Page 153 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:44 13. Jul 2011
by J.F.Payne
Díky za dnešní herní orgie.

Re: Poděkování

Posted: 01:06 13. Jul 2011
by innfra
Taky se přidávám s díky, bylo to skvělé i mimo Isil. Dneska jsem se jako zloděj zas vyznamenal. Jako tenkrát u baronky... já nevinej... to určitě šup snim do moře. :twisted:
Ještě pamatuju, jak mě mia vytáhla v zubech ven, když jsem se začal topit.
Doufám, že na mě pan johanes přenese trochu svého vlivu, abych zas někde nevyvedl takovou hloupost. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:22 14. Jul 2011
by innfra
Stávám se nějak pravidelným přispěvatelem díků :mrgreen: Ale děkuji všem za dnešní hru, zvlášť elverin, že jsem se mohl účastnit její divoké výpravy a zjistit, že to ale vůbec nebylo divoké, že mohlo být hůř :)

Re: Poděkování

Posted: 22:14 17. Jul 2011
by Derken-
Děkuji duergarům za fajn výpravu :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:20 17. Jul 2011
by Braenn
Dost.. dobrý, kluci:) Příjemný cesty, poslední dobou...

Re: Poděkování

Posted: 01:49 18. Jul 2011
by Koninho87
děkuju Desmondovi a Maye za fajn hru =) jinak mě tam už nedostanete :P :D

Re: Poděkování

Posted: 08:04 18. Jul 2011
by Glumišek
Derken- wrote:Děkuji duergarům za fajn výpravu :twisted:
Houhouhou, poděkování je vzájemné. Kouknout se někam dál než za humna Hagolu bylo fajn. A co je ještě lepší, líbí se mi, že podtemno zase začíná mezi sebou komunikovat, přijde mi to lepší než se mlčky obcházet. :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 09:57 18. Jul 2011
by Reni
Braenn wrote:Dost.. dobrý, kluci:) Příjemný cesty, poslední dobou...
To jo. Ikdyž párkrát jsem se bál, že už se nahoru nedostanem.

Re: Poděkování

Posted: 07:34 20. Jul 2011
by dira_v_bubnu
Děkuji Elince, že mi zpříjemnila můj pobyt "ve vězení" u Palina. Nebýt tebe, tak se tam snad ukousám nudou. Snad se brzy potkáme tváří v tvář.

Perin

Re: Poděkování

Posted: 22:42 20. Jul 2011
by zachy
Díky Miell a její Farah, že byla výbornou společnicí. :)

Re: Poděkování

Posted: 22:57 20. Jul 2011
by Miell
Tak galantní pozvánku a výborný program přeci nešlo odmítnout :wink:

A abych se nezachovala jako nevděčnice.. děkuji své paní, že vyslyšela mé modlitby! :D

Re: Poděkování

Posted: 00:52 21. Jul 2011
by Braenn
Jsou smrti, které za to stojí. Tuhle jsem si připravovala už od severní brány, takže... Dík světlé straně a temnému DM, hehe:)

Re: Poděkování

Posted: 08:46 21. Jul 2011
by Glumišek
Děkuji OneIceOne(ovi) za včerejší pomoc po odpoledním pádu a náhradu páru drobností.

Re: Poděkování

Posted: 09:45 21. Jul 2011
by wsweetjane
Chci moc poděkovat za bezva i když smutný quest u Doubkova DM Bahňákovi... :wink:

A pak ještě děkuji za questík OneIceOne s Zeirovci - myslím že Meg dostala lekci :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:14 21. Jul 2011
by innfra
Děkuji všem za hru v poslední době.