Page 158 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:07 17. Jan 2012
by Bahnak
Tak leštění pušky jooo?

Re: Vtípky

Posted: 22:11 17. Jan 2012
by Desmond
No jo no, to bude mít Maya zase jednou radost :-D

Re: Vtípky

Posted: 22:14 17. Jan 2012
by Ajax the Great
Bahnak wrote:Tak leštění pušky jooo?
:lol:

A taky tu něco přidám... Kdo říká, že smrt je nudná?

Re: Vtípky

Posted: 22:36 17. Jan 2012
by Prasokralik
A prej že ty profilyj sou falešný...

Re: Vtípky

Posted: 16:32 18. Jan 2012
by Molly23
hehe

Re: Vtípky

Posted: 16:44 18. Jan 2012
by de Aers
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:15 18. Jan 2012
by Molly23
Oh yeah! To chci domů! Budu na tom jezdit na srazy! http://www.youtube.com/watch?v=I4P--zBmMoo

Re: Vtípky

Posted: 20:22 18. Jan 2012
by de Aers
To je něco pro Ariu (o.

Re: Vtípky

Posted: 21:12 18. Jan 2012
by -RoF-
Dobré :D

Haf haf haf.....sarka vidí mě...hau...tedáá mnau mnau
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=9364

Re: Vtípky

Posted: 21:20 18. Jan 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 12:33 19. Jan 2012
by Nalkanar
-RoF- wrote:Exemplář č.2 ..no Desmondeee? :D :twisted:

http://www.prochlapa.cz/9-nejvetsich-ma ... fotky.html

Ono to bude jen maskování... třeba jde o tohodle Desmonda

Re: Vtípky

Posted: 12:44 19. Jan 2012
by jachyra
Molly23 wrote:Oh yeah! To chci domů! Budu na tom jezdit na srazy! http://www.youtube.com/watch?v=I4P--zBmMoo
Ty sa nesmej, naše deti dostali takého koníka od mojich rodičov na Vianoce ... asi pred dvoma rokmi ... synček na koníka totálne kašľal, prvá dcérka si ho občas všimla ... ale tá najmladšia sa na ňom hojdá niekoľko krát denne a vytešene pučí oči :shock:

Re: Vtípky

Posted: 14:16 19. Jan 2012
by Pajule
lepší je si rovnou pořídit minihorse ňufáka

Re: Vtípky

Posted: 15:28 19. Jan 2012
by Molly23
jachyra wrote:
Molly23 wrote:Oh yeah! To chci domů! Budu na tom jezdit na srazy! http://www.youtube.com/watch?v=I4P--zBmMoo
Ty sa nesmej, naše deti dostali takého koníka od mojich rodičov na Vianoce ... asi pred dvoma rokmi ... synček na koníka totálne kašľal, prvá dcérka si ho občas všimla ... ale tá najmladšia sa na ňom hojdá niekoľko krát denne a vytešene pučí oči :shock:
To chápu, ale představ si...je noc, ležíš v posteli, venku zuří bouře, ani záclony nepomáhají a každý blesk ti ozáří celou mástnost. Obří kapky bubnují na okna, vítr cloumá okolními stromy jejichž větve škrábou o sklo... a z ničehonic se spustí tenhle kůn! :D

Re: Vtípky

Posted: 15:30 19. Jan 2012
by Molly23
PS: Jachyro, klukovi jste měli pořídit tohle!

http://www.youtube.com/watch?v=gnAQXPoS ... re=related