Page 153 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:40 27. Nov 2013
by J.F.Payne
Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe.... :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:48 27. Nov 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe.... :D
Myslíš to, jak po prvním tasení meče se všechny zbraně nastaví na střed těla a dotyčný pak vypadá jako velmi svérázná ježovka?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:53 27. Nov 2013
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe.... :D
Já bych je obětoval. Nebyly používány všema, emoce jsou využitelnější ;) a časem se to třeba přidá, nebo se možná použijou ty pouzdra od Myrpova klobouku (*tázavě koukne na oranžové trolly*).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:02 27. Nov 2013
by kucik
Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:40 27. Nov 2013
by Braenn
Výraznější hudba v lokacích. A pro Karathu v noci i jakákoli hudba.
Nejsem si jistá, doputoval k vám ten balík lokační hudby, co jsem kdysi posílala přes Daanriho? Případně se klidně nabízím k dodělávce.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:21 28. Nov 2013
by Rejty
Braenn wrote:Výraznější hudba v lokacích. A pro Karathu v noci i jakákoli hudba.
Nejsem si jistá, doputoval k vám ten balík lokační hudby, co jsem kdysi posílala přes Daanriho? Případně se klidně nabízím k dodělávce.
Zřejmě ne, v modulu je jen ta z ST.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:46 28. Nov 2013
by Braenn
A je zájem? :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:53 28. Nov 2013
by Aulus
Braenn wrote:A je zájem? :)
Podle mě jsou i nynější hudby hezké, ale každá možnost navíc se určitě hodí. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:59 28. Nov 2013
by sandoftime
kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:00 28. Nov 2013
by karolina
sandoftime wrote:
kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)
Tohle tam je, je to model krku...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:02 28. Nov 2013
by Bruciacullo
karolina wrote:
sandoftime wrote:
kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)
Tohle tam je, je to model krku...
ta tak je tam toho mrtě...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:06 28. Nov 2013
by Nalkanar
Třeba 9mm tam už jsou. ILMS u opasku. :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:09 28. Nov 2013
by Shaman88
sandoftime wrote:
kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)
Tak mi to pošli.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:10 28. Nov 2013
by kucik
sandoftime wrote: Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)
Nemam prehled, co v modulu uz je a neni. Kdyztak hod odkaz co konkretne a kde.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:20 28. Nov 2013
by Lord_Berserk
Jen takovej poznatek ... vcera sem asi na 5x tahal vsecky Haky, a protoze sem je potreboval este na druhej komp a nenasel vetsi Flasku, tak sem je znovu prebalil do Raru v ty nejvetsi Ultra kompresi a misto 2.1GB mi to vyslo na 1.3GB ... mozna by to jedinci s pomalejsim pripojenim ocenili na webu :)