Page 152 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:17 16. Dec 2011
by Molly23
takové hezké plynutí časem v Simpsnech.

http://static.aumojekoule.eu:443/images ... 860028.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:13 16. Dec 2011
by -RoF-
Dejte si to aj s hudbou ale :D :D :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8991

Re: Vtípky

Posted: 19:08 17. Dec 2011
by Molly23
tyjo... ted už to tam najít nelze, přefotili to :(...

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?f ... rdanus.jpg

Re: Vtípky

Posted: 21:08 20. Dec 2011
by -RoF-
Možná to tu už někde je :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=4309

Re: Vtípky

Posted: 23:17 20. Dec 2011
by LDamian
Co vše je možno dokázat s dobrým powerbuildem a hromadou tréninku, ať už hrajete jakkoli mizernou subrasu. Aneb přerod od emotera na čisté PK:

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -beruskove

Re: Vtípky

Posted: 23:26 20. Dec 2011
by Derken-
Uplně tě v tom vidim, si dostal na zadek, když jsi začínal a pak jsi to začal pumpovat :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 12:12 21. Dec 2011
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:54 21. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 17:04 21. Dec 2011
by menderon
Může se stát, že na thalii potkáte vílu, která má ráda medíček. Tohle je malý návod, kdyby jste nevěděli, co máte dělat.

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ek-fuficek

Re: Vtípky

Posted: 20:17 21. Dec 2011
by Legition
Velmy dobré video. DOKOUKAT DO KONCE!

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... v-tom-sami

Re: Vtípky

Posted: 20:22 21. Dec 2011
by menderon
Legition wrote:Velmy dobré video. DOKOUKAT DO KONCE!

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... v-tom-sami
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.

Re: Vtípky

Posted: 23:39 21. Dec 2011
by Desmond
Tenhle chlapík se stará o Váš ranní "svěží" dech.

http://www.whompcomic.com/comics/2011-1 ... -Gnarl.jpg

Dneska asi neusnu :| :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:05 22. Dec 2011
by Legition
menderon wrote:
Legition wrote:Velmy dobré video. DOKOUKAT DO KONCE!

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... v-tom-sami
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.
Tak jasně, je to černý humor. Né každému se může zamlouvat. Podle mě ta pointa je naprosto trefná.

Re: Vtípky

Posted: 02:08 22. Dec 2011
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... ugN_5j8I34

obouživelné letadlo, doporučuju dokoukat až do konce... má to fakt dobrej konec :D

Re: Vtípky

Posted: 13:30 22. Dec 2011
by Molly23