Page 156 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:05 30. Nov 2013
by Nalkanar
Vždycky něco zbyde, nějaké povolání, které pak nikdo moc nepoužívá, ne? S tím se nedá nic dělat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:07 30. Nov 2013
by Rejty
To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.

Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".

Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:12 30. Nov 2013
by Krysak
Rejty wrote:To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.

Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".

Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?

1. Ja urcite ne
2. Kensai neni slabý, blbe se ladí, protože jde kombit s povolanim jako je mok, pak bude dobrej.
3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:14 30. Nov 2013
by Rejty
Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:16 30. Nov 2013
by Aulus
Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:22 30. Nov 2013
by Krysak
Rejty wrote:
Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.

JJ urcite posli, alespon ti to pohaníme. Jinak abych jen neritizoval - posílení zlodeje a rangera je megafajn.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:24 30. Nov 2013
by Nalkanar
Aulus wrote:Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.
Škola přeseknutí, upíchání, rozsekání, vyvrhnutí?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:08 30. Nov 2013
by Puxina
Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:14 30. Nov 2013
by Krysak
Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:17 30. Nov 2013
by Puxina
Krysak wrote:
Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)
A proč bych to měl dělat? Můžu bojovníka nakombinovat s něčím a díky těm featům ho pozvednu dost vysoko.

Mě bojovník nepříjde slabý.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:19 30. Nov 2013
by Absinthorix
Rejty wrote:Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
  1. Docela by mu pomohlo kdyby se mu už těch +20 akrobacie počítalo do obrany. Jak psal Krysák - občas se potvory teleportují a to jak je teď papírovej znamená okamžitou smrt
  2. Kdyby dostával ty třešničky na dortu na na nižším lvlu (původní WMko je mělo na 7 tuším)
  3. A ne, neplánuji ho hrát (právě pro jeho křehkost) - proto skončila i moje hlavní postava a nepokračuje na NT

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:24 30. Nov 2013
by kafe
Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:27 30. Nov 2013
by Rejty
kafe wrote:Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...
To by bylo přehnaně drahé. Právě proto se munice prodává v baleních. Nebo máš na mysli holou munici bez vlastností?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:30 30. Nov 2013
by kafe
Přesně tu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:34 30. Nov 2013
by Rejty
Napiš to prosím do chyb, opravím to.