Page 151 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:44 03. Jul 2011
by Alvarion
Chci poděkovat Damianovi a Xantipe za včerejší fajnový XP hunt se zdravou porcí RP tak, jak má vypadat.
Re: Poděkování
Posted: 13:29 03. Jul 2011
by LDamian

Jo, pro krušných začátcích se ta hra pěkně rozjíždí.
Re: Poděkování
Posted: 18:08 04. Jul 2011
by -RoF-
Díkas Braenn za fajn přednášku o magických vědách v učebně sirotčince

Re: Poděkování
Posted: 18:21 04. Jul 2011
by davidsoft
-RoF- wrote:Díkas Braenn za fajn přednášku o magických vědách v učebně sirotčince

Připojuji se. Přednáška se mi moc líbila. Doufám, že budou další.

Re: Poděkování
Posted: 18:38 04. Jul 2011
by Braenn
Heh, díky že jste neusli - všichni:) Příště bude něco kratšího, slibuji...
Re: Poděkování
Posted: 18:44 04. Jul 2011
by davidsoft
Braenn wrote:Heh, díky že jste neusli - všichni:) Příště bude něco kratšího, slibuji...
Nemusí. V prvním semestru na vysoké škole jsem vydržel sledovat přednášky i 7 hodin v kuse. Jen mi to místy připadalo trochu moc rychlé, nestíhal jsem to všechno číst.
Re: Poděkování
Posted: 18:47 04. Jul 2011
by Braenn
Ok, tedy zpomalím. Každá připomínka vítaná.
Re: Poděkování
Posted: 20:03 04. Jul 2011
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, přednáška o magii byla zajímavá, příjemné zpestření. Možná by ale stálo za to dát to vědět příště víc dopředu, včetně ic sekce, ne každý čte nástěnky, pak by byla pravděpodobně i hojnější účast.
Re: Poděkování
Posted: 20:17 04. Jul 2011
by G-ladiator
Thurms wrote:Taktéž se přidám k poděkování, přednáška o magii byla zajímavá, příjemné zpestření. Možná by ale stálo za to dát to vědět příště víc dopředu, včetně ic sekce, ne každý čte nástěnky, pak by byla pravděpodobně i hojnější účast.
Pokus o otevřenější oznámení skončil nařčeními, létající zeleninou a hledáním svazku Kladivo na čarodějnice.

Neúčastnil jsem se, i když bych rád, ale Braenn děkuji, že to vytvořila a odehrála.
Re: Poděkování
Posted: 01:00 05. Jul 2011
by wsweetjane
Velké, velké díky Narsithovi za krásný večer a super hru...

Re: Poděkování
Posted: 10:31 05. Jul 2011
by Narsith
Take děkuji wsweetjane za velmi pěkne chvile při hře.Bez tebe by to nešlo zahrat

Re: Poděkování
Posted: 11:15 07. Jul 2011
by Koninho87
Děkuju moc Nesse Valanay za pěkné hraní =) fakt super*smeká klobouk*
Re: Poděkování
Posted: 13:34 07. Jul 2011
by Lolipop
Koninho87 wrote:Děkuju moc Nesse Valanay za pěkné hraní =) fakt super*smeká klobouk*
I já moc děkuju za hry s tebou.

Při té příležitosti chci poděkovat samozřejmě i Sarethovi, on ví.

A hlavně!! Exitus Exitus *skanduje* to je prostě něco! Díky!

Re: Poděkování
Posted: 01:31 08. Jul 2011
by Prasokralik
Díky terk, že dneska vytáhla zarezlému elfovi trn z paty. A to já dokonce nejsem ten hlavní, kdo by měl děkovat.
Re: Poděkování
Posted: 01:50 08. Jul 2011
by Narsith
Děkuji Rienovi a Terk za zachranu...nebyt tam jich tak kdo vi jak to dopadlo ?
podepsan: Robert Ness