Re: League of Legends
Posted: 14:53 13. Sep 2012
dota2 je zadarmo a steam taky, jeslti je nebo není potřeba netuším ale steam ajko takový je free platforma, pouze hry co zadarmo nejsou si na něm následně kupuješ
ano HoN má matchmaking. Já ale psal, že v LoL FUNGUJE matchmaking. Jestli hra má matchmaking je jedna věc. Jestli má funkční matchmaking, je durhá věc. HoN nemá funkční matchmaking - pro příklad.HoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.![]()
A věřil bys, že tohle se dá docílit i bez toho aby ses choval jako terorista a likvidoval vlastní řady? blokace a likvidace vlastních creepů není o skillu, je to normální zhovadilost. Schopnost kontrolovat svou lajnu bez tohoto, to je skill.Shaman88 wrote:Já bych souhlasil, taky mi vadí v Lol nemožnost, blokovat creepy a Deny vlastních.
Ono na tom se pozná dost skill, když třeba hraju proti noobům tak někdy se podaří že z jedné vlny creepů dorazím všechny vlastní a když se podaří víc krát tak třeba na 7 minutě jsem o 2-3 lvly výš než oponent a mám i víc goldů, zatímco on nemá skoro nic.

nemám sílu se s tebou hádat zachy, 85% tvých argumentů je vadných, zbylých 15% naprostá neznalost toho o čem mluvíš, tedy LoLzachy wrote:Dota 1 byla dobrá, jenže hra tomu nebyla přizpůsobená. (chybí reconnect a další featury co se týče kvality hry)Prasokralik wrote:je to dota rip a je to dost špatnej dota rip, originální dota je lepší, dota 2 je lepší, od hratelnosti, po přehlednost
Dota 2 lepší možná může být, nehrál jsem ji, ale tuším že je potřeba Steam což si kupovat nehodlám.
Je mi jasný že první hry nebudou nic HC, ale tak to je u většin her. HoN je na tom stejněPrasokralik wrote: jestli ti přijde LoL jednoduché, protože jsi hrál 8 her a 7x vyhrál proti noobíkům, poplácej se po ramenou jaký jsi machr a jdi si zkusit vyhrát ranked hru. Jestli vytáhneš své ELO alespon na 1200 pak budeš moci říkat něco o jednoduchostiHoN má match making taky, takže nic převratného matchmaking opravdu není.Prasokralik wrote: V league of legedns funguje mimo mnoha jiných skvělých věcí, matchmaking. To znamená, že to háže lidi podle jejich hodnocení do týmů tak, aby hra byla vyrovnaná. Že jsi ze svých 8 her 7 vyhrál po tom co máš jistě zkušenosti s několika dalšími moba hrami je celkem logické, když do lol vlezeš s čistým štítem a tak tě to hází do hry s a proti hráčům na stejném levelu se stejným hodnocením.![]()
Creepy jsou slabé, zničené kasárny se tuším po pár minutách obnoví. Hrdina, který umře tuším neztrácí žádné goldy! Pokud tě dostává pláč od dotkařů, tak jich je asi víc a asi to v něčem opravdu bude že?Prasokralik wrote: dostává mě pláč dotkařů o tom jak je league jednoduché. V čem konkrétně je jednoduché?
Že narozdíl od těch ostatních vadných pokusů o moba hru jako je HoN má přehldné menu, přehledný shop, přehledné ovládání? Takže aby dle tvého tvrzení byla hra správně hardcore, musí to být nepřehledný chaos s nepřátelským ovládáním?![]()
Ano to mi vadí, také mi vadí že nemůže vlastní creepy blokovat. Lasthitting je duležitej to máš pravdu, Jestli jsi hrál Dotu1 a přešel na LoL a tohle ti příjde lepší, tak máš ty opravdu super uvažováníPrasokralik wrote: Nebo ti snad vadí nemožnost likvidovat valstní creepy? Takže dobrý moba hráč se nepozná podle toho, jak umí kontrolvat zóny na lajně, jak efektivně lasthituje a jak drží nepřítele od creepů ale podle toho kolik udělá dmg ve valstních řadách? super uvažování.![]()
To že je tam magic power je fajn, ale vpodstatě totéž máš v HoN (maximalizace ultimátního spellu hůlkou nebo spellshards pro snížení magic armor).Prasokralik wrote: Nebo je to jednoduché, protože tam existují itemy které zvedají dmg kouzel? Oh wait, to je paradox... v ostatních moba hrách nemusím jako mág přemýšlet co stavět, stačí mi maxovat kouzla a one shotovat ostatní... LoL je nutně pitomost, protože když chci někoho sundat jako mág, musím postavit hůlku s ability power hmmm...Hrál jsi vůbec HoN že říkáš že LoL je v tolika věcech lepší?Prasokralik wrote: LoL sux, zůstanu u svého pro guláše HoN
Neříkám že se cítím jako hrozný profík a určitě mě sundáš v duelu 1v1, ale to já tebe v HoN takyPrasokralik wrote: btw jestli se cítíš jako hrozný profík, klidně si s tebou dám duel 1v1 na midu. Jestli je LoL tak jednoduché tak bys mě měl porazit ne?
LoL je fajn hra, ale HoN je pro mě prostě lepší, více možností a nenadržujou tam hráčům, kteří hrají častěji
(čím vyšší lvl accountu tím lepší runy a ty dvě kouzla může hráč mít)
v HoN jsou někteří hrdinové silnější, ale na každého hrdinu je zbraň.. jen je potřeba ji najítVtipné je, že u každého hrdiny v LoL je napsána jeho obtížnost. Skill jistě ovlivní hru hodně, ale tak to je i v HoNPrasokralik wrote: LoL neexistuje náhoda, neexistuje tam ultimátní pick championa, existuje tam jen a pouze skill. A to je přesně důvod proč bobánci z dotky, honu a podobných nesmyslů nemůžou LoL strávit.
EDIT: a jsem si 100% jistej, že když pickneš v HoNu "ultimátního championa" tak proti němu určitě pickneš ještě "ultimátnějšího championa". A totéž je i v LoL
EDIT2: Hry jsou to téměř stejné jen LoL je o tom kolikátý lvl účtu máš ke kterému pak připočítáš nějaký ten skill (Podle tebe jen a pouze skill)
V HoN mají všichni stejné možnosti nehledě na počtu dní/měsíců/let které nad tím strávíš, zde jde jen o to, jakého hrdinu si vybereš a jak s ním umíš zahrát proti jinému hrdinovi.
Zrovna morde může do velké míry tanka suplovat.Absinthorix wrote: