Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:48 30. Mar 2012
Jakožto správný destruktivní emoter:
*nahodí vola na záda a sešplhá s ním po laně*

*nahodí vola na záda a sešplhá s ním po laně*


Myslím že je to reálné, jako že uneseš 20ks nějaké surové rudy.Absinthorix wrote:Jakožto správný destruktivní emoter:
*nahodí vola na záda a sešplhá s ním po laně*
Pravděpodobně? Vyplatilo by se tedy používat na obyčejné léčivé lektvary víc urovin se stejným účinkem? Při tom rozptylu to není jak zjistit a předpokládám, že stejný efekt to bude mít i u ostatních lektvarů.kucik wrote:#1 Bude mít stejný účinek.
#2 Pravděpodobně nemají stejnou sílu.
Pravděpodobně. Ty lektvary se budou něčím lišit, proto se nestacknou. Pokud mají stejný efekt, tak se mohou lišit jen použitým katalyzátorem a sílou výsledného efektu.Barbar321 wrote: Pravděpodobně? Vyplatilo by se tedy používat na obyčejné léčivé lektvary víc urovin se stejným účinkem? Při tom rozptylu to není jak zjistit a předpokládám, že stejný efekt to bude mít i u ostatních lektvarů.
...což jestli tomu dobře rozumím je u slabých léčivých lektvarů stejně jedno, protože efekt při stejným lvl alchymisty není možné zvýšit. Je to tak?kucik wrote:Pravděpodobně. Ty lektvary se budou něčím lišit, proto se nestacknou. Pokud mají stejný efekt, tak se mohou lišit jen použitým katalyzátorem a sílou výsledného efektu.Barbar321 wrote: Pravděpodobně? Vyplatilo by se tedy používat na obyčejné léčivé lektvary víc urovin se stejným účinkem? Při tom rozptylu to není jak zjistit a předpokládám, že stejný efekt to bude mít i u ostatních lektvarů.
A nebo se na ně zapsalo ještě něco nepodstatného a nestacknou se proto
Používat víc surovin, než je nezbytně třeba se zpravidla nevyplatí. Jediné, čeho lze teoreticky dosáhnout (a nejspíš skutečně jen teoreticky) je více kladných efektů v jednom lektvaru.
díky.kucik wrote:Jo.
Jsou to featy navic oproti standartnim, jen kazde povolani ma ty featy omeze na......"pro nej uzitecne"Barbar321 wrote:Zase po čase sem jdu s dotazem na hru. Omlouvám se předem všem zkušeným hráčům, kterým tento dotaz bude připadat jako stupidní, neb se k informaci už automaticky dostali.
Jedná se mi o bonusové featy u povolání. Když se dostanu na epickou úroveň, povolání zde má psáno bonusové featy. Tyto featy dostanu automaticky, pokud splňuju požadavky a nebo se mi tyto featy přidají do standardního výběru featů, takže si ho budu moct vzít jako jeden z featů v době, kdy postava má právo získat nový standardní feat (tj. lvl 21)?
To není to, co mám na mysli. Toto bych vcelku i chápal. Jde mi spíš o typ featů. Třeba u barbara je psáno, že na epickém levelu dostane bonusový feat např. epickou redukci zranění (epic damage reduction). Jde mi tedy o to, jestli on dostane tento feat automaticky a ostatní si ho musí vzít v rámci standardního výběru z featu a nebo jestli je to tak, že barbar dostane tu možnost si ho vybrat ze standardu a ostatním je tento feat znepřístupněn.xxxMajkyxxx wrote: Jsou to featy navic oproti standartnim, jen kazde povolani ma ty featy omeze na......"pro nej uzitecne"
Tzn. standartni featy po 21.lvl pokracuji stejne kazdy treti level + pokud jsi dosahnul epickeho classu dostavas dalsi bonusove featy na (pro class predem urcenych) levelech.
(napr. Klerik kazdy treti, 23, 26, 29, atd.)
Ah chapu.....nene nedostane automaticky.....musis si ho vybrat a nakliknout. Vesmes plati ze ty bonusove featy ve vyberu jsou charakteristicke jen pro ono povolani, ale nejsou automaticke.Barbar321 wrote:To není to, co mám na mysli. Toto bych vcelku i chápal. Jde mi spíš o typ featů. Třeba u barbara je psáno, že na epickém levelu dostane bonusový feat např. epickou redukci zranění (epic damage reduction). Jde mi tedy o to, jestli on dostane tento feat automaticky a ostatní si ho musí vzít v rámci standardního výběru z featu a nebo jestli je to tak, že barbar dostane tu možnost si ho vybrat ze standardu a ostatním je tento feat znepřístupněn.xxxMajkyxxx wrote: Jsou to featy navic oproti standartnim, jen kazde povolani ma ty featy omeze na......"pro nej uzitecne"
Tzn. standartni featy po 21.lvl pokracuji stejne kazdy treti level + pokud jsi dosahnul epickeho classu dostavas dalsi bonusove featy na (pro class predem urcenych) levelech.
(napr. Klerik kazdy treti, 23, 26, 29, atd.)