Tudíš hezky trollsky nahodili na freečko to jediný co za (do)hraní stojí...a ty nefunkční srágory dali až za peníze
SWTOR
Re: SWTOR
Popravdě příběh (tj. udělání lvl 50) je na SW (dle mě) to nejlepší co na SW je. A to dali zadarmo. Vše ostatní za žádný prachy nestojí, takže se to neodvážili dát ani zadarmo
.
Tudíš hezky trollsky nahodili na freečko to jediný co za (do)hraní stojí...a ty nefunkční srágory dali až za peníze
!
Tudíš hezky trollsky nahodili na freečko to jediný co za (do)hraní stojí...a ty nefunkční srágory dali až za peníze
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: SWTOR
Jsou to m-a-g-o-ř-i. Fronty jsme měli i my, když to bylo 100% placený. Tááákže se nedivím, že to "zachovali" i pro freečkaře. V tomhle jsou koukám zcela rovnostářštíNalkanar wrote:No craftit se nedá (1 povolání místo 3), podle všeho osekaly i počty toolbarů (jako WTF?!) a tak různě. Tak přemýšlím jestli má cenu se prohryzávat frontama kvůli příběhu, bo ne.
Btw - stejně jsou to matláci, protože "konkurenční" ArenaNet přeplněné servery řeší tím, že "přebytečné" postavy hodí na "cizí" server, s tím, že někde na pozadí běží "fronta" a když se na mateřském serveru uvolní místo, tak ti to nabídne volbu se "přeloadovat domů". Takže žádné čekání. (abych je nechválil, tak to funguje 100% pro jednotlivce, pokud se jednalo o partu, tak volba, aby se movnula celá, tak to mělo (minimálně před měsícem) tendenci OBČAS selhat, tj. to nehodí partu na jeden "nevytížený" server, ale každého na jiný. Ale žádný trapný čučení na "Jste 1895 ve frontě" se nekonalo nikdy).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: SWTOR
Fronty budou jen teď na začátku... a když bude hráčů přibývat, přibydou serveryNalkanar wrote:No craftit se nedá (1 povolání místo 3), podle všeho osekaly i počty toolbarů (jako WTF?!) a tak různě. Tak přemýšlím jestli má cenu se prohryzávat frontama kvůli příběhu, bo ne.
Craft je na 50 stejně na prd. Kromě augumentů. A biochemu. Protože end-game gear stejně nevykraftíš. Vem nějakej gathering skill a prodávej výdělky. Já třeba jedu na skoro všech altech slicing, dává rovnou prachy a mise buď hodim jinejm altum, nebo prodam za slušný prašule.
PUF!
Re: SWTOR
Jinak v případě zájmu doporučuju zkouknout tenhle článek: http://www.darthhater.com/articles/feat ... rket-items
Pěkně tam spočítali, co na kolik přijde. Třeba, když chceš jezdit operace (raidy), tak vyplázneš napoprvý něco přes 12 dolarů za permanentní odemknutí slotů a předmětů + 15 týdnů operací a pak jedeš dál za 8 dolarů/měsíc a jezdíš si operace stejně, jako bys měl 15 dolarový předplatný.
Jasně, že to neni úplně zadarmo, to by na tom nemohli vydělávat
Respektive, zadarmo je ta story a to mi přijde fakt jako nejzajímavější. Endgame grind mě moc nebere.
Pěkně tam spočítali, co na kolik přijde. Třeba, když chceš jezdit operace (raidy), tak vyplázneš napoprvý něco přes 12 dolarů za permanentní odemknutí slotů a předmětů + 15 týdnů operací a pak jedeš dál za 8 dolarů/měsíc a jezdíš si operace stejně, jako bys měl 15 dolarový předplatný.
Jasně, že to neni úplně zadarmo, to by na tom nemohli vydělávat
Respektive, zadarmo je ta story a to mi přijde fakt jako nejzajímavější. Endgame grind mě moc nebere.
PUF!
Re: SWTOR
Akorát musím někde nahnat social pointy a zakládat party s cizákama mě nebere.
Nejde to sbírat i nějak jinak?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: SWTOR
Na co sociální body? V tuhle chvíli fungujou Black Talon/Esseles social runy. Prostě se sebere parta padesátek, co potřebuje nafarmit sociální body, několikrát se prolítne první flashpoint, kde je nejvíc dialogů a má nejnižší level a hned sociální bodíky skáčou.
BW to stavěli tak, aby byli odměňovaný lidi, co třeba choděj planet/class questy s kamarády. Holt na single hráče to moc nefunguje. Ale chtěj přidělovat sociální body i za operace a PvP.
BW to stavěli tak, aby byli odměňovaný lidi, co třeba choděj planet/class questy s kamarády. Holt na single hráče to moc nefunguje. Ale chtěj přidělovat sociální body i za operace a PvP.
PUF!
Re: SWTOR
Chci mít social na dvojce abych mohl na svou Vette hodit toto


▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: SWTOR
Moje postava je chlap a Vette je můj otrok, companion a je to twillek
. Tak proč nemít vlastní tanečnici žejo?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: SWTOR
Můžeš koupit unlock za pár fufníků a mášNalkanar wrote:Esteticky mě uráží stigma freečkaře. Nemůžu mít unified colors.Předtím vypadal sith evilně, teď spíše debilně.
PUF!
Re: SWTOR
Já sem uvažoval, jestli přejdu ze subscription na f2p. Jelikož nemám s penězi takovej problém a nemám rád omezení, tak zůstanu na subscription. Ale kdybych měl začínat znovu, tak začnu s f2p. Minimálně pro první charakter. Možná první dva.
Nejvíc by mě asi dralo omezení toolbarů. Těch skillů je fakt dost a bejt omezenej jen na základ je vopruz.
BTW každej, kdo měl alespoň jednou subscription dostane "preffered" status, kterej má slušný bonusy. Takže se myslim celkem vyplatí si jednou subscription zaplatit, i když člověk nechce platit měsíční poplatky.
Nejvíc by mě asi dralo omezení toolbarů. Těch skillů je fakt dost a bejt omezenej jen na základ je vopruz.
BTW každej, kdo měl alespoň jednou subscription dostane "preffered" status, kterej má slušný bonusy. Takže se myslim celkem vyplatí si jednou subscription zaplatit, i když člověk nechce platit měsíční poplatky.
PUF!
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: SWTOR
Pokud vím tak ten subscribe lze rušit/nahazovat bez omezení.
Tím si zamykat a odemykat nonfree obsah, což se vyplatí pokud chcete hrát ale nemáte tolik času, takže není nutné si to v danou dobu platit. Alespon tímhle stylem jsem hrál svou conquerorku v age of conan, ta hra má stejný subscribe/f2p model
Tím si zamykat a odemykat nonfree obsah, což se vyplatí pokud chcete hrát ale nemáte tolik času, takže není nutné si to v danou dobu platit. Alespon tímhle stylem jsem hrál svou conquerorku v age of conan, ta hra má stejný subscribe/f2p model
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.