Page 152 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:17 16. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:13 16. Dec 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 19:08 17. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:08 20. Dec 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 23:17 20. Dec 2011
by LDamian
Co vše je možno dokázat s dobrým powerbuildem a hromadou tréninku, ať už hrajete jakkoli mizernou subrasu. Aneb přerod od emotera na čisté PK:
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -beruskove
Re: Vtípky
Posted: 23:26 20. Dec 2011
by Derken-
Uplně tě v tom vidim, si dostal na zadek, když jsi začínal a pak jsi to začal pumpovat

Re: Vtípky
Posted: 12:12 21. Dec 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 15:54 21. Dec 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 17:04 21. Dec 2011
by menderon
Může se stát, že na thalii potkáte vílu, která má ráda medíček. Tohle je malý návod, kdyby jste nevěděli, co máte dělat.
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ek-fuficek
Re: Vtípky
Posted: 20:17 21. Dec 2011
by Legition
Re: Vtípky
Posted: 20:22 21. Dec 2011
by menderon
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.
Re: Vtípky
Posted: 23:39 21. Dec 2011
by Desmond
Tenhle chlapík se stará o Váš ranní "svěží" dech.
http://www.whompcomic.com/comics/2011-1 ... -Gnarl.jpg
Dneska asi neusnu

Re: Vtípky
Posted: 00:05 22. Dec 2011
by Legition
menderon wrote:
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.
Tak jasně, je to černý humor. Né každému se může zamlouvat. Podle mě ta pointa je naprosto trefná.
Re: Vtípky
Posted: 02:08 22. Dec 2011
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... ugN_5j8I34
obouživelné letadlo, doporučuju dokoukat až do konce... má to fakt dobrej konec

Re: Vtípky
Posted: 13:30 22. Dec 2011
by Molly23