Page 153 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:55 22. Dec 2011
by Molly23
Tak doma uklízím, najdu kamasutru, zalistuju a co nevidím... poloha "spojení s krávou" :D

Re: Vtípky

Posted: 15:03 23. Dec 2011
by jachyra

Re: Vtípky

Posted: 15:09 23. Dec 2011
by jachyra

Re: Vtípky

Posted: 15:20 23. Dec 2011
by hestius
chúdence kačiatka :D , také malé a už vedia lietať

Re: Vtípky

Posted: 21:15 23. Dec 2011
by Thuereg
Neni to k pobavení, ale lidi tu čtou, takže vám všem přeju šťastný a veselý.

Re: Vtípky

Posted: 23:16 23. Dec 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 10:18 24. Dec 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 15:04 24. Dec 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 11:06 28. Dec 2011
by FroziKk
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:35 28. Dec 2011
by Molly23
Lidi, nezapomínejme na život :)....

Re: Vtípky

Posted: 11:45 28. Dec 2011
by de Aers
Molly23 wrote:Lidi, nezapomínejme na život :)....
Ale tak já si myslím, že tenhle ho má pevně v rukou ne ? 8)

Re: Vtípky

Posted: 12:48 30. Dec 2011
by Bahnak
Tak fakt nevím...

Re: Vtípky

Posted: 12:54 30. Dec 2011
by zachy
Jaj těch chyb tak našli :D taky jsem jich tam našel fůru, ale příběhově to bylo fajn :)

Re: Vtípky

Posted: 13:00 30. Dec 2011
by Ajax the Great
zachy wrote:
Jaj těch chyb tak našli :D taky jsem jich tam našel fůru, ale příběhově to bylo fajn :)
To je přece normální, každá hra má chyby, jen pár rejpalů se objeví a dá je na Youtube, místo aby udělali něco prospěšného :D

Re: Vtípky

Posted: 13:24 30. Dec 2011
by de Aers
Baví se dva..

Co jsi dostal k vánocům ?
PSP.
Fakt ? PlayStation Portable ?
Ne, ponožky, slipy, pyžamo.