Page 158 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:57 21. Aug 2011
by Bruciacullo
Děkuji za vědomostní soutěž pořadatelům i účastníkům. Bylo to pěkné

Re: Poděkování
Posted: 00:00 22. Aug 2011
by Nalkanar
Díky za další kapesné

a samozřejmě za zábavu... Resovy k... no Resovo uvítání davu cizinců a tak
RoF - však to asi fakt pod pseudonymem sepíše a bude šířit nenápadně
EDIT: Resův pytel už jsem fakt nemohl vydýchat

Re: Poděkování
Posted: 00:04 22. Aug 2011
by Braenn
Taky dík za dnešek:)
Od soutěže - Rofovi, po honbu za vy-víte-čím, přes přepadnutí - tfuj! - a družince, co snáší současné Ryuovy fanatické nálady.
Re: Poděkování
Posted: 00:41 22. Aug 2011
by kokosak
Pěkná soutěž to byla. Gratuloval sem si, že sem se nepřihlásil a z postavy neudělal úplnýho debila
Braenn wrote:...a družince, co snáší současné Ryuovy fanatické nálady.
To si povíme při zpovědi kdo koho a jak snáší

Ale fajné bolo.
Re: Poděkování
Posted: 04:11 22. Aug 2011
by mandos
Přídám se k děkovačce za akci bylo to fajn jako většinou takže díky všem co tam byli

Re: Poděkování
Posted: 07:10 22. Aug 2011
by davidsoft
Děkuji RoFovi i Arii Orii za zajímavou soutěž

a paladinu Bjornovi za to, že Elandře pomohl vstát, když upadla, protože už byla moc ospalá.
(A svým rodičům za to, že jsem tam mohl s Elandrou výjimečně zůstat až do konce.)
Re: Poděkování
Posted: 12:39 23. Aug 2011
by Braenn
Díky Theuovi. Všechna čest a doufám že spokojenost byla na obou stranách.
Ten feat do vůle se mi ale setsakra vyplatil:))
Re: Poděkování
Posted: 23:37 24. Aug 2011
by -RoF-
Děkuju moc moc za hrací hudební nástroje.
Už se těším jak to zítra budu zkoušet

Re: Poděkování
Posted: 10:46 25. Aug 2011
by Koninho87
taky děkuju všem za hraní až sem z toho byl čtyři dny mimo

Re: Poděkování
Posted: 23:41 25. Aug 2011
by Miell
Re: Poděkování
Posted: 12:47 28. Aug 2011
by Koninho87
děkuju Damianovi za hezké spestření dva dny po sobě =) bavilo mě to
Re: Poděkování
Posted: 22:54 29. Aug 2011
by LDamian
Děkuji tomu, kdo vylepšil určitou nemoc na Thalii. I po letech se stále učím nové věci a konečně vím, co to ten červený slaad je!
PS: HNUS, HNUS, HNUS - kdo to programoval je zákeřná mrcha!

Re: Poděkování
Posted: 01:55 31. Aug 2011
by innfra
Děkuji, všem se kterými jsem v poslední době hrál, jak za Toma, tak za Tagara. A taktéž děkuji Májce

Re: Poděkování
Posted: 21:59 01. Sep 2011
by rosnicka
Re: Poděkování
Posted: 22:18 01. Sep 2011
by Molly23
Vítej mezi námi...
A abych udržel topic. Díky... Díky... Díky.... všem.