Page 154 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:49 28. Nov 2013
by radekdnb
Nalkanar wrote:Třeba 9mm tam už jsou. ILMS u opasku. :lol:
u vzhledu ženské róbě, je vzhled myslím, že někde hned na začátku....a je to vzhled kombinézy ze ,SWAT,, :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:11 28. Nov 2013
by kokosak
Těžce mi začínají chybět koše, kam by se dalo něco vyhodit a zničit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:12 28. Nov 2013
by G-ladiator
Myslím, že jsem je viděl v některých lokacích, které byly převzaté ze staré Thalie. Zkus projít obchody v K.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:32 28. Nov 2013
by J.F.Payne
Jeden koš je naprosto určitě u platnéře v Horním městě .)))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:33 28. Nov 2013
by kokosak
Jupí!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:43 28. Nov 2013
by kokosak
...kdyby byl takovej, že ty itemy uvnitř zničí, bylo by to ještě lepší.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:51 28. Nov 2013
by J.F.Payne
Ten byl jen na EQ, na Th se daly předměty z košů vyndavat :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:52 28. Nov 2013
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:Ten byl jen na EQ, na Th se daly předměty z košů vyndavat :))
byli tu i takové co itemy zničili ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:56 28. Nov 2013
by Amber
Je dost možné, že ty samoničící koše nemají na NT svůj původní skript :wall:
Ale taky už mi chybí, protože jinak si hráči dělají odpadkáč ze mě :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:01 28. Nov 2013
by Puxina
Tak dejte do obchodů lopaty, aby mohli smetí zahrabat....hmm sakra zase nejsou moc peníze na to si lopatu vůbec koupit. :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:04 28. Nov 2013
by Molly23
Já bych ty itemy neničil, nechal bych to při restartu až přijedou popeláři :lol: . Takhle se můžou hrát bezďáci, hledat důkazy proti zločincům atd.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:10 28. Nov 2013
by kokosak
Nojo, ale máš pak třeba náhodnej RP předmět, říkejme mu třeba medík, kterej postava *spapinká* a ve hře už by neměl co dělat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:37 28. Nov 2013
by Nalkanar
Amber wrote:Je dost možné, že ty samoničící koše nemají na NT svůj původní skript :wall:
Ale taky už mi chybí, protože jinak si hráči dělají odpadkáč ze mě :lol:
Rádo se stalo :mrgreen:

Proč mi ta diskuze příjde jako dohady bandy bezdomáčů, co hledají nový zdroj obživy? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:20 28. Nov 2013
by Nalkanar
Doublepost power!

Chybí mi nějaký přehledný topic, kde by se házelo info o tom, co bylo opraveno, abychom věděli, že to máme zkusit ověřit a případně potvrdit/vyvrátit funkčnost. Zlepšilo by to myslím trošku přehlednost.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:29 28. Nov 2013
by kucik
Obvykle je nejlepší přidat k názvu topicu "opraveno"