Page 152 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:56 08. Jul 2011
by Narsith
Taky chci poděkovat jedny drowce za fer jednani....ona vi.
podepsan: Robert Ness
Re: Poděkování
Posted: 18:07 08. Jul 2011
by EXITUS999
Lolipop wrote:........

A hlavně!! Exitus Exitus *skanduje* to je prostě něco! Díky!

Taky děkuji za hru, jsem rád, že sem tam narazím na někoho, kdo ví, co to je RP a hra, aby pobavil ostatní, ne jen sebe

Re: Poděkování
Posted: 18:17 08. Jul 2011
by Derken-
Pěkná bitka včera, díky

A Rien za tu hůlku přijde o ruku příště

Re: Poděkování
Posted: 01:50 10. Jul 2011
by Braenn
Díky Hany za pošťuchování a společnost a Johanovi za lekce paladinského etosu. Tahle hra žáků a učitele je parádní a když do toho občas můžu strčit do Johanky, ještě lepší.
Re: Poděkování
Posted: 22:59 10. Jul 2011
by J.F.Payne
Za dnešek díky DM a naší pohledné družince. Děsím se zítřka.
Re: Poděkování
Posted: 23:33 10. Jul 2011
by GeForce
Velký díky všem co sem dneska potkal, je to vážně fajn zahrát si s váma

Hlavně velký díky Kohimu -Resovi a Lolipop - Nesse
Zítra to bude taky zajmavý, to slibuju

Re: Poděkování
Posted: 00:55 11. Jul 2011
by innfra
Také s připojuji s poděkováním všem dnes a DM.
Re: Poděkování
Posted: 08:19 11. Jul 2011
by Absinthorix
I já děkuji

bylo to parádní, zvláště ke konci
a omlouvám se za závěr, kdy mi internet (i s grafikou) začal umírat, až definitivně umřel

Re: Poděkování
Posted: 08:27 11. Jul 2011
by Braenn
Vidím že včera byl nějaký den špatného internetu, takže začnu omluvou za definitivní nečekaný odlog, ale přepadla nás bouřka a elektřina měla jiný názor na pokračování.
A k tomu velké díky Desovi za atmosféru a družince za zábavnou společnost!
Re: Poděkování
Posted: 11:27 11. Jul 2011
by Lolipop
GeForce wrote:Velký díky všem co sem dneska potkal, je to vážně fajn zahrát si s váma

Hlavně velký díky Kohimu -Resovi a Lolipop - Nesse
Zítra to bude taky zajmavý, to slibuju

I já děkuji. A už se těším.

A chci poděkovat DM Desmond za neustálé spestřování hry. Děkuji.

Re: Poděkování
Posted: 01:23 12. Jul 2011
by innfra
Musím znovu poděkovat, za skvělý večer a hru. Jsem zvědav jak to dopadne
A jsem rád že se reprocesovaly lokace z hagu, snad někdy budu mít odvahu se tam vypravit znova
A také se mi líbí přeuspořádání lokací. Zas můžu znovu objevit Thalii

Děkuji.
Re: Poděkování
Posted: 01:40 12. Jul 2011
by J.F.Payne
innfra wrote:...
Já děkuju tobě, hraješ fakt dobře.
Re: Poděkování
Posted: 01:52 12. Jul 2011
by Derken-
Děkuji Bahnáčkovi za jeho zkaženost, svinskost, nedůvěru, smysl pro humor a za ŠACHY

Však on ví!
Re: Poděkování
Posted: 21:22 12. Jul 2011
by Koninho87
děkuji za skvělou hru =) jen škoda že sem já ten otloukánek no

ikdyž na jiný frontě sem o krok vepředu

Re: Poděkování
Posted: 00:22 13. Jul 2011
by Braenn

Dík, opravdu velký dík za q poslední dobou, to je přímo pastva pro charaktery. Takovou skvělou družinku aby jeden pohledal.
A pak samozřejmě Dm, že to celé tak parádně tvoří...