Page 16 of 16

Re: Pády servru

Posted: 19:45 18. Oct 2025
by Fryn
Jeanes wrote:Dneska stejný problém. "Byl jsi zaveden." A já bych hrál jak divej! :D
To je prostě zákon schválnosti. Se to musí zrovna stát když někdo chce hrát a já nekontroluju co se děje na Thalii :).

Re: Pády servru

Posted: 14:33 25. Apr 2026
by Jeanes
Nejde se připojit.
"Byl jsi zaveden"

Re: Pády servru

Posted: 16:26 25. Apr 2026
by Jeanes
Něco k tomu viz výše, pozoruju, že...

Po odlodlogu/vykopnutí ze hry ve 14:00 jsem slyšel nekonečně dlouhé opakující se klikání jako když, kliknete na jakýkoliv tlačítko v základním menu hry. Ztulmil jsem volume a ignoroval to.
Po restartu serveru jsem vybral postavičku a klikl na "hrát" → černá obrazovka, a stále to opakované klikání + "byl jsi zaveden"
Restartoval jsem svůj PC a zkusil se znovu připojit. Klikání už neslyším. Ale stále "byl jsi zaveden"

Dopoledne jsem hrál pouze já, aspoň co jsem pozoroval. Chvilku před restartem jsem odlogl a šel 5min afk. Poté jsem přilogl a napsal "/pc soul". Medit už jsem nestihnul, (...já se nechtěl po resu objevit uprostřed dungu...). To přilognutí muselo být někdy těsně před 14:00, protože jsem stihnul napsat jenom "/pc soul" a hned na to mě hra vykopla, s hláškou "postava byla uložena na serveru".

Očividně jsem ve hře už neměl být, protože hra vykopne hráče už ve 13:58... Předpokládám, že postava, která nemůže meditovat, nemůže být uložena a server si s tím potom neví rady.

Já těm mechanikám nerozumím, píšu to protože, ten problém "byl jsi zaveden" se občas objevuje a znemožňuje hru, tak jestli to je doopravdy způsobeno tímto, tak ať to všichni víte.

Omlouvám se :?

Re: Pády servru

Posted: 00:39 26. Apr 2026
by Fryn
Jeanes wrote:Něco k tomu viz výše, pozoruju, že...
Pardon, všimnul jsem si toho až teď.

Dík za report, vypadá to na nějaký problém v komunikaci s databází. Během neděle budu mít snad prostor se na to podívat důkladněji.