Re: Poděkování
Posted: 09:29 19. Mar 2008
pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej 
Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.danielfojt wrote:skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
ja ted nevim co tim myslis,je fakt ze absolutne nevim co se stalo,ale asi to tak stejne melo byt ze jo:)par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasikaigor wrote:Moh ses taky zapojit... ono se to nějak muselo řešit víš? Zločince chytli, zavřeli do vězení a po 2 dnech se šlo k soudu. A co sem viděl jen za tu chvilku co tam někteří vytváří, škoda mluvit. To že se dva zastaví u mrtvých stráží (asi náhodou), jeden druhýho doléčí a vesele běží dál ač mě tam u těch mrtvejch stráží vidí... nebo když běžim pro pomoc kvůli padlýmu parťákovi a postava kterou potkam řekne něco ve smyslu "chceš teda invis abys tam prošel nebo ne? jestli ne, tak já teda jdu" to mi nepřijde rozhodně hodno nějakýho questu.danielfojt wrote:skoda ze se tu questy delaji jen zlocincum.....Lord_Berserk wrote:pridavam se taky... a dik za muj prvni DM-Quest po Wipe a hned takovej peknej
... ale hlavně že se dělaj questy jen pro zločincedanielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
já v tom chrámu byl taky... a jako asi každýmu tam došlo že pokud byla stráž viděna před farmama a po několik hodin nedorazila, tak se asi něco stalo... já se šel projít naproti k farmám a našel sem tam mrtvý stráže. Moh sem to řešit a jít udělat poplach do města... ale nemam na to charakter. Moh to udělat kdoholiv jinej, třeba tydanielfojt wrote:par nas trcelo v chramu a nic se nedelo.no klasika
Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustiteRejty wrote:Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
Zaloz jinej Topic tady se dekuje a neflamujedanielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustiteRejty wrote:Tak nekomentuj neco, o cem nic nevis. Uz se to stava u tebe pravidlem...danielfojt wrote:je fakt ze absolutne nevim co se stalo
A tak to je dobře ne? Proč by měli jako zbytečně umírat? Oni hrajou zláky aby dobráci měli co řešit... proč by mělo dobro pokaždý vyhrát? Jen ať to je v rovnováze. Je to jen otázka pohledu na věc, oni dělaj to správný z jejich pohledu, ty ze svýho. Když by podle tebe měli dostat permanentní smrt protože sou zlý, bylo by přece fér když tě oni chytí tak tě rovnou zabít protože seš hodnej ne?danielfojt wrote:tak prave to me s..e,par lidem dalo zabrat aby je dostaly,a pak se to takhle na pohodicku vyresi ze se jim opet nic nestane muzou fakcit dal tak to jedine mi na tom vadi.ale radeji mlcim,jelikoz se do me zase vy supy pustite
Taky děkujeme za to že jsi nám to tam ukázal, nikdy jsme tam nebyli ... viděli jsme to poprvé a stojí to za to, díky tvůrcům a to moc, je to krásná lokace a má ohromný náboj ... strachy jsem občas cvakal zadnicí 20 íčko. Třeba by mohli osvobozené oběti utéct a udělat tak radost osvoboditelům.danielfojt wrote:chci poděkovat bratrum Boendalovi a Boindilovi a take Misty za pomoc pri prozkoumani mozkomori jeskyne,diky bylo to skvele a hlavne vase spolecnost je vyjimecna.a ten poklad.........jupiiiiiii
Dormalhir