Page 16 of 17
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 16:36 08. Jul 2013
by Bahnak
Jak vidno je to o vkusu.
Tedy zaměření se na školu někdo zavrhuje, jiní preferují vybrané školy. Takže ať už uděláš to či ono, udělej to podle toho na co máš zrovna chuť. Všechno má svá plus i mínus.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:27 08. Jul 2013
by innfra
Prosím DM o jasné znění. Dnes jsem si nahodil lvl, a nešlo zvednout o ty 4 body, na kterých se buildovalo od té doby co jsem tu začal hrát. Prosím o vyjádření. Mám na tom založen build.
Děkuji.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:44 08. Jul 2013
by kucik
Jsou povolene 3 body. Vsude se pise 3 body.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:46 08. Jul 2013
by Shaman88
Damian tady někde psal že správně jsou 4 a že to na stránkách je špatně

A s tím dost lidí počítalo....
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:47 08. Jul 2013
by Nalkanar
A přecijen to znělo jako oficiálnější vyjádření znalého člena týmu, které Shaman odkejvával, jestli se pamatuju.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:53 08. Jul 2013
by innfra
Takže jak to tedy je? Bude se něco uzpůsobovat dále? Mám tu 4 herní buildy pro 4 různé hráče, které jsem stavěl a které musím upravit, nepočítaje své postavy.
DM vs WB, jeden aby si vybral.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:54 08. Jul 2013
by Bahnak
Hmmm
Thalie wrote:- dovednost lze zvysit maximalne o +3/uroven, vyjimkou je 1. uroven
Já už nevím jak officiálněji vám to měli říct....
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:56 08. Jul 2013
by Shaman88
Prostě chyba v Matrixu...
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 22:23 08. Jul 2013
by Prasokralik
innfra wrote:Takže jak to tedy je? Bude se něco uzpůsobovat dále? Mám tu 4 herní buildy pro 4 různé hráče, které jsem stavěl a které musím upravit, nepočítaje své postavy.
DM vs WB, jeden aby si vybral.
máš build založený na chybě v modulu? gratz....
4 body jsou pouze na prvním levelu
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 10:18 09. Jul 2013
by Barbar321
J.F.Payne wrote:...(snad kromě premonition, ale to mág do party stejně uplně neužije)...
Předtucha je kvůli známe chybě ještě více k ničemu. Zlikviduje jí i neúspěšný pokus o sražení. Při první příležitosti jsem jí vyměnil.
Jinak je to ale pěkná ozdoba

Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 12:37 09. Jul 2013
by -darkvision-
Barbar321 wrote:J.F.Payne wrote:...(snad kromě premonition, ale to mág do party stejně uplně neužije)...
Předtucha je kvůli známe chybě ještě více k ničemu. Zlikviduje jí i neúspěšný pokus o sražení. Při první příležitosti jsem jí vyměnil.
Jinak je to ale pěkná ozdoba

Tak co si pamatuji na můj souboj s Nalkem, tak jsem na něj sražením šel, neprošel a i tak jsem mu ubíral za minimum - předtuchu stále měl.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 12:48 09. Jul 2013
by Barbar321
-darkvision- wrote:
Tak co si pamatuji na můj souboj s Nalkem, tak jsem na něj sražením šel, neprošel a i tak jsem mu ubíral za minimum - předtuchu stále měl.
Jo, jenže jemu to ubírá body, jako by jsi ho zasáhl.
Kdyby jsi netušil, jak to kouzlo funguje, tak má absorbci ve výši násobku jeho levelu. Takže jedním nebo dvěmi pokusy o srážení mu ho nesebereš.
Jde o to, že když máš s k20 40 na útoku a on má 50 na obranu, tak vinou chyby mu pokus o sražení (normální rana, co jde vedle ne) ubere absorbci, jako by jsi normálně zasáhl.
Při boji s více slabými soupeři, co se neustále snaží srážet tak o předtuchu přijde během chvilky.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 12:53 09. Jul 2013
by Nalkanar
Tam bude problém, že jsi se i trefoval. Kdežto ono to buguje právě spíše při tom neúspěšném.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 23:35 10. Jul 2013
by slencak
Ruší kouzlení obranný postoj?
Edit: Ruší.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 08:44 17. Jul 2013
by soul1
tak jsem zase zpět s dotazem
mam na svím učtu 2 čaroděje stejneho lvlu i stejne inteligence ale zaraži mě jedna věc... co určuje počet zapamovatelnych kouzel u čaroděje? já jen že jsem si tak nějak všimnul že u jednoho jich mam vice než u druheho ? :/