Page 157 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:07 15. Aug 2011
by Lolipop
mandos wrote:Díky všem za dnešní povedený výlet a OneIceOne za ty hosty...v tu chvíli jsem fakt nemohl

Taky děkuju. Hra na pravdu se nám poněkud vymkla kontrole.
A docela by mě zajímalo, proč tu hru chce každý s Nessou hrát. Tímto díky Azhaelovi.

Re: Poděkování
Posted: 16:54 15. Aug 2011
by zachy
Já děkuji Lolipop za dnešní hru. A Azhael se omlouvá

Re: Poděkování
Posted: 11:36 16. Aug 2011
by -RoF-
Dík kucikovi za snížení kadence vyvolávače karathského

To si dnes doma ověřím

Re: Poděkování
Posted: 18:39 16. Aug 2011
by Lolipop
Mé oooobrovské díky patří
MAYUŠCE!!! Fakt to nemělo chybu dneska! Líbilo a bavila jsem se skvěle.
Rovnou se přidám s díky i
EXOVI a
DESMONDOVI, baví mě s vámi hrát chlapi.

Re: Poděkování
Posted: 23:01 16. Aug 2011
by Nalkanar
Díky "Morusákům" za zábavu v poslední době

jsem rád, že nedošlo na trhání hlav
A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?)

Re: Poděkování
Posted: 23:44 16. Aug 2011
by Molly23
Nalkanar wrote:Díky "Morusákům" za zábavu v poslední době

jsem rád, že nedošlo na trhání hlav
A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?)

Já taky díky za hru, aspon to má trošku koření taky

Re: Poděkování
Posted: 06:19 17. Aug 2011
by -RoF-
Jo ale že dá někdy práci některé k něčemu dokopat
Jinak trhání hlav, nooo uvidíme ještě není konec, furt se dá něco ustrhnout Nalku
Ale jináč taky díkas no, hra je od toho, aby se v ní něco dělo a já zatím nudu ve hře nepoznal.
Re: Poděkování
Posted: 20:58 18. Aug 2011
by GeForce
Velký díky Margaretě a RESovi, za to jak vydrželi náročnou "cestu" s Kvasem

Re: Poděkování
Posted: 01:27 19. Aug 2011
by Nalkanar
Re: Poděkování
Posted: 01:48 19. Aug 2011
by DarK_cz
Re: Poděkování
Posted: 08:15 19. Aug 2011
by Miell
No jo.. kluci.. mea cupla.. Faruš to tušila.. holt si vybrala slabou chvíli ve špatnou dobu.
Díky všem za hru

Re: Poděkování
Posted: 10:10 19. Aug 2011
by DarK_cz
A Salles si vybral špatnýho trpaslíka no

já nad tebou jednou vyzraju Desi , jen počkej

Re: Poděkování
Posted: 23:48 21. Aug 2011
by -RoF-
Uff děkuji všem za účast a pomoc na druhé soutěži znalostí. Bylo to fajn tak veká účast.
A pro mě šíleně náročné na pozornost a tak

, nechtěl bych být DM
Jo Alimu díky za to magické povídání, taky moc povedené

Re: Poděkování
Posted: 23:54 21. Aug 2011
by Molly23
Díky moc naší partičce za závěr dnešního hraní, dnes mě fakt hra bavila a můžu říct, že to bylo napínavé asi jako honba na černej kočár! Což je jakože velmi kladné hodnocení, díky moc.

Re: Poděkování
Posted: 23:56 21. Aug 2011
by Miell
Hezká akce RoFíku (Dík Tobě i všem co pomáhali).. jako již tradičně.. no a pak speciální dík, za dohrání u Rese v bytečku.. zasmála jsem se.. moc! Nejen povídání s Ari a Alim.. ale i Hiwině, ta mě prostě dostává:
Restalon: stačí říct a můžete se přijít kouknout častěji*usměje se na ní*
Hiwi´arwe: *usměje se na Restalona* Nevím, jestli se hodí pro mladou elfku, nechat se zvát k cizím kavalirům, pane *nakloní hlavičku*
Restalon: *trošku zrudnul jak na něj ostatní koukají*
