Page 157 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:19 30. Nov 2013
by Shaman88
Srovnání barbar / bojovník / kensai.
Osobně mě příjde bojovník nejsilnější z nich. Jeho bonusy jsou pasivní, dokáže získat větší dmg než oba a má ho trvale, ale zase nemá kritiky. Barbar je naopak spíše defenzivní povolání, jeho ofenzivní část je krátkodobá.
Kensai je naopak čistě ofenzivní, a takový by měl zůstat, obranná část povolání se rysuje postupně, na top lvlu už není takový rozdíl oproti bojovníkovi .
Pokud chcete hrát kensaie který je slušný i jako defenzivní povolání tak vám doporučuju - ranger 19 / kensai 20, přesně v tomto pořadí....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:41 30. Nov 2013
by J.F.Payne
Úprava zbraní.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:14 01. Dec 2013
by Nalkanar
Drobnost do budoucna - logičtější systém počasí. Aneb jednu lokaci prší, v druhé je hezky sucho a ve třetí málem sněží. Samozřejmě se zohledněním zeměpisu Redan-Teru (např. bylo mi řečeno, že zimy přímo v Karathě jsou dosti mírné a bez sněhu, ale severnějc už ten sníh bývá).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:15 01. Dec 2013
by Rejty
To je v plánu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:30 01. Dec 2013
by G-ladiator
Větší tma v lokacích, kde by měla být - včera jsme byli v lokaci, kde nebyly zřejmé zdroje světla, ale bylo tam víc vidět, než venku (kde byla zrovna noc).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:41 01. Dec 2013
by Strigo
G-ladiator wrote:Větší tma v lokacích, kde by měla být - včera jsme byli v lokaci, kde nebyly zřejmé zdroje světla, ale bylo tam víc vidět, než venku (kde byla zrovna noc).
Souhlasím, větší tma v lokacích, dodává na atmosféře, v jeskyních klidně i tmu úplnou a podobně.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:45 01. Dec 2013
by G-ladiator
Alespoň se pak využijí všechny ty pochodně, svítívé předměty, kouzla a zvláštní schopnosti postav

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:26 01. Dec 2013
by Rejty
Ve kterých lokacích konkrétně? Napište to do chyb, podívám se na to.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:42 01. Dec 2013
by kucik
Pocasi se planuje do budoucna, ale ma to nizkou prioritu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:37 01. Dec 2013
by Molly23
Něco jako blacklist do hospody. Když někdo udělá bordel v hospodě, tak bude možné přidat jméno postavy na černou listinu a vyhazovač by ho pak vyhodil při vstupu

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 03:25 02. Dec 2013
by Caehan
Trenér čarodějů... většinou ho potřebuji těsně po večerním restartu a je mi už blbé se pokaždé ptát.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:59 02. Dec 2013
by Nalkanar
Caehan wrote:Trenér čarodějů... většinou ho potřebuji těsně po večerním restartu a je mi už blbé se pokaždé ptát.
Stejně tak. Ale tak snad se brzy dočkáme té Azurové věže.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:39 03. Dec 2013
by J.F.Payne
Jo, jsem si vzpomněl, že mi chybí, aby se dal stáhnout jelen nebo kanec pro maso.
Já vím, že se dá stáhnout z vlka nebo z jezevce.... ale...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 03:40 03. Dec 2013
by Strigo
Tak mě napadlo.
Co kdyby měl hraničář (bo je to tvrdý chlapík) menší únavu, jídlo, pití apod. nebo nějaký bonus právě do těchto věcí (kupříkladu že nemá za únavu postihy, apod.).
Hraničáři jsou tvrdí chlapíci, kteří se v přírodě uživí s málem.
Ve většině fantasy literatury a různých Pan and Paper hrách to tak je.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:19 03. Dec 2013
by soul1
Strigo wrote:Tak mě napadlo.
Co kdyby měl hraničář (bo je to tvrdý chlapík) menší únavu, jídlo, pití apod. nebo nějaký bonus právě do těchto věcí (kupříkladu že nemá za únavu postihy, apod.).
Hraničáři jsou tvrdí chlapíci, kteří se v přírodě uživí s málem.
Ve většině fantasy literatury a různých Pan and Paper hrách to tak je.
a co tim padem třeba takovej Barbar? na to aani nemyslete...