Page 16 of 66

Re: Volby

Posted: 13:07 16. Jan 2013
by KaTo
Absinthorix wrote:
Aulus wrote:církve co neexistovaly
Když jsi narazil výše na tohle... neříkali náhodou katolíci, že se s těma ostatníma co by neměly na nic nárok rozdělí z toho svého tučného balíku který díky zločinecké vládní garnituře vysají z pracujícího lidu a tak dále?
*rozesměje se* Tits or gtfo! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Volby

Posted: 13:20 16. Jan 2013
by Absinthorix
OK :(

Image

Re: Volby

Posted: 13:55 16. Jan 2013
by Krysak

Re: Volby

Posted: 14:21 16. Jan 2013
by Aulus
Krysak wrote:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eW9uOwIA6Sk
Děsivé, co?

Re: Volby

Posted: 14:27 16. Jan 2013
by Grin
Nemam radost z toho, ze mame dva levicove kandidaty, vubec ne. Ale pro ty kdo chce volit Swarze meli byste zjistit jake vyznava hodnoty, co vse v minulosti podporoval nebo podporuje jakym smerem, co se tyce EU, nas chce hnat (EMS apod.)

Re: Volby

Posted: 14:28 16. Jan 2013
by Absinthorix
Aulus wrote:
Děsivé, co?
Mě to hodilo dalším odkazem na
http://youtu.be/5dS6dl2mvwI

a to je zase pozitivní :) rovnováha musí být

Re: Volby

Posted: 14:33 16. Jan 2013
by Krysak
Aulus wrote:
Krysak wrote:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eW9uOwIA6Sk
Děsivé, co?
Ze dvou stávajích kandidátů jsem i přes tento dokument a další dokumenty ochotný volit Zemana, byt s krajním odporem. Případně nejít k volbám vůbec.

Re: Volby

Posted: 14:42 16. Jan 2013
by J.F.Payne
Grin wrote:Nemam radost z toho, ze mame dva levicove kandidaty, vubec ne. Ale pro ty kdo chce volit Swarze meli byste zjistit jake vyznava hodnoty, co vse v minulosti podporoval nebo podporuje jakym smerem, co se tyce EU, nas chce hnat (EMS apod.)
Přesně proto, co vše v minulosti podporoval a jaké názory zastával, bych ho volil :)) A Unie sice potřebuje pořádně reformovat a debyrokratizovat, ale jinak je její existence nezbytná k tomu, aby Evropa mohla zůstat konkurenceschopná ke zbytku světa. Je naivní se domnívat, že slaboučká Česká Republika sama kdy něco zmůže, zvlášť v budoucnu.

EDIT: Jsem toho přesvědčení, že i přes své chyby nám toho Unie dala víc dobrého, než co to stálo zlého.

Re: Volby

Posted: 14:47 16. Jan 2013
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:
Grin wrote:Nemam radost z toho, ze mame dva levicove kandidaty, vubec ne. Ale pro ty kdo chce volit Swarze meli byste zjistit jake vyznava hodnoty, co vse v minulosti podporoval nebo podporuje jakym smerem, co se tyce EU, nas chce hnat (EMS apod.)
Přesně proto, co vše v minulosti podporoval a jaké názory zastával, bych ho volil :)) A Unie sice potřebuje pořádně reformovat a debyrokratizovat, ale jinak je její existence nezbytná k tomu, aby Evropa mohla zůstat konkurenceschopná ke zbytku světa. Je naivní se domnívat, že slaboučká Česká Republika sama kdy něco zmůže, zvlášť v budoucnu.

EDIT: Jsem toho přesvědčení, že i přes své chyby nám toho Unie dala víc dobrého, než co to stálo zlého.
Pchá, naší vozové hradby se bála celá Evropa... Stačí chtít a budou se nás bát zas a to víc než jen ojedinělých spanilých jízd indočechů do příhraničních nákupních center

Re: Volby

Posted: 14:48 16. Jan 2013
by kucik
Grin wrote:Nemam radost z toho, ze mame dva levicove kandidaty, vubec ne. Ale pro ty kdo chce volit Swarze meli byste zjistit jake vyznava hodnoty, co vse v minulosti podporoval nebo podporuje jakym smerem, co se tyce EU, nas chce hnat (EMS apod.)
Můžeš prosím přesně říct o co jde? Pokud se máme bavit věcně, tak je dobrý jasně říct, co se mi nelíbí.


Ad církevní restituce: Taky mám jednu expertýzu, která byla zadaná UK. Je otázkou, proč byla stopená a následně byla zadána znovu, někomu jinému.

Re: Volby

Posted: 14:51 16. Jan 2013
by kokosak
Grin wrote:Nemam radost z toho, ze mame dva levicove kandidaty, vubec ne. Ale pro ty kdo chce volit Swarze meli byste zjistit jake vyznava hodnoty, co vse v minulosti podporoval nebo podporuje jakym smerem, co se tyce EU, nas chce hnat (EMS apod.)
Kdybych to neudělal u obou kandidátů, co bych to byl za odpovědného voliče? Ale celkem mě rozesmává, jak se Švarcík přesunuje z leva do prava, podle toho, kdo o něm zrovna mluví :D Jen ten Zeman tam sedí a s podporou komunistů a strany, co ho nejdřív zavrhla, aby jí teď přišel dobrej si pižďuchuje pořád na svým.

Fascinuje mě, jak krátkou maj lidi paměť. Jen některý maj tu vejmluvu, že za opozoční smlouvy, akce Olovo a podobných ještě neměli dost rozumu. A jiný ho nemaj doteď! :D

Re: Volby

Posted: 14:53 16. Jan 2013
by KaTo
*sumíruje debatu* Takže...
...všichni :lol: se tu schodujeme, že příští prezident nás prodá. Dvě třetiny chtějí prodat na západ, třetina na východ.
...všichni :lol: se tu schodujeme, že oba kandidáti jsou polický kurvy s pštrosím žaludkem a hroší kůží. Dvě třetiny preferují mumlavý styl, třetina žoviálně rozvláčný.
...všichni souhlasí, že oba kandidáti mají máslo na hlavě. Dvě třetiny souhlasí, že před svinstvem se mají zavírat oči, třetina preferuje aktivní účast na "ději".

...zapomněl jsem na něco? :wall:

Re: Volby

Posted: 14:55 16. Jan 2013
by J.F.Payne
A kdo tu analýzu psal? Proč tam není žádnej profesor, docent nebo doktorand podepsanej? Kde to má odkazy na zdroje? Nezdá se mi to jako práce Univerzity Karlovy - za tohle by u nás na fakultě trhali uši.

Re: Volby

Posted: 14:55 16. Jan 2013
by kokosak
Kato, zapomněl si sesumírovat co tu proběhlo v diskusi a ne to, co si myslíš ty sám :D

Re: Volby

Posted: 14:59 16. Jan 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:A kdo tu analýzu psal? Proč tam není žádnej profesor, docent nebo doktorand podepsanej? Kde to má odkazy na zdroje? Nezdá se mi to jako práce Univerzity Karlovy - za tohle by u nás na fakultě trhali uši.
Po formální stránce mi tam taky mnoho věcí nesedí. :mrgreen: