Page 151 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:28 15. Sep 2013
by Shaman88
Najdi model....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:12 15. Sep 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Najdi model....
Challenge
accepted! Zbytek je na tobě a nezklam mě

!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:14 15. Sep 2013
by Rejty
Chobotnice máme...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:16 15. Sep 2013
by KaTo
Rejty wrote:Chobotnice máme...
OH YEAH! No kdyby bylo třeba, taky v tom
cepu/hacku/wtf je další.
P.S.
Shamane - já ti věřím!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:23 15. Sep 2013
by radekdnb
KaTo wrote:Rejty wrote:Chobotnice máme...
OH YEAH! No kdyby bylo třeba, taky v tom
cepu/hacku/wtf je další.
P.S.
Shamane - já ti věřím!

oooooo ta modrá hydra je luxusní!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:25 15. Sep 2013
by Rejty
Hydry máme taky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:41 24. Nov 2013
by Puxina
Možnost doladit si vzhled postavy ve hře.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:58 24. Nov 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Možnost doladit si vzhled postavy ve hře.

Jaký vzhled?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:00 24. Nov 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Puxina wrote:Možnost doladit si vzhled postavy ve hře.

Jaký vzhled?
NPC i kterého si můžu doupravit barvu vlasů, kůže, tetování, očí, rtů a tak dále

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:56 27. Nov 2013
by kokosak
Momentálně docela zásadně postrádám možnost koupit ve hře základní, bezvlastnostní šatečky. Míval to vetešník v Ivory, ten už tam pro jistotu ani není. Člověk chce mít slušnej šatník

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:01 27. Nov 2013
by Amber
kokosak wrote:Momentálně docela zásadně postrádám možnost koupit ve hře základní, bezvlastnostní šatečky. Míval to vetešník v Ivory, ten už tam pro jistotu ani není. Člověk chce mít slušnej šatník

Zrovna jsem to téma nadhodila na WB fóru.

Nejsi první, kdo s tím má problém, ale snad to brzo vyřešíme...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:17 27. Nov 2013
by Krysak
Koukám na otázku co mi na thalii chybí. ČAS! Ja chci hrát:(
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:11 27. Nov 2013
by Nalkanar
Kněz Jákob v Ivory.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:13 27. Nov 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Kněz Jákob v Ivory.
JJ, taky si myslím, že by tam mohl být aspoň ranhojič, kor při tě šílených vzdálenostech.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:28 27. Nov 2013
by Puxina
Nalkanar wrote:Kněz Jákob v Ivory.
Souhlas
