Re: Vtípky
Posted: 22:07 17. Jan 2012
Tak leštění pušky jooo?
Bahnak wrote:Tak leštění pušky jooo?

-RoF- wrote:Dobré![]()
Haf haf haf.....sarka vidí mě...hau...tedáá mnau mnau
http://navratdoreality.cz/?p=view&id=9364
Ty sa nesmej, naše deti dostali takého koníka od mojich rodičov na Vianoce ... asi pred dvoma rokmi ... synček na koníka totálne kašľal, prvá dcérka si ho občas všimla ... ale tá najmladšia sa na ňom hojdá niekoľko krát denne a vytešene pučí očiMolly23 wrote:Oh yeah! To chci domů! Budu na tom jezdit na srazy! http://www.youtube.com/watch?v=I4P--zBmMoo
To chápu, ale představ si...je noc, ležíš v posteli, venku zuří bouře, ani záclony nepomáhají a každý blesk ti ozáří celou mástnost. Obří kapky bubnují na okna, vítr cloumá okolními stromy jejichž větve škrábou o sklo... a z ničehonic se spustí tenhle kůn!jachyra wrote:Ty sa nesmej, naše deti dostali takého koníka od mojich rodičov na Vianoce ... asi pred dvoma rokmi ... synček na koníka totálne kašľal, prvá dcérka si ho občas všimla ... ale tá najmladšia sa na ňom hojdá niekoľko krát denne a vytešene pučí očiMolly23 wrote:Oh yeah! To chci domů! Budu na tom jezdit na srazy! http://www.youtube.com/watch?v=I4P--zBmMoo