Page 157 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:46 15. Jan 2012
by Desmond
XD

Image

Re: Vtípky

Posted: 14:27 15. Jan 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:48 15. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:50 15. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:52 15. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Tak schvalne koho se timhle dotknu :biggrin:
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:54 15. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:21 16. Jan 2012
by de Aers
Twilight - Příběh o dívce, která si nemohla vybrat mezi nekrofilií a zoofilií.

Re: Vtípky

Posted: 18:55 16. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 15:34 17. Jan 2012
by Molly23
http://euroseptik.cz/michael-oleary-rya ... ich-mysli/

HAhahaha :D tenhle týpek mě docela pobavil

Re: Vtípky

Posted: 16:36 17. Jan 2012
by Molly23
:)

Re: Vtípky

Posted: 18:43 17. Jan 2012
by de Aers
Takový Fus Ro Dah nebylo ani ve Skyrimu.

http://www.youtube.com/watch?v=CAIwlC2Nqec

Re: Vtípky

Posted: 20:16 17. Jan 2012
by Práček
Na Sibiři. Na břehu moře sedí chlap a chytá ryby. Najednou se z vody vynoří americká ponorka, otevře se poklop a vyleze voják. Chvíli se kouká dalekohledem kolem dokola a pak zakřičí: "Směr severo-severovýchod!" Zaleze, zabouchne poklop a ponorka zmizí v moři. Chlap chvíli čumí, ale pak se vrátí k chytání ryb. Pár minut nato se vynoří z vody další ponorka, tentokrát ruská. Otevře se poklop, vyleze voják a kouká kolem. Když uvidí rybáre, začne na něj hulákat: "hééj, ty tam! Nebyla tady náhodou před chvílí americká ponorka?"
A rybář na to jako že byla.
"A kterým směrem odplula?"
"Směrem na severo-severovýchod."
"Ty vole, nemachruj a normálně ukaž!"

Re: Vtípky

Posted: 20:18 17. Jan 2012
by Práček
Image

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: platí to pořád?

Re: Vtípky

Posted: 21:22 17. Jan 2012
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 21:26 17. Jan 2012
by Desmond
-RoF- wrote:Exemplář č.2 ..no Desmondeee? :D :twisted:

http://www.prochlapa.cz/9-nejvetsich-ma ... fotky.html
:-D kruci ...