Page 16 of 28

Re: World of Planes

Posted: 14:29 03. Sep 2013
by Molly23
Já pravděpodobně budu

Re: World of Planes

Posted: 15:22 03. Sep 2013
by radekdnb
pokud se nám dneska zruší trénink kvůli dešti který pravděpodobně přijde tak budu taky :)

Re: World of Planes

Posted: 22:47 03. Sep 2013
by -darkvision-
Molly23 wrote:No to je v pořádku, ale my se tu pokoušíme o taktiku 4 prstů :). Už jsem to tu vysvětloval několikrát. Úzká formace je jen taková paráda na přesuny, ale dobře se tím dá natrénovat i to létání ve dvojci v boji.
Tohle poslední dny vídám ve hře. Vždy čtyři stíhači a u sebe a komu se pověšej na záď, ten končí :D

Re: World of Planes

Posted: 22:58 03. Sep 2013
by Molly23
Ono by to mělo fungovat jako dvě dvojce a v každé dvojci je vždy útočník a jeho obránce. Na netu je toho fakt dost, ta taktika se používá dodnes, vymyslel ji Werner Mölders za občanské války ve Španělsku.

Re: World of Planes

Posted: 23:00 03. Sep 2013
by Molly23
jinak takhle to vypadá po čelním souboji s Migem-3, kterého jsem rozřezal vrtulí :D... bohužel mé nouzové přistání pokazilo entí keřátko, které mi vběhlo do cesty.

Re: World of Planes

Posted: 20:44 08. Sep 2013
by Molly23
Pánové! O víkendu jsem načerpal inspiraci od týpků jako jsou Breitling Jet Team (snímek 3), Baltic Bees Jet Team, Očovskí bačovia (snímek 2) nebo Jordánší královští sokoli (snímek 1). Tak se máme co učit! :D
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Re: World of Planes

Posted: 17:47 09. Sep 2013
by Molly23
Maličká ukázka z tankové části Warthunderu :)
http://www.youtube.com/watch?v=jj5oyw4xnkU

Re: World of Planes

Posted: 13:58 11. Sep 2013
by Theogil I
Molly23 wrote:Maličká ukázka z tankové části Warthunderu :)
http://www.youtube.com/watch?v=jj5oyw4xnkU
O lodích jsi nenašel nic?

Re: World of Planes

Posted: 14:03 11. Sep 2013
by J.F.Payne
World of Planes: WTC edition starts today!

Re: World of Planes

Posted: 14:30 11. Sep 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:World of Planes: WTC edition starts today!
http://www.youtube.com/watch?v=JnszgkE3O8g

Re: World of Planes

Posted: 17:57 12. Sep 2013
by Molly23
Theogil I wrote:
Molly23 wrote:Maličká ukázka z tankové části Warthunderu :)
http://www.youtube.com/watch?v=jj5oyw4xnkU
O lodích jsi nenašel nic?
O lodích zatím nic. Vypadá to, že ty půjdou do vývoje jako poslední. Je to i logické, protože hned po tom co zbořili konkurenci v letadlech tak zbortí konkurenci v tancích a pak už lodě půjdou na jistotu :lol: .

Re: World of Planes

Posted: 22:24 16. Sep 2013
by Molly23
Ha! Kdo pozná co je to za letadlo? :wink:

Re: World of Planes

Posted: 22:39 16. Sep 2013
by klobouk
Mollyho oblíbené.

Re: World of Planes

Posted: 10:45 17. Sep 2013
by Molly23
No tohle moc moje oblíbené není. Já mám hodně rád dlouhonosou Doru pro její rychlost, stoupavost a silnou výzbroj.

Re: World of Planes

Posted: 11:21 17. Sep 2013
by kucik
Molly23 wrote:Ha! Kdo pozná co je to za letadlo? :wink:
To je černobílé letadlo.