Page 154 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:49 28. Nov 2013
by radekdnb
Nalkanar wrote:Třeba 9mm tam už jsou. ILMS u opasku.

u vzhledu ženské róbě, je vzhled myslím, že někde hned na začátku....a je to vzhled kombinézy ze ,SWAT,,

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:11 28. Nov 2013
by kokosak
Těžce mi začínají chybět koše, kam by se dalo něco vyhodit a zničit.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:12 28. Nov 2013
by G-ladiator
Myslím, že jsem je viděl v některých lokacích, které byly převzaté ze staré Thalie. Zkus projít obchody v K.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:32 28. Nov 2013
by J.F.Payne
Jeden koš je naprosto určitě u platnéře v Horním městě .)))
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:33 28. Nov 2013
by kokosak
Jupí!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:43 28. Nov 2013
by kokosak
...kdyby byl takovej, že ty itemy uvnitř zničí, bylo by to ještě lepší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:51 28. Nov 2013
by J.F.Payne
Ten byl jen na EQ, na Th se daly předměty z košů vyndavat

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:52 28. Nov 2013
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:Ten byl jen na EQ, na Th se daly předměty z košů vyndavat

)
byli tu i takové co itemy zničili

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:56 28. Nov 2013
by Amber
Je dost možné, že ty samoničící koše nemají na NT svůj původní skript
Ale taky už mi chybí, protože jinak si hráči dělají odpadkáč ze mě

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:01 28. Nov 2013
by Puxina
Tak dejte do obchodů lopaty, aby mohli smetí zahrabat....hmm sakra zase nejsou moc peníze na to si lopatu vůbec koupit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:04 28. Nov 2013
by Molly23
Já bych ty itemy neničil, nechal bych to při restartu až přijedou popeláři

. Takhle se můžou hrát bezďáci, hledat důkazy proti zločincům atd.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:10 28. Nov 2013
by kokosak
Nojo, ale máš pak třeba náhodnej RP předmět, říkejme mu třeba medík, kterej postava *spapinká* a ve hře už by neměl co dělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:37 28. Nov 2013
by Nalkanar
Amber wrote:Je dost možné, že ty samoničící koše nemají na NT svůj původní skript
Ale taky už mi chybí, protože jinak si hráči dělají odpadkáč ze mě

Rádo se stalo
Proč mi ta diskuze příjde jako dohady bandy bezdomáčů, co hledají nový zdroj obživy?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:20 28. Nov 2013
by Nalkanar
Doublepost power!
Chybí mi nějaký přehledný topic, kde by se házelo info o tom, co bylo opraveno, abychom věděli, že to máme zkusit ověřit a případně potvrdit/vyvrátit funkčnost. Zlepšilo by to myslím trošku přehlednost.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:29 28. Nov 2013
by kucik
Obvykle je nejlepší přidat k názvu topicu "opraveno"