Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by Lord_Berserk »

pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Poděkování

Post by danielfojt »

chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Poděkování

Post by danielfojt »

Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:

skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by igor »

danielfojt wrote:
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:
skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Poděkování

Post by danielfojt »

igor wrote:
danielfojt wrote:
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:
skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.
ja ted nevim co tim myslis,je fakt ze absolutne nevim co se stalo,ale asi to tak stejne melo byt ze jo:)par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika :D nema cenu se k tomu vyjadrovat
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by igor »

danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
... ale hlavně že se dělaj questy jen pro zločince
danielfojt wrote:par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika :D
já v tom chrámu byl taky... a jako asi každýmu tam došlo že pokud byla stráž viděna před farmama a po několik hodin nedorazila, tak se asi něco stalo... já se šel projít naproti k farmám a našel sem tam mrtvý stráže. Moh sem to řešit a jít udělat poplach do města... ale nemam na to charakter. Moh to udělat kdoholiv jinej, třeba ty ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by Rejty »

danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: Poděkování

Post by danielfojt »

Rejty wrote:
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by Lord_Berserk »

danielfojt wrote:
Rejty wrote:
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:
Zaloz jinej Topic tady se dekuje a neflamuje :mrgreen:
Jinak se nic nevyresilo my s Ynne sme prece mrtvy ne to ste chteli :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poděkování

Post by igor »

danielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:
A tak to je dobře ne? Proč by měli jako zbytečně umírat? Oni hrajou zláky aby dobráci měli co řešit... proč by mělo dobro pokaždý vyhrát? Jen ať to je v rovnováze. Je to jen otázka pohledu na věc, oni dělaj to správný z jejich pohledu, ty ze svýho. Když by podle tebe měli dostat permanentní smrt protože sou zlý, bylo by přece fér když tě oni chytí tak tě rovnou zabít protože seš hodnej ne?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Poděkování

Post by Theogil I »

danielfojt wrote:chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir
Taky děkujeme za to že jsi nám to tam ukázal, nikdy jsme tam nebyli ... viděli jsme to poprvé a stojí to za to, díky tvůrcům a to moc, je to krásná lokace a má ohromný náboj ... strachy jsem občas cvakal zadnicí 20 íčko. Třeba by mohli osvobozené oběti utéct a udělat tak radost osvoboditelům. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Zyga »

Dik, Doomovi, to sem zas jednou vytuh u compu na sest hodin a to sem si rikal ze pudu brzo spat :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Poděkování

Post by kucik »

Pripojuji se k dikum a musim rict, ze v jednu chvili ve me byla fakt mala dusicka a uz jsem drowku videl na oltari.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Poděkování

Post by Pivo »

Díky za skvělou hru v chrámu Zeira.Díky trpaslíku a elfe.Díky DM.Díky Karathské stráži za záchranu životů.Všem díky
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Poděkování

Post by kaz »

zdarec vsichni, jakozto novacek bych tez rad podekoval DMkum za minuly tyden, nejprve za pekny boj o skreti tabor, a nasledny uprk (teda ustup :D , pak dalsi den dobrodruzstvi s lupici, a sestup do dolu s pavouky pro jejich lup(a finalni nakladacku, ktera malem spatne dopadla) a konecne posledni zazitek v chramu Zeira, kde slo jak o zivot tak o moje nervy(teda trpaslikovy :) , takze diky Matlavousovi(doufam ze je to spravne napsany :oops: za ty dve posledni dobrodruzstvi a za to prvni taky, ale nevim komu :)
a taky diky vsem hracum co se zucastnili a diky Karathske strazi za zachranu.

trpaslik a elf
PS:preju hodne trpelivosti s nama novejma, protoze se asi pri te improvizaci docela zapotite :D
Post Reply