Page 158 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:46 03. Dec 2013
by G-ladiator
To už bych to radši odvodil od odolnosti a některých featů než od povolání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:58 03. Dec 2013
by J.F.Payne
Ony totiž vysoký hodnoty žízně/hladu/únavy způsobujou snížení xp/h a gp/h...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:49 03. Dec 2013
by kokosak
Prostor na konání přednášek o medíku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:53 03. Dec 2013
by Shaman88
kokosak wrote:Prostor na konání přednášek o medíku.
Hospoda.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:54 03. Dec 2013
by Amber
Shaman88 wrote:kokosak wrote:Prostor na konání přednášek o medíku.
Hospoda.
Cirkus!

(Totiž, fakt nežertuju - není to úplně marné místo pro konání určitých akcí...)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:36 03. Dec 2013
by kokosak
V cirkusu sem se podívat byl, než jsem napsal příspěvek. Krom toho, že se na lavičky nedá sednout, má ještě tu nevýhodu, že je moc velkej a pro přednášky blbě orientovanej. Leda by tam DMko naházelo před přednáškou do voln ýho prostoru podélně lavice. Na ST to kolbiště/přednáškoviště bylo super.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:36 03. Dec 2013
by kokosak
A taky mi chybí možnost změnit vzhled zbraně.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:37 03. Dec 2013
by Bruciacullo
*koukne do svého podpisu*
hmm njn ... asi s tím nic nenaděláš...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:40 03. Dec 2013
by kokosak
*koukne na jeho podpis*
Nojo, máš pravdu. Vubec nic.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:45 03. Dec 2013
by Nalkanar
Minimálně jeden takový prostor bude určitě. Další snad bude

Nicméně si myslím, že ani v jednom nenechají vílu vykládat o medíku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:47 03. Dec 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:Jo, jsem si vzpomněl, že mi chybí, aby se dal stáhnout jelen nebo kanec pro maso.
Já vím, že se dá stáhnout z vlka nebo z jezevce.... ale...
Myslim že jim chybí dodělat kůži.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:23 03. Dec 2013
by Paulus
Možnost jednoho relevelu na postavu (třeba pomocí nontradeable itemu či podobně). Klidně i maximálně do 10 lvlu postav. Nekamenovat prosím

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:24 03. Dec 2013
by G-ladiator
Jsem pro
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:25 03. Dec 2013
by Diemo
Dobrej napad, treba podosazeni 40 lvlu mit moznost si to hodit na libovolnej lvl

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:47 03. Dec 2013
by karolina
Lovecká sezóna.