Page 151 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:28 15. Sep 2013
by Shaman88
Najdi model....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:12 15. Sep 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Najdi model....
Challenge accepted! Zbytek je na tobě a nezklam mě :P :wink: :D :D :D !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:14 15. Sep 2013
by Rejty
Chobotnice máme... :var_13:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:16 15. Sep 2013
by KaTo
Rejty wrote:Chobotnice máme... :var_13:
OH YEAH! No kdyby bylo třeba, taky v tom cepu/hacku/wtf je další.
P.S.
Shamane - já ti věřím! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:23 15. Sep 2013
by radekdnb
KaTo wrote:
Rejty wrote:Chobotnice máme... :var_13:
OH YEAH! No kdyby bylo třeba, taky v tom cepu/hacku/wtf je další.
P.S.
Shamane - já ti věřím! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
oooooo ta modrá hydra je luxusní! :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:25 15. Sep 2013
by Rejty
Hydry máme taky :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:41 24. Nov 2013
by Puxina
Možnost doladit si vzhled postavy ve hře. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:58 24. Nov 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Možnost doladit si vzhled postavy ve hře. ;)
Jaký vzhled?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:00 24. Nov 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:
Puxina wrote:Možnost doladit si vzhled postavy ve hře. ;)
Jaký vzhled?
NPC i kterého si můžu doupravit barvu vlasů, kůže, tetování, očí, rtů a tak dále ;).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:56 27. Nov 2013
by kokosak
Momentálně docela zásadně postrádám možnost koupit ve hře základní, bezvlastnostní šatečky. Míval to vetešník v Ivory, ten už tam pro jistotu ani není. Člověk chce mít slušnej šatník ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:01 27. Nov 2013
by Amber
kokosak wrote:Momentálně docela zásadně postrádám možnost koupit ve hře základní, bezvlastnostní šatečky. Míval to vetešník v Ivory, ten už tam pro jistotu ani není. Člověk chce mít slušnej šatník ;)
Zrovna jsem to téma nadhodila na WB fóru. :) Nejsi první, kdo s tím má problém, ale snad to brzo vyřešíme...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:17 27. Nov 2013
by Krysak
Koukám na otázku co mi na thalii chybí. ČAS! Ja chci hrát:(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:11 27. Nov 2013
by Nalkanar
Kněz Jákob v Ivory.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:13 27. Nov 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Kněz Jákob v Ivory.
JJ, taky si myslím, že by tam mohl být aspoň ranhojič, kor při tě šílených vzdálenostech.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:28 27. Nov 2013
by Puxina
Nalkanar wrote:Kněz Jákob v Ivory.
Souhlas ;)