Page 157 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:07 15. Aug 2011
by Lolipop
mandos wrote:Díky všem za dnešní povedený výlet a OneIceOne za ty hosty...v tu chvíli jsem fakt nemohl :D
Taky děkuju. Hra na pravdu se nám poněkud vymkla kontrole. :mrgreen:
A docela by mě zajímalo, proč tu hru chce každý s Nessou hrát. Tímto díky Azhaelovi. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 16:54 15. Aug 2011
by zachy
Já děkuji Lolipop za dnešní hru. A Azhael se omlouvá :D

Re: Poděkování

Posted: 11:36 16. Aug 2011
by -RoF-
Dík kucikovi za snížení kadence vyvolávače karathského :D To si dnes doma ověřím :)

Re: Poděkování

Posted: 18:39 16. Aug 2011
by Lolipop
Mé oooobrovské díky patří MAYUŠCE!!! Fakt to nemělo chybu dneska! Líbilo a bavila jsem se skvěle. :oops: :oops: :oops:
Rovnou se přidám s díky i EXOVI a DESMONDOVI, baví mě s vámi hrát chlapi. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:01 16. Aug 2011
by Nalkanar
Díky "Morusákům" za zábavu v poslední době :mrgreen: jsem rád, že nedošlo na trhání hlav :mrgreen:


A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?) 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:44 16. Aug 2011
by Molly23
Nalkanar wrote:Díky "Morusákům" za zábavu v poslední době :mrgreen: jsem rád, že nedošlo na trhání hlav :mrgreen:


A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?) 8)
Já taky díky za hru, aspon to má trošku koření taky ;)

Re: Poděkování

Posted: 06:19 17. Aug 2011
by -RoF-
Jo ale že dá někdy práci některé k něčemu dokopat :roll:

Jinak trhání hlav, nooo uvidíme ještě není konec, furt se dá něco ustrhnout Nalku :twisted:

Ale jináč taky díkas no, hra je od toho, aby se v ní něco dělo a já zatím nudu ve hře nepoznal.

Re: Poděkování

Posted: 20:58 18. Aug 2011
by GeForce
Velký díky Margaretě a RESovi, za to jak vydrželi náročnou "cestu" s Kvasem :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:27 19. Aug 2011
by Nalkanar
:wall: :lol: Desmonde.... ty hade! :wall: ale díky :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:48 19. Aug 2011
by DarK_cz
Chmpf tak ti díky Desmonde :) 2x něco vymyslim a 2x mi to prokoukneš xD :wall: :ewink: :roll:

Re: Poděkování

Posted: 08:15 19. Aug 2011
by Miell
No jo.. kluci.. mea cupla.. Faruš to tušila.. holt si vybrala slabou chvíli ve špatnou dobu.
Díky všem za hru :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:10 19. Aug 2011
by DarK_cz
A Salles si vybral špatnýho trpaslíka no :wall: já nad tebou jednou vyzraju Desi , jen počkej :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:48 21. Aug 2011
by -RoF-
Uff děkuji všem za účast a pomoc na druhé soutěži znalostí. Bylo to fajn tak veká účast.
A pro mě šíleně náročné na pozornost a tak :), nechtěl bych být DM :roll: :twisted:

Jo Alimu díky za to magické povídání, taky moc povedené :wink: :roll:

Re: Poděkování

Posted: 23:54 21. Aug 2011
by Molly23
Díky moc naší partičce za závěr dnešního hraní, dnes mě fakt hra bavila a můžu říct, že to bylo napínavé asi jako honba na černej kočár! Což je jakože velmi kladné hodnocení, díky moc. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:56 21. Aug 2011
by Miell
Hezká akce RoFíku (Dík Tobě i všem co pomáhali).. jako již tradičně.. no a pak speciální dík, za dohrání u Rese v bytečku.. zasmála jsem se.. moc! Nejen povídání s Ari a Alim.. ale i Hiwině, ta mě prostě dostává:
Restalon: stačí říct a můžete se přijít kouknout častěji*usměje se na ní*
Hiwi´arwe: *usměje se na Restalona* Nevím, jestli se hodí pro mladou elfku, nechat se zvát k cizím kavalirům, pane *nakloní hlavičku*
Restalon: *trošku zrudnul jak na něj ostatní koukají*
:biggrin: :biggrin: :biggrin: