Page 152 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:53 27. Nov 2013
by rosnicka
Puxina wrote:Shaman88 wrote:Puxina wrote:Možnost doladit si vzhled postavy ve hře.

Jaký vzhled?
NPC i kterého si můžu doupravit barvu vlasů, kůže, tetování, očí, rtů a tak dále

.
plne s tebou souhlasim, vsak kdyz jde menit obleceni tak by mohlo i tuto ..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:17 27. Nov 2013
by Braenn
...alespoň ve startovní lokaci.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:18 27. Nov 2013
by Caehan
Souhlasím. Říkat Shamanovi o rtěnku bylo včera utrpení... hlavně tedy pro něj, pro mě ani tak ne...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:19 27. Nov 2013
by Pajule
Vrrk přítelíček mi chybí

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:46 27. Nov 2013
by J.F.Payne
Mně chyběj emoce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:01 27. Nov 2013
by Nalkanar
Tak si pusť třeba Hříšný tanec

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:36 27. Nov 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Mně chyběj emoce.
Jaká třeba?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:37 27. Nov 2013
by Puxina
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:41 27. Nov 2013
by Shaman88
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:45 27. Nov 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:
Tak je sezeň.
Na Thalii? Radši ne.

hodily by se jiné věci, než tyhle emoce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:49 27. Nov 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Shaman88 wrote:
Tak je sezeň.
Na Thalii? Radši ne.

hodily by se jiné věci, než tyhle emoce.
Tak sežeň cokoli.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:52 27. Nov 2013
by J.F.Payne
Jaký byly moje nejpoužívanější? Sednutí si (funguje jako jediný), modlení (takhle když se chci modlit musím meditovat, což netrvá dlouho, ani nestihnu dopsat modlitbu), občas jsem využil uctívání, zkřížení rukou na prsou, koukání do dálky, ukazování do dálky, dělání něčeho na zemi/dělání něčeho na úrovni těla (animace jako když zloděj používá lockpick)... mé oběti využívaly pověšení za ruce (v mučírně), pak jsem ještě používal emoci "zamyslet se". Ze zvukovejch jsem občas využíval hvízdání.
EDIT: A můj mág při různejch rituálech používal taky různou škálu emocí... třeba magická gesta rukama aj.
Asi jsem naplnil novej význam slova "emotér"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:57 27. Nov 2013
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:Jaký byly moje nejpoužívanější? Sednutí si (funguje jako jediný), modlení (takhle když se chci modlit musím meditovat, což netrvá dlouho, ani nestihnu dopsat modlitbu), občas jsem využil uctívání, zkřížení rukou na prsou, koukání do dálky, ukazování do dálky, dělání něčeho na zemi/dělání něčeho na úrovni těla (animace jako když zloděj používá lockpick)... mé oběti využívaly pověšení za ruce (v mučírně), pak jsem ještě používal emoci "zamyslet se". Ze zvukovejch jsem občas využíval hvízdání.
EDIT: A můj mág při různejch rituálech používal taky různou škálu emocí... třeba magická gesta rukama aj.
Asi jsem naplnil novej význam slova "emotér"

Taky tak.
Křížené ruce/zamyšlení (ruka pod bradu), takové to dlouhé modlení se, přikrčení se - ty beru jako nejzákladnější.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:17 27. Nov 2013
by Shaman88
Je to provizorní, ale vyzkoušejte příkazy:
/dodge
/drink
/duck
/Fback
/Fprone
/read
/sit
//continuous emots
/beg
/conjure1
/conjure2
/getlow
/getmid
/meditate
/threaten
/worship
/dance
/drunk
/followpc
/followdm
/sitchair
/sitdrink
/sitread
/spasm
/smoke
//standards missed
/bow
/greet
/wave
/bored
/scratch
/salute
/steal
/taunt
/vic1
/vic2
/vic3
/nod
/looks
/tired
/laugh
/battle1
/battle2
/battle3
Nevím zda všechny fungují a co co dělá, tzn. neodladěno a nepřeloženo, ale ty dlouhotrající emoce jsou nastavení na pořád.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:33 27. Nov 2013
by kucik
Když se teda rozloučíme s dynamickejma zbraněma, tak bysme určitě mohli asimilovat nějakej pěknej balík emocí.