no, v jednom chybí pár postav , v tom dalším zase poslední kapitola, nikde tam nemužu najít komplet no, i když tam
píšou, že to komplet je... tak zkouším a stahuju

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:34 26. Feb 2012
by Bahnak
STáhni si nějaké ISO, to bývá zárukou že to alespoň bude LoD...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:02 26. Feb 2012
by -darkvision-
Transport Tycoon Deluxe (OpenTTD 1.1.5)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:30 26. Feb 2012
by Koninho87
Heroes of Newerth =)