Page 156 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:26 12. Jan 2012
by de Aers
Nalkanar wrote:...[/img]
Skyrim, že jo ?! :D

Re: Vtípky

Posted: 11:57 12. Jan 2012
by kucik
de Aers wrote:
Nalkanar wrote:...[/img]
Skyrim, že jo ?! :D
Ne, StarWars :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:01 12. Jan 2012
by de Aers
kucik wrote: Ne, StarWars :mrgreen:
Pff :var_42:

Re: Vtípky

Posted: 12:30 12. Jan 2012
by Nalkanar
Star Wars meets Skyrim ;)

Re: Vtípky

Posted: 15:40 12. Jan 2012
by jachyra
Novoročné požehnanie :mrgreen:

http://www.wlb.sk/pf2012/

Re: Vtípky

Posted: 17:08 12. Jan 2012
by Shaman88
jachyra wrote:Novoročné požehnanie :mrgreen:

http://www.wlb.sk/pf2012/
Tohle je úplně úžasné.

Re: Vtípky

Posted: 17:31 12. Jan 2012
by Grin
jak vyraz googlit ziskava uplne jiny rozmer
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 6597_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 21:54 12. Jan 2012
by pavad
Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka. Taxík přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi.
Když jsme vycházeli, kočka kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se vždy když je tam sama, snaží sežrat andulku.
Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem běžel za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho,' řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do zeleninového záhonu!' Ticho v taxíku bylo ohlušující.

Re: Vtípky

Posted: 13:50 13. Jan 2012
by Narsith
:wall:

Re: Vtípky

Posted: 14:52 13. Jan 2012
by Molly23
Tower: Have you got enough fuel or not?
Pilot: Yes.
Tower: Yes what?? Pilot: Yes, SIR!

Pilot: Tower, please call me a fuel truck.
Tower: Roger. You are a fuel truck.

Pilot:: Tower, give me a rough time check
Tower: It’s Thursday, Sir.

Tower: Hawk 20, is this the same aircraft declaring emergency about two hours ago ?
Pilot: Negativ, Sir. It’s only the same pilot.

Pilot: Tower, there’s a runway light burning.
Tower: I m sure there must be dozens of lights burning.
Pilot: Sorry, I mean it’s smoking.

Tower: Lufthansa 893, you are number one, check for workers on the taxiway.
Pilot: Roger ….. We’ve checked, they are all working.

Tower: Cannot read you, say again!
Pilot: Again!

Tower: What’s your heigth and position?
Pilot: Well, I m 6 foot tall and I m sitting front left.

Tower: Mission triple-three, do you have problems?
Pilot: I think, I have lost my compass.
Tower: Judging the way you are flying, you lost the whole instrument panel.

Re: Vtípky

Posted: 16:02 13. Jan 2012
by de Aers
Každé ráno vchádza pyšný kohút do kurína.
Nežne pobozká deväť z desiatich sliepok, ale desiatej vytrhne jedno pierko.
Takto to ide deň za dňom.
Na 14. deň má však desiata sliepka toho dosť,postaví sa kohútovi do cesty a zlostne na neho kričí:
"Každé ráno pobozkáš deväť mojich kolegýň, ale mne zakaždým vyšklbneš jedno pierko! Čo to má znamenať?!"
Kohút jej ticho pošepká do uška: "Teba chcem vidieť nahú, bejby!"

Re: Vtípky

Posted: 18:54 13. Jan 2012
by Ajax the Great
http://www.aumojekoule.eu/fotogalerie/n ... ail/18083/

Kora Meynolds - Devastating critical hit :mrgreen: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 04:03 14. Jan 2012
by drake127
Molly23 wrote:Tower: Hawk 20, is this the same aircraft declaring emergency about two hours ago ?
Pilot: Negativ, Sir. It’s only the same pilot.
Haha, od tohodle vola jsem četl NTSB report, takže to není fake.

Re: Vtípky

Posted: 11:00 14. Jan 2012
by Prasokralik
Have you seen those warriors from sparta? They have curved swords.Curved! Swords!

Re: Vtípky

Posted: 11:22 14. Jan 2012
by Prasokralik