Page 154 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:41 24. Jul 2011
by Miell
Díky Desovi a všem, co si k tomu *přičuchli*

Re: Poděkování
Posted: 00:44 24. Jul 2011
by Nalkanar

spálit na popel takováhle svinstva

hlavně až Salles zjistí, kde je uložený
A jinak dík za hru ...a chudinka Vločka no.. život je svině

Re: Poděkování
Posted: 23:17 24. Jul 2011
by Nalkanar
*koukne nad příspěvek a zavrtí hlavou*
Inu.. díky Arii za akcičku (a drobné kapesné

)

Re: Poděkování
Posted: 23:20 24. Jul 2011
by Lolipop
Velké obrovské díky
MAYCE!

Byl to zážitek. A jsem moc potěšena i když zároveň příjemně zaskočena, originální a svědomitě odehrané.

Re: Poděkování
Posted: 06:08 25. Jul 2011
by -RoF-
Díkas všem co přišli na dražbu a na soutěž o nejlepšího vypraveče.
Zase to byla velice dobrá účast a sranda

Re: Poděkování
Posted: 11:39 25. Jul 2011
by Thurms
Tak díky za aukci a následnou vypravěčskou soutěž, hezká akce.
Mno a velkej dík tomu, kdo opravil alchymii, aby při dispellu hra nepadala (nedobrovolně odzkoušeno mordenkainem, zdá se, že to vážně nepadá:).
Re: Poděkování
Posted: 16:04 25. Jul 2011
by davidsoft
Velmi děkuji RoFovi za skvělou dražbu a soutěž o nejlepšího vyprávěče.

Podobná akce by se mohla konat tak jednou měsíčně.
Re: Poděkování
Posted: 08:41 29. Jul 2011
by marii
Diky Nathanielovi a Arii za vcerejsek:D ..Nathe tvoje buchticky byly vybornee.)))
Re: Poděkování
Posted: 20:22 29. Jul 2011
by Prasokralik
OneIceOne, není nutné dodávat proč, děkuju. Možná trochu předčasně, ale aspoň ti to přidá chuti do díla.
Re: Poděkování
Posted: 00:12 01. Aug 2011
by innfra
Děkuji za doprovod na výpravě pro pár nugetů titanu.
Re: Poděkování
Posted: 06:18 01. Aug 2011
by -RoF-
Uff to byla zabíračka

. Díkas Desmondovi a Dengrasovi a taky Oneiceone, za velmi náročné jednání na radnici. A pardon za ten menší zmatek, ony se tam dle mě motaly dvě podobné věci a mátly vás. Ale tak snad se to nějak vysvětlilo

(Popřípadě to rozepíšu na spolkovním foru)
Re: Poděkování
Posted: 23:07 01. Aug 2011
by Absinthorix
I když to nevyšlo tak docela podle představ, děkuji

bavil jsem se hezky
Re: Poděkování
Posted: 12:04 02. Aug 2011
by Ikstremist
DÍKY DM Lashkovi za můj první smysluplný Q na Thalii, bylo to super!
Díky Geforcovi za jeho neutuchající studnici situačního humoru ( "To vy jste pastýřem tohoto stáda?"). A díky Asimarům za ultrarychly spawn, bez kterého by ten Q vubec nevzniknul.

Re: Poděkování
Posted: 00:05 03. Aug 2011
by GeForce
Ikstremist wrote:DÍKY DM Lashkovi za můj první smysluplný Q na Thalii, bylo to super!
Taky děkuju, byl to super Q... budu se těšit na další

Re: Poděkování
Posted: 18:32 03. Aug 2011
by Bruciacullo
Chtěl bych poděkovat všem jež mi zpříjemňují pobyt zde. Jmenovitě pak určitě Silenzio u hry s touto postavičkou se vždy hodně nasměju, stějně tak u hry s Ariou když se zrovna potkáme. Pak také nesmím zapomenout na Aliho a na Jarriho, se kterými zažívám mnohá dobrodružství(ať už končí jakkoli ponuře

) a spoustu zábavy. Ale rozhodně díky i všem ostatním se kterými se nepotkávám tak často!
