Page 155 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:32 28. Nov 2013
by Mourisson1
Myslím že by bylo přehlednější než projížděd ty topicy založit topic kde by třeba bylo, plácnu
Oprava 28.11.2013 22:00
- Půldračí imunita
-Tulácký featy
Oprava 29.11.2013 20:00
- Přidány balíčky
Nebo něco v tom smyslu
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:33 28. Nov 2013
by kucik
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:37 28. Nov 2013
by Nalkanar
Tak by se zas mohlo, hm?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:40 28. Nov 2013
by Shaman88
Nalkanar wrote:Tak by se zas mohlo, hm?

Ok, budu tam přidávat opravy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:19 29. Nov 2013
by karolina
Překupník nebo nějakej Bazarník (jak bývalo v dílnách).
Nástěnka v Karathě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:32 29. Nov 2013
by kokosak
Z bojovýho hlediska mi teda ale těžce schází autocast na černokněžníkovy invokace. To klikání jednou, později dvakrát za kolo bych snes, ale při klikání do chumlu NPC, když je moje postava daaaleko, že si ani natočenim nepomužu, absolutně není problém trefit NPC, na který tank neútočí a tím si ho pozvat k sobě na návštěvu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:02 29. Nov 2013
by Rejty
Překupník nebo nějakej Bazarník (jak bývalo v dílnách).
V obchodní bazilice je, ne?
Nástěnka v Karathě.
Tam nikde není? Ta v Ivory funguje? Napiš to prosím do chyb, dodám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:39 29. Nov 2013
by Nalkanar
Do té obchodní baziliky nešlo chodit, jde tam chodit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:41 29. Nov 2013
by Rejty
Mělo by tam jít chodit, napiště to prosím do chyb, pokud přechod nefunguje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:54 30. Nov 2013
by Krysak
Dám to sem. Asi nejblíž tomu so potřebujem, už se o tom mluvilo v kontextech jinde, tak můj návrh:
Procházel jsem si povolání a za sebe si myslím, že vetšina je velmi kvalitně vyladěná, neco je slabší a bude to třeba trošku posílit, třeba dát šermířovi do ruky buckler a nějaky bonusík na obranu a posobně. Ale to je za dlouho + myslím si, že třeba povlání šrmíř nemuselo být, od toho je správná kombinace bojovníka.
Co jsem chtel napsat je, že v současnsoti byl zrušený weapom master - sila i slabost v jednom, byl nahrazen kensaiem..... Myslím, že by bylo dobré dát šanci nejen šikmookým věcem, ale i poctivým lancknechtům:
36. lvl fighter - setnutí - zlepšený násobič kritiku na obouruční zbraň, aby se k tomu násobiči prohrabal musel by obětovat řekněme další 4 featy, které by nebyly nejak ultimátní:
a. bojový střeh obouručkou - +1 AC dodge na boj s jedním soupeřem
b. vylepšený bojový střeh - +2 AC dodge na boj s jedním soupeřem + 1 na ostatní
c. odraž šíp - 1 za kolo, kdyz neprovádí jinou bojovou akci - klasika, viz statecne srdce
d. Bojová zdatnost - plný bonus za tumble i ve full platu.
Je to jen návrh, chtěl jsem něco vykoumat pro obouručkáře, aby tu nebyli jen barbani....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:20 30. Nov 2013
by Rejty
Kdo chce být obranný, ať si vezme štít, případně dvě zbraně (něco mezi). Obouručky mají být primárně útočné (zranění), ne obranné, takže by se navrhované schopnosti měly ubírat tímto směrem.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:26 30. Nov 2013
by Rejty
Krysak wrote:Procházel jsem si povolání a za sebe si myslím, že vetšina je velmi kvalitně vyladěná, neco je slabší a bude to třeba trošku posílit, třeba dát šermířovi do ruky buckler a nějaky bonusík na obranu a posobně.
Šermíř může používat pěstní štít, chyba popisku, opravím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:36 30. Nov 2013
by Krysak
Rejty wrote:Kdo chce být obranný, ať si vezme štít, případně dvě zbraně (něco mezi). Obouručky mají být primárně útočné (zranění), ne obranné, takže by se navrhované schopnosti měly ubírat tímto směrem.
Jasný, může to bejt cokoliv, nevyužívanej stávající feat jako může být vířivák spring attack..... a tna dalších.
Mým cílem bylo navrhnout spíš ten násobič, aby mel fighter smysl. Aktuálně není špatnej, ale prostě nemá třešničku na dortu. Násobič na vysokém lvl by to dal, ale nesmí to být zadarmo, to je klasika no.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:39 30. Nov 2013
by Rejty
Proč násobitel? Stále si jej může vzít bojovník skrze devast.
Na kritiky je specializovaný kensai. Bojovník si může přidávat AB, zranění a AC jeho speciálními odbornostmi.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:59 30. Nov 2013
by Krysak
Rejty wrote:Proč násobitel? Stále si jej může vzít bojovník skrze devast.
Na kritiky je specializovaný kensai. Bojovník si může přidávat AB, zranění a AC jeho speciálními odbornostmi.
Protoze je bojovník proti barbarovi i ragnerovi plochý, bez šťávy. Třeba je to jen můj pocit, ale prostě tak na mne působí. Tak jsem mu chtěl navrhnout ten dvojitý násobitel na obouruční zbran, aby byl skorem jako WM.
Kensai je sikmobulva. Úplně bez AC, jak je kensai to podle mne nejde. Třeba ja mam horší připojení + když je ve hre 30 lidí tak to drív lagovalo. Snímek jak stojí potvora deset metrů ode mne a následný záběr na mé tělo u mne v podstatě vylučují low ac buildy. To je u spouty dalších, ano kensai casem nejaké AC má..... ale je to proste sikmobulva.
Proc je ranger lepsí - hide, vice skills, pasti, super rp zviřátko, kouzla a bombová - je proste kreativní
Proc je barbar lepší - +12 vůle eliminují slabinu, více skillpointů atd.... dmg dobre postavenej lepsi nez fighter, redukce.
Fighterovy specky jsou fajn, ale je to hudba vzdálené budoucnosti, plíživka. Ale stejne tak uznávám, že pro mne je malo hratelný šermíř a další veci..... tam to jsou ale srdcovky pro fanoušky.