Page 155 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:29 04. Aug 2011
by zachy
Díky Lolipopíkovi a GeForce za dnešní hru a také DM Lashkovi také za jeho skvělou hru a ochotu.
Re: Poděkování
Posted: 00:43 04. Aug 2011
by Lolipop
zachy wrote:Díky Lolipopíkovi a GeForce za dnešní hru a také DM Lashkovi také za jeho skvělou hru a ochotu.
Lolipopka taky děkuje Zachýčkovi a to za všechny hry.

A rozhodně i Sarethíkovi za sportovní a fér jednání, hry s tebou byly pěkné.

Re: Poděkování
Posted: 01:37 04. Aug 2011
by Ikstremist
Díky za dnešní Quest session

Re: Poděkování
Posted: 07:10 04. Aug 2011
by Alvarion
Přidavam se k poděkování za Session, překvapilo mne ze v čase 18:45 jsem ve frontě na radnici stál tak vopuštěnej, že jsem zuřivě hledal jestli jsem si nespletl misto nebo datum.
Re: Poděkování
Posted: 12:27 04. Aug 2011
by Thuereg
Ikstremist wrote:Díky za dnešní Quest session

K tomu se přidávám.. díky
Re: Poděkování
Posted: 00:26 05. Aug 2011
by zachy
Díky hráči BlackPandora (Otto Brant). Hrál jsi skvěle. A díky neznámému DM, které bylo hodné a dovolil mi Otíka zamknout

Re: Poděkování
Posted: 00:36 05. Aug 2011
by Braenn
Dík všem, kteří vydrželi Ryův depresivní záchvat a opilost:)
Re: Poděkování
Posted: 01:52 05. Aug 2011
by innfra
Taky děkuji všem za dnešní hru, velice se mi líbila, zvlášť ten okounějící chlápek z hospody

Re: Poděkování
Posted: 01:59 06. Aug 2011
by GeForce
Dlouhodobě díkec všem, ktere potkavam poslední dobou, a nejen hrače, ale i DM

Re: Poděkování
Posted: 08:20 06. Aug 2011
by tao kan
děkuji za včerejší hru DM Maye a spoluhráčům. Mělo to super atmosféru !
Re: Poděkování
Posted: 08:26 06. Aug 2011
by wooh
Díkec za hru lízátku a jejímu maželovi

snad bude čas a zahrajeme ještě někdy

Re: Poděkování
Posted: 17:01 07. Aug 2011
by Lolipop
Re: Poděkování
Posted: 00:36 08. Aug 2011
by Braenn
Díky za dnešní hry. Bylo to zábavné!
A omlouvám se že, že mi někdy ujíždělo víc mluvení než šepotu, to přepínání je zlo..
Re: Poděkování
Posted: 00:59 08. Aug 2011
by Prasokralik
Díky za kouzelnické točo na konci od RESe. Tohle mi hrálo v halvě u toho
Entertainer
Re: Poděkování
Posted: 12:33 08. Aug 2011
by GeForce
Díky za včerejší salvu souboju a vubec za zajímavý nápad. Ocenuju jak si s tím RoF vyhrál a celkově to zpracovává a popisuje.
Avšak co mi moc neleze do hlavy je že v obou tabulkách jsou první 3 místa stejná

Kdo ví, třeba se to časem prohází.