Page 151 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:10 11. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 18:29 11. Dec 2011
by Molly23
Jo to je sice pěkné, ale tohle se mi přesně na BFku nelíbí

ta nereálnost... to tohle sice vypadá hůř, ale je to mnohem reálnější a ten týpek umí!
http://www.youtube.com/watch?v=vWx23gcu4iE&feature=fvst
Re: Vtípky
Posted: 21:03 11. Dec 2011
by -RoF-
Jsem tak hrál Mount and Blade, vlezu do hradu a jen se směju. Si tak říkám koho tam ty stráže hlídají, jestli tu kostru nebo co

Re: Vtípky
Posted: 16:14 12. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 22:57 12. Dec 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 23:04 12. Dec 2011
by Molly23
Ty vrahu! Já snad nahraju písen abych jí ukázal jak se to dělá!
Re: Vtípky
Posted: 00:29 13. Dec 2011
by de Aers
Molly23 wrote:
Ty vrahu! Já snad nahraju písen abych jí ukázal jak se to dělá!
Tak z toho máš uši dost kříííVííí ?

Re: Vtípky
Posted: 02:51 13. Dec 2011
by Molly23
Běžte do hajzlu s těma ohranejma vtipama o Chucku Norrisovi. Kdyby to byla pravda tak sem teď příjde a začne mi mlátit hlavou o klávessůogndůngibzh ibsg piobsdgibhsip b pib siphbdgihbg
Re: Vtípky
Posted: 09:01 13. Dec 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 11:52 14. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:04 14. Dec 2011
by Prasokralik
Nee ted se toho ne a ne zbavit! Je pořád větší!
Re: Vtípky
Posted: 21:31 14. Dec 2011
by sendys
<a> mas stromek?
<b> jj mame ukazu
<a> ukaz, ale ted hned!
<b> <<<--
<b> takhle vypada kdyz lezi...
Re: Vtípky
Posted: 00:56 15. Dec 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 01:01 16. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 08:52 16. Dec 2011
by Molly23
Oj jé lets go sons of Skyrim! Party hard!
http://www.youtube.com/watch?v=AFe5u0VYAxg