Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:40 27. Nov 2013
Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe.... 
Myslíš to, jak po prvním tasení meče se všechny zbraně nastaví na střed těla a dotyčný pak vypadá jako velmi svérázná ježovka?J.F.Payne wrote:Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe....
Já bych je obětoval. Nebyly používány všema, emoce jsou využitelnějšíJ.F.Payne wrote:Tak ony zas ty dynamický zbraně maj taky něco do sebe....
Zřejmě ne, v modulu je jen ta z ST.Braenn wrote:Výraznější hudba v lokacích. A pro Karathu v noci i jakákoli hudba.
Nejsem si jistá, doputoval k vám ten balík lokační hudby, co jsem kdysi posílala přes Daanriho? Případně se klidně nabízím k dodělávce.
Podle mě jsou i nynější hudby hezké, ale každá možnost navíc se určitě hodí.Braenn wrote:A je zájem?
Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Tohle tam je, je to model krku...sandoftime wrote:Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
ta tak je tam toho mrtě...karolina wrote:Tohle tam je, je to model krku...sandoftime wrote:Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Tak mi to pošli.sandoftime wrote:Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)kucik wrote:Já mám ty vzhledy zbraní taky rád, ale je s nima čimdáltim větší potíž.
Možná by se je povedlo fakt předělat na součásti oblečení, nebo třeba do podoby těch batohů.... možná by to ani nebyl takovej problém. Zkusim se v tom povrtat.
Nemam prehled, co v modulu uz je a neni. Kdyztak hod odkaz co konkretne a kde.sandoftime wrote: Batohy a opasky. V modulu co jsem koukal u krejčího toho je hodně co se týká oblečení ale stále je co přidávat. Ty věci jsou dokonce už hotové, opravdu stačí jen přidat do modulu. Opět odkážu na jiné moduly kde to mají a bez problému funkční. ( nejrůznější katany, šavle, dvoušavle na zádech apod.)