Poděkování
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Poděkování
pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Poděkování
chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir
Dormalhir
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Poděkování
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Poděkování
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.danielfojt wrote:skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Poděkování
ja ted nevim co tim myslis,je fakt ze absolutne nevim co se stalo,ale asi to tak stejne melo byt ze jo:)par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasikaigor wrote:Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.danielfojt wrote:skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Poděkování
... ale hlavně že se dělaj questy jen pro zločincedanielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
já v tom chrámu byl taky... a jako asi každýmu tam došlo že pokud byla stráž viděna před farmama a po několik hodin nedorazila, tak se asi něco stalo... já se šel projít naproti k farmám a našel sem tam mrtvý stráže. Moh sem to řešit a jít udělat poplach do města... ale nemam na to charakter. Moh to udělat kdoholiv jinej, třeba tydanielfojt wrote:par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Poděkování
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Vedoucí týmu Thalie
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Poděkování
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustiteRejty wrote:Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Poděkování
Zaloz jinej Topic tady se dekuje a neflamujedanielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustiteRejty wrote:Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Jinak se nic nevyresilo my s Ynne sme prece mrtvy ne to ste chteli
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Poděkování
A tak to je dobře ne? Proč by měli jako zbytečně umírat? Oni hrajou zláky aby dobráci měli co řešit... proč by mělo dobro pokaždý vyhrát? Jen ať to je v rovnováze. Je to jen otázka pohledu na věc, oni dělaj to správný z jejich pohledu, ty ze svýho. Když by podle tebe měli dostat permanentní smrt protože sou zlý, bylo by přece fér když tě oni chytí tak tě rovnou zabít protože seš hodnej ne?danielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Poděkování
Taky děkujeme za to že jsi nám to tam ukázal, nikdy jsme tam nebyli ... viděli jsme to poprvé a stojí to za to, díky tvůrcům a to moc, je to krásná lokace a má ohromný náboj ... strachy jsem občas cvakal zadnicí 20 íčko. Třeba by mohli osvobozené oběti utéct a udělat tak radost osvoboditelům.danielfojt wrote:chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Poděkování
Dik, Doomovi, to sem zas jednou vytuh u compu na sest hodin a to sem si rikal ze pudu brzo spat 
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Poděkování
Pripojuji se k dikum a musim rict, ze v jednu chvili ve me byla fakt mala dusicka a uz jsem drowku videl na oltari.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Poděkování
Díky za skvělou hru v chrámu Zeira.Díky trpaslíku a elfe.Díky DM.Díky Karathské stráži za záchranu životů.Všem díky
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Poděkování
zdarec vsichni, jakozto novacek bych tez rad podekoval DMkum za minuly tyden, nejprve za pekny boj o skreti tabor, a nasledny uprk (teda ustup
, pak dalsi den dobrodruzstvi s lupici, a sestup do dolu s pavouky pro jejich lup(a finalni nakladacku, ktera malem spatne dopadla) a konecne posledni zazitek v chramu Zeira, kde slo jak o zivot tak o moje nervy(teda trpaslikovy
, takze diky Matlavousovi(doufam ze je to spravne napsany
za ty dve posledni dobrodruzstvi a za to prvni taky, ale nevim komu
a taky diky vsem hracum co se zucastnili a diky Karathske strazi za zachranu.
trpaslik a elf
PS:preju hodne trpelivosti s nama novejma, protoze se asi pri te improvizaci docela zapotite
a taky diky vsem hracum co se zucastnili a diky Karathske strazi za zachranu.
trpaslik a elf
PS:preju hodne trpelivosti s nama novejma, protoze se asi pri te improvizaci docela zapotite