Page 16 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:08 14. Sep 2011
by Braenn
Jde se. Od pěti a dál na Vyšehradě, pokud bude hnusně, pak pod vyšehradem u té Kotvy, nebo jak se to tam jmenuje.
Kdyby někdo vzal míč...

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:11 14. Sep 2011
by Firefox_
kokosak wrote:Ne, až dneska se de. Dneska je totiž středa

Já to psal po půlnoci
Fajn asi se stavím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:57 16. Sep 2011
by zachy
jak to vypadá s vyšehradským srazem příští týden? kdo jde? možná bych se stavil

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:24 16. Sep 2011
by Firefox_
Já nebudu 100%
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:58 19. Sep 2011
by mandos
Já tenhle týden taky nebudu jsem nachcípanej.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:04 19. Sep 2011
by kokosak
Chrchly chrchly.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:11 19. Sep 2011
by Bahnak
Hmmm, sice nemužu chlastat (ráno job) ale tak coby ne...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:43 19. Sep 2011
by Braenn
Kdo v tomto počasí, pravda, není nachlazen? Na nějaké popíjení to asi nevidím...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:37 21. Sep 2011
by zachy
Tak jsem chtěl přijít, ale odkládám na příští středu. Kamarád slaví narozeniny.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:42 21. Sep 2011
by Thuereg
Okrem svých běžných finančních trablů mám momentálně aj chřipku takže to se mnou taky padá

. je to dlouho co sem byl tak mě to mrzí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:07 23. Sep 2011
by Braenn
Zajímavý program v sobotu na Petříně - Trnkobraní. Košty pálenek, všechno se švestkami a cimbál. Mhm?
http://www.prazskeveze.cz/zdarile-oslav ... 37495.html
Vstupné:
Plné: 100 Kč
Děti 6 -15 let, studenti do 26 let (po předložení dokladu o studiu), důchodci nad 65 let: 50 Kč
Děti do 6 let, invalidé ZTP, ZTP+P, novináři: 20 Kč
Rodinné vstupné: 250 Kč (2 dospělí s až 4 dětmi do 15 let)
Majitelé karty Opencard mají slevu ze standardní výše vstupného (100,-) na jednotnou cenu 50,- Kč za jeden vstup a 20% slevu ze zvýhodněného vstupného.
Asi si ještě dnes skočím vyzvednout dlouho opomínejnou Opencard:))
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:04 26. Sep 2011
by Braenn
Tuhle středu jdeme střílet z luku na Bílou horu, zatím v počtu Mišák/Vil, Bahňák a něco Mišákovách kamarádů. Místo srazu i čas bude upřesněno, ale vidím to kolem na poledne, stejně je státní svátek... Luky budou asi dva.
Kdyby se někdo chtěl přidat, prosím!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:54 26. Sep 2011
by Molly23
Ode mě bude jeden člověk a luky snad budou teda dva no

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:00 26. Sep 2011
by Bahnak
škoda že s mýma kvérama nemůžeme na veřejnosti střílet... to by se strážcům zákona nelíbilo...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:04 26. Sep 2011
by Braenn
Když přijdou strážníci, odhodíme píšťalu do trávy, chopíme se luků a budeme se tvářit, jako že nic?