Page 16 of 17
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 19:59 09. Apr 2016
by Nalkanar
V praxi se osvědčilo ten příkaz použít aspoň dvakrát.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 23:07 09. Apr 2016
by pavad
RainMan wrote:Zdravím,
nevím zda se to stává jen mě a proč se tak děje a proto se raději zeptám.
Jak se vyhnu tomu, že odhlásím postavu v lokaci M (město) a při dalším přihlášení se postava objeví v lokaci D (dungeon) který opustila cca 5 minut před odhlášením.
O tom jaké to způsobuje IC problémy se raděj rozepisovat nebudu.
Tedy. Lze tomuto nějak předejít? Rád bych se se svou postavou shledával tam kde jsem ji opustil a ne uprostřed dungeonu plného potvor.
Doporuceni: Pokud neco testujes v arene (kde Tva postava byla zabita a nasledne ozivena arenou) uloz si log a postavu ukladej nekolikrat pres dusi. Odlog realizuj alespon nekolik minut po posledni arena-smrti.
Jinak se pri pristim nalogovani s velkou sanci objevis v podsveti...
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:42 11. Apr 2016
by sandoftime
Dotaz - co přesně opravuje nový konfig hak ve featech pro fightera a další bojová povolání? Jako hráče bojovníka mě to celkem zajímá.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 01:23 11. Apr 2016
by kucik
Moznost vzit jako bonusovy feat i featy cepovek a uz si nepamatuju, jestli nejake dalsi.
Delal jsem to uz pred par tydny, ale az ted jsem nasel po****** 2da soubory pojmenovany velkejma pismenama, ktery to blokovaly.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 00:52 31. Jan 2017
by Deunan
Jak přesně s v rámci Thálie berou Prestige Classy? Mám splněny věškeré Thálijské předpoklady.
Courteous Magocracy
Sun Elf
Spellcraft 6+
Lore 10+
Point blank shot
weapon focus longbow
Trenér v Isilu mi tvrdí, že je vše v pořádku a bere mne do učení. Nicméně, následně není možné povolání vybrat.
Může to být z důvodu toho pouštního elfa?
Přiznám se, že nevím zda dělám něco špatně já nebo je někde chyba.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/625 ... _0000e.jpg
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 02:15 31. Jan 2017
by Kathermara
Deunan wrote:Jak přesně s v rámci Thálie berou Prestige Classy? Mám splněny věškeré Thálijské předpoklady.
Courteous Magocracy
Sun Elf
Spellcraft 6+
Lore 10+
Point blank shot
weapon focus longbow
Trenér v Isilu mi tvrdí, že je vše v pořádku a bere mne do učení. Nicméně, následně není možné povolání vybrat.
Může to být z důvodu toho pouštního elfa?
Přiznám se, že nevím zda dělám něco špatně já nebo je někde chyba.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/625 ... _0000e.jpg
Elfem by to být nemělo. Napadá mě jenom, jestli nemáš náhodou už dvě povolání. Je tady povoleno mít pouze dvě (plus povinný dobrodruh, ten se do toho nepočítá). Druhá možnost je chybějící základní útok +6. Nevím, kolik máš levelů v prvním povolání, takže je možné, že ještě potřebuješ pár levlů abys tu šestku měl. Pokud si to tedy s něčím nepletu, kdyžtak mě znalejší opraví

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 02:56 31. Jan 2017
by Derken-
Mas ty skillpointy naklikane nebo se na pozadovanou hodnotu dostavas pomoci modifikatoru atributu? Protoze je musis mit naklikane. Jen strilim kde by mohla byt chybka

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 04:03 31. Jan 2017
by sandoftime
Ověř skillpointy tak, že si cvičně naklikáš libovolné povolání (bez trenéra, bez potvrzování ve finální obrazovce)
V obrazovce se skill body udělej screen kolik máš tam (při naklikávání nového levelu) Lore a Spellcraft. Screen pak postni sem.
Tohle je skutečný stav bez bonusů. Bonusy za rasu, vlasntosti, cokoliv, se do požadavků na prestižku nepočítají.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 07:35 31. Jan 2017
by Shaman88
Jeste je tam pozadavek na zakladni bonuk k utoku.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 10:43 31. Jan 2017
by rosnicka
taky jsem kdysí měla takový problém a ty požadavky musejí být v základu, ne s přidanýma hodnotama které postava získává povoláním, rasou a pod. a zjistíš to opravdu tak že si uděláš level bez učitele.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 12:26 31. Jan 2017
by Paulus
Deunan wrote:Jak přesně s v rámci Thálie berou Prestige Classy? Mám splněny věškeré Thálijské předpoklady.
Courteous Magocracy
Sun Elf
Spellcraft 6+
Lore 10+
Point blank shot
weapon focus longbow
Trenér v Isilu mi tvrdí, že je vše v pořádku a bere mne do učení. Nicméně, následně není možné povolání vybrat.
Může to být z důvodu toho pouštního elfa?
Přiznám se, že nevím zda dělám něco špatně já nebo je někde chyba.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/625 ... _0000e.jpg
Odpoledne ověřím a dam vědět kde je chyba. Jen mi napiš jméno postavy. Nejlépe do té doby na ní nezvyšovat úrovně povolaniKdyby neslo počkat posli mi prosím povolání a jejich úrovně ve chvíli kdy ti nešlo vzít úroveň AA.
Obecně učitelé hlásí, že jsou připraveni tě učit ve chvíli kdy mas dostatek zkušeností pro další úroveň. Nekontroluje se zda postava splňuje jednotlivé požadavky na odbornosti, schopnosti a pod.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 12:50 31. Jan 2017
by JAH
Nevím v tuhle chvíli kolikátý máš level, ale vsadil bych si na malé BABko nebo čarozpyt. Sluneční elf má bonus 2 do čarozpytu, a to se nemusí, alespoň myslím, počítat do základního počtu bodů, který AA vyžaduje. Zkusím tě odchytit dnes ve hře.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:46 31. Jan 2017
by Deunan
Ahoj - moc děkuji. Pokusím se být ve hře pokud možno nějak normálně

Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:04 31. Jan 2017
by Paulus
Přebírá JAH. Netřeba aby dva lidi dělali to stejné.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 18:36 31. Jan 2017
by Paulus
Tak mi to nedalo ....jestli vidím dobře tak sis během navyšování úrovní zatím kliknul jen 5 bodů do čarozpytu. Potřebuješ 6.