Page 156 of 331

Re: Poděkování

Posted: 12:45 08. Aug 2011
by -RoF-
Taky díkas za hojnou účast na šampionátu, který dál pokračuje, takže vyzývejte další na souboje ;)

GeForce wrote:Avšak co mi moc neleze do hlavy je že v obou tabulkách jsou první 3 místa stejná :confused: Kdo ví, třeba se to časem prohází.
To ovlivnuje i počet zápasů, kdyby měl Ryu nebo Ailathan stejný počet zápasů jak Theureg, tak věřím že Ryu nebo Ail vede ;).

Páč hodnocení rozhodčích je šíleně ujeté :roll: .

Například:
Dejme si styl boje = X , čestnost = Y, atraktivita = Z, výsledné body = A

Potom rozhodčí dá známky X = 2, Y = 3, Z = 1

Výpočet poté je A = 3 / (X+Y+Z)
když dosadím A = 3 / (2+3+1)
Což výsledek je A = 0,5 bodů.

Takže čím lepší známky máš, tím máš víc bodů. Ale taky čím máš víc zápasů, tím máš víc bodů :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:45 09. Aug 2011
by D_E_K_A
Musím všem zůčastěným poděkovat za dnešní večer v Ivory u posedu za hospodou! Byl to první kontakt ve hře a náramně jsem se bavil a doufám, že ostatní také. Zatím se seznamuji s možnostmi hry a omlouvám se za neotrlé pohyby, atp. Nikdy jsem nehrál NWN po multiplayeru a bez pauzi je to o dost zajímavější a musím také poblahopřát tvůrcům za jedinečné zpracování prostředí, jen tak dál...:)
Holt je toho spousta a je pořád se co učit.
Trochu mi to sem tam laguje v Ivory (snad je tam přehršel objektů, atd. - jinde je to zatím v pořádku).

D_E_K_A aka Kiriem Vaeryn

Re: Poděkování

Posted: 00:49 09. Aug 2011
by -darkvision-
Díky za Rakshu mága s ac 58 šesti mordejkany, dvěmi předtuchami, ctrnacti prackami na snizeni ab, deseti (neli vice) vadnutimi a tomu, ze za jeji zabiti nebyl žádnej expík .. :confused:

Re: Poděkování

Posted: 09:46 09. Aug 2011
by Braenn
Dík za dnešek, bylo to super:) Od výprav až po buzeraci gardou u chrámových schodů, takže díky všem co jsem potkala, bavila jsem se a dost.

Re: Poděkování

Posted: 11:16 09. Aug 2011
by Lolipop
Chtěla bych poděkovat Elénis za moc hezké hry a za to, jak snáší maminky buzeraci a malichernosti. :twisted: :oops:

Re: Poděkování

Posted: 09:34 10. Aug 2011
by innfra
Děkuji za včerejší hru a QS.

Re: Poděkování

Posted: 09:55 10. Aug 2011
by Braenn
Také. Sice jsme to nedotáhli až kam jsme asi měli, ale mě se to líbilo:)

Re: Poděkování

Posted: 23:25 10. Aug 2011
by zachy
Díky Yondaine za hru a šmíráckému DM za hezké zakončení :)

Re: Poděkování

Posted: 01:12 11. Aug 2011
by J.F.Payne
Díky moc za veleepickou hru (a družiníci ať prosím pochopí, že paladin z dosahu těch šípů prostě neustoupí, zvlášť když má kolem sebe spolubojovníky).

Re: Poděkování

Posted: 01:16 11. Aug 2011
by Nalkanar
Jop, díky za krátkou akci (a s paladinem budu v diskuzi pokračovat po PM ráno, i když bych dřív ukecal asi PU :mrgreen: )

Re: Poděkování

Posted: 19:12 13. Aug 2011
by D_E_K_A
Musím poděkovat za noční (spíše ranní) spestření hry DMku Mayi (v té době aka Pepan a Martička), krásný scénář! A také Ailathanovi a Nel za jejich účast (všichni jste odehráli moc moc pěkný RP i Maya). Rád bych rozvedl tu zápletku dál, ale myslím, že jsme už byli všichni dost unavení (mně už to opravdu moc nemyslelo :( ) a přece jen se blížila 5. hodina ranní...
Také díky za doprovod a pomoc Alimu, bez něj bych tu noc nepoznal Nel.

PS: Zajímalo by mě, jak to dopadlo s chudákem Pepanem a Martičkou.. :shock:


D_E_K_A aka Kiriem Vaeryn

Re: Poděkování

Posted: 01:19 15. Aug 2011
by kokosak
Tak děkuji za pěkné přivítání a doufám, že to bude v podobném duchu pokračovat. Víc zábavy za večer, než na nejmenovaném serveru za měsíc! :P

Re: Poděkování

Posted: 02:00 15. Aug 2011
by mandos
Díky všem za dnešní povedený výlet a OneIceOne za ty hosty...v tu chvíli jsem fakt nemohl :D

Re: Poděkování

Posted: 06:56 15. Aug 2011
by Hafen
Diky Azhaelovi za zlato a za hru a i tem co v poslednich dnech se motali okolo me postavicky :)

Re: Poděkování

Posted: 11:34 15. Aug 2011
by zachy
Hafen wrote:Diky Azhaelovi za zlato a za hru a i tem co v poslednich dnech se motali okolo me postavicky :)
Díky za perfektní sehrání drowky :)