NPC/Hráčské spolky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: NPC/Hráčské spolky

Post by marii »

Krysak wrote:Ahoj trošku trollingu.
Hraje nás tolik, že je reálné postavit 3-4 funkční spolky, každému ale něco nevyhovuje, a tak se zakládají další a další.... sám jsem ten případ.

Bez významné role tahounů GM a tahounů hráčů s tím žádný koncpet byť sebelepší nepohne.

Co bych udělal já? Nechal věci osudu, vždy se nějací takoví blázni najdou.

Určitě bych jako GM bránil velkému množstí spolků a společků, dole povolil maximálně dva. Motivoval lidi, aby vstoupili a motivoval cleny stávající , aby nové lidi brali mezi sebe. Dole to celkem fachá. No a nahoře? Tři spolky musí stačit - hodnáci, zlouni a porno skupinka.
Mohu se Te zeptat,tou porno skupinkou myslis Morusuv stanek? ..Ja se chci jen ujistit,nez budu reagovat......
Lossë Hyaro
Locked