Page 16 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:29 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:32 19. Mar 2008
by danielfojt
chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir

Re: Poděkování

Posted: 22:34 19. Mar 2008
by danielfojt
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:

skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....

Re: Poděkování

Posted: 22:50 19. Mar 2008
by igor
danielfojt wrote:
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:
skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.

Re: Poděkování

Posted: 22:55 19. Mar 2008
by danielfojt
igor wrote:
danielfojt wrote:
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej :wink:
skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.
ja ted nevim co tim myslis,je fakt ze absolutne nevim co se stalo,ale asi to tak stejne melo byt ze jo:)par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika :D nema cenu se k tomu vyjadrovat

Re: Poděkování

Posted: 23:00 19. Mar 2008
by igor
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
... ale hlavně že se dělaj questy jen pro zločince
danielfojt wrote:par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika :D
já v tom chrámu byl taky... a jako asi každýmu tam došlo že pokud byla stráž viděna před farmama a po několik hodin nedorazila, tak se asi něco stalo... já se šel projít naproti k farmám a našel sem tam mrtvý stráže. Moh sem to řešit a jít udělat poplach do města... ale nemam na to charakter. Moh to udělat kdoholiv jinej, třeba ty ;-)

Re: Poděkování

Posted: 23:02 19. Mar 2008
by Rejty
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...

Re: Poděkování

Posted: 23:05 19. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:

Re: Poděkování

Posted: 23:08 19. Mar 2008
by Lord_Berserk
danielfojt wrote:
Rejty wrote:
danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:
Zaloz jinej Topic tady se dekuje a neflamuje :mrgreen:
Jinak se nic nevyresilo my s Ynne sme prece mrtvy ne to ste chteli :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:13 19. Mar 2008
by igor
danielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite :shock:
A tak to je dobře ne? Proč by měli jako zbytečně umírat? Oni hrajou zláky aby dobráci měli co řešit... proč by mělo dobro pokaždý vyhrát? Jen ať to je v rovnováze. Je to jen otázka pohledu na věc, oni dělaj to správný z jejich pohledu, ty ze svýho. Když by podle tebe měli dostat permanentní smrt protože sou zlý, bylo by přece fér když tě oni chytí tak tě rovnou zabít protože seš hodnej ne?

Re: Poděkování

Posted: 09:37 20. Mar 2008
by Theogil I
danielfojt wrote:chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir
Taky děkujeme za to že jsi nám to tam ukázal, nikdy jsme tam nebyli ... viděli jsme to poprvé a stojí to za to, díky tvůrcům a to moc, je to krásná lokace a má ohromný náboj ... strachy jsem občas cvakal zadnicí 20 íčko. Třeba by mohli osvobozené oběti utéct a udělat tak radost osvoboditelům. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:51 22. Mar 2008
by Zyga
Dik, Doomovi, to sem zas jednou vytuh u compu na sest hodin a to sem si rikal ze pudu brzo spat :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 03:34 22. Mar 2008
by kucik
Pripojuji se k dikum a musim rict, ze v jednu chvili ve me byla fakt mala dusicka a uz jsem drowku videl na oltari.

Re: Poděkování

Posted: 10:11 23. Mar 2008
by Pivo
Díky za skvělou hru v chrámu Zeira.Díky trpaslíku a elfe.Díky DM.Díky Karathské stráži za záchranu životů.Všem díky

Re: Poděkování

Posted: 19:52 24. Mar 2008
by kaz
zdarec vsichni, jakozto novacek bych tez rad podekoval DMkum za minuly tyden, nejprve za pekny boj o skreti tabor, a nasledny uprk (teda ustup :D , pak dalsi den dobrodruzstvi s lupici, a sestup do dolu s pavouky pro jejich lup(a finalni nakladacku, ktera malem spatne dopadla) a konecne posledni zazitek v chramu Zeira, kde slo jak o zivot tak o moje nervy(teda trpaslikovy :) , takze diky Matlavousovi(doufam ze je to spravne napsany :oops: za ty dve posledni dobrodruzstvi a za to prvni taky, ale nevim komu :)
a taky diky vsem hracum co se zucastnili a diky Karathske strazi za zachranu.

trpaslik a elf
PS:preju hodne trpelivosti s nama novejma, protoze se asi pri te improvizaci docela zapotite :D