Page 16 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 21:05 17. Jun 2013
by Braenn
Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 07:40 18. Jun 2013
by pavad
Braenn wrote:Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma

Ano, ten konec Zaklinace byl vskutku mimo me chapani...
Nehlede na skutecnost, ze ve vojenskych "dejinach" zaklinacovy pentalogie jedinec alespon omsely znalosti 2. svetove valky vidi prime souvislosti (a tim i odhaduje dej).
Musim rici, ze odhadovani deje se mi u G.R.R.Martina veru moc nepovedlo (nejen Pisen ledu a ohne, ale i Tufova dobrodruzstvi, Pisecnici, Sen Ockerwee...).
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 08:15 18. Jun 2013
by Braenn
pavad wrote:Braenn wrote:Kdyby je zabil, ale on je zabil a pak podivně vzkřísil a vůbec ten konec a... a to je na jiné téma

Ano, ten konec Zaklinace byl vskutku mimo me chapani...
Nehlede na skutecnost, ze ve vojenskych "dejinach" zaklinacovy pentalogie jedinec alespon omsely znalosti 2. svetove valky vidi prime souvislosti (a tim i odhaduje dej).
Musim rici, ze odhadovani deje se mi u G.R.R.Martina veru moc nepovedlo (nejen Pisen ledu a ohne, ale i Tufova dobrodruzstvi, Pisecnici, Sen Ockerwee...).
Joo, Sen Ockerwee se mi děsně líbil!
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:21 18. Jun 2013
by Prasokralik
Jsem si všiml až teď, že red wedding uvedli kejklíři songem
rains of castamere
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 11:33 18. Jun 2013
by kucik
Já myslel, že už to máš přečtený a zkouknutý horem dolem, když tu do nás leješ takovejch mouder.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:28 18. Jun 2013
by Prasokralik
Já braky nečtu
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:35 18. Jun 2013
by kucik
Aha. Jenom je hodnotíš.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:11 19. Jun 2013
by Molly23
Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:40 19. Jun 2013
by Nalkanar
Víme... co jsem ji viděl v The Gossip, tak mě zaujala

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:04 20. Jun 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:

...teda kromě mě

.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:17 20. Jun 2013
by Nalkanar
Já jen doufám, že její mateřské schopnosti v seriálech neodrážejí realitu.

Johna Connora takřka nezvládala, ale Joffrey se jí úplně utrhnul ze řetězu.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:21 20. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Já jen doufám, že její mateřské schopnosti v seriálech neodrážejí realitu.

Johna Connora takřka nezvládala, ale Joffrey se jí úplně utrhnul ze řetězu.

Jako sparťanská matka a manželka se osvědčila výborně.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:37 20. Jun 2013
by KaTo
Ve věech třech případech vychovala třikrát zabijáka

. Nevím jak jako matka, ale jako "tvůrce" masových vrahů uspěla pokaždý

.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 10:18 23. Jun 2013
by Molly23
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 17:53 23. Jun 2013
by zachy
KaTo wrote:Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Jasný, Lenu by chtěl mít doma každý:

...teda kromě mě

.
Fotka z filmu Dredd, docela dobrý
http://www.csfd.cz/film/266803-dredd/