Page 16 of 21

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:05 17. Jun 2013
by Braenn
Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma :)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 07:40 18. Jun 2013
by pavad
Braenn wrote:Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma :)
Ano, ten konec Zaklinace byl vskutku mimo me chapani...

Nehlede na skutecnost, ze ve vojenskych "dejinach" zaklinacovy pentalogie jedinec alespon omsely znalosti 2. svetove valky vidi prime souvislosti (a tim i odhaduje dej).

Musim rici, ze odhadovani deje se mi u G.R.R.Martina veru moc nepovedlo (nejen Pisen ledu a ohne, ale i Tufova dobrodruzstvi, Pisecnici, Sen Ockerwee...).

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 08:15 18. Jun 2013
by Braenn
pavad wrote:
Braenn wrote:Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma :)
Ano, ten konec Zaklinace byl vskutku mimo me chapani...

Nehlede na skutecnost, ze ve vojenskych "dejinach" zaklinacovy pentalogie jedinec alespon omsely znalosti 2. svetove valky vidi prime souvislosti (a tim i odhaduje dej).

Musim rici, ze odhadovani deje se mi u G.R.R.Martina veru moc nepovedlo (nejen Pisen ledu a ohne, ale i Tufova dobrodruzstvi, Pisecnici, Sen Ockerwee...).
Joo, Sen Ockerwee se mi děsně líbil!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:21 18. Jun 2013
by Prasokralik
Jsem si všiml až teď, že red wedding uvedli kejklíři songem rains of castamere

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:33 18. Jun 2013
by kucik
Já myslel, že už to máš přečtený a zkouknutý horem dolem, když tu do nás leješ takovejch mouder.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:28 18. Jun 2013
by Prasokralik
Já braky nečtu

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:35 18. Jun 2013
by kucik
Aha. Jenom je hodnotíš. :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 14:11 19. Jun 2013
by Molly23
Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 14:40 19. Jun 2013
by Nalkanar
Víme... co jsem ji viděl v The Gossip, tak mě zaujala 8)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:04 20. Jun 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:
Image
...teda kromě mě :mrgreen: .

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:17 20. Jun 2013
by Nalkanar
Já jen doufám, že její mateřské schopnosti v seriálech neodrážejí realitu. :lol: Johna Connora takřka nezvládala, ale Joffrey se jí úplně utrhnul ze řetězu. :lol:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:21 20. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Já jen doufám, že její mateřské schopnosti v seriálech neodrážejí realitu. :lol: Johna Connora takřka nezvládala, ale Joffrey se jí úplně utrhnul ze řetězu. :lol:
Jako sparťanská matka a manželka se osvědčila výborně.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:37 20. Jun 2013
by KaTo
Ve věech třech případech vychovala třikrát zabijáka :twisted: :twisted: . Nevím jak jako matka, ale jako "tvůrce" masových vrahů uspěla pokaždý :mrgreen: .

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 10:18 23. Jun 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:53 23. Jun 2013
by zachy
KaTo wrote:
Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:
Image
...teda kromě mě :mrgreen: .
Fotka z filmu Dredd, docela dobrý :) http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/