Page 159 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:09 03. Dec 2013
by Infra
Jo, relevel by byl fajn.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:34 05. Dec 2013
by G-ladiator
Aulus wrote:Falchion jsem našel. Dokonce spoustu různých druhů, ale žádný nebyl s bonusem.
To mi připomíná - neviděl jsem v žádném obchodě ani obyčejný, ani magický Maul (obouruční kladivo). Moje chyba nebo tam skutečně nejsou?

Další věc, DM by mohli do nějaké svojí lokace dostat "kovárnu" na vytváření předmětů s různými nestandardními bonusy, jako je třeba tady v tom modulu? Položí se předmět na kovadlinu a skrz rozhovor s NPC se mu přidávají/ubírají vlastnosti. (pokud to samozřejmě už nemají :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:41 05. Dec 2013
by Puxina
Jo já ještě nenašel v prodeji jednoruční kopí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:06 05. Dec 2013
by Thurms
Jednoruční kopí jsem viděl u kováře v horním městě v Karathě. Takže ho tam občas mít budou.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:13 05. Dec 2013
by Puxina
Thurms wrote:Jednoruční kopí jsem viděl u kováře v horním městě v Karathě. Takže ho tam občas mít budou.
Aha ale ten má šílené ceny mi přišlo. No snad časem, uvidím ;).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:37 05. Dec 2013
by kucik
G-ladiator wrote:
Aulus wrote:Falchion jsem našel. Dokonce spoustu různých druhů, ale žádný nebyl s bonusem.
To mi připomíná - neviděl jsem v žádném obchodě ani obyčejný, ani magický Maul (obouruční kladivo). Moje chyba nebo tam skutečně nejsou?

Další věc, DM by mohli do nějaké svojí lokace dostat "kovárnu" na vytváření předmětů s různými nestandardními bonusy, jako je třeba tady v tom modulu? Položí se předmět na kovadlinu a skrz rozhovor s NPC se mu přidávají/ubírají vlastnosti. (pokud to samozřejmě už nemají :)
Maul prodává kovář v přístavu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:56 05. Dec 2013
by Radim
Slabší obnova, bez toho se skoro nedá hrát. Pokud v obchodech už není jen pod jiným názvem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:06 05. Dec 2013
by Puxina
Radim wrote:Slabší obnova, bez toho se skoro nedá hrát. Pokud v obchodech už není jen pod jiným názvem.
A nemají ty lektvary nějaký jiný název? Já si pravda moc lektvary neprocházel, viděl jsem tam nějaké léčivo a různě silné lektvary na vlastnosti a nějaké afrodisiaka :).

Jinak svitky obnovy najít jdou, já nějaké našel.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:13 05. Dec 2013
by J.F.Payne
Slabší obnova v lektvarech je hrůznost. od toho jsou klerici... a chrámy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:13 05. Dec 2013
by Shaman88
Radim wrote:Slabší obnova, bez toho se skoro nedá hrát. Pokud v obchodech už není jen pod jiným názvem.
Jsi klerik ne?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:33 05. Dec 2013
by Grin
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Slabší obnova, bez toho se skoro nedá hrát. Pokud v obchodech už není jen pod jiným názvem.
Jsi klerik ne?
Radima sice osobne neznam, ale myslim , ze klerik neni. :wink:
Ted vazne dole ma poison, ci nejaky drain, nemoc atd. kde co tak by se urcite nejaky suport v podobe lahvi / pripadne svitku/ pripadne v podobe special lekarny hodil.
Ne vsechno zvladnou klerici utahnout (to by tu musel byt kazdej druhej klerik)

ps.
Nevim teda zda je nebo neni v ochodech

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:36 05. Dec 2013
by Radim
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Slabší obnova, bez toho se skoro nedá hrát. Pokud v obchodech už není jen pod jiným názvem.
Jsi klerik ne?
Mě buřt, pár lidí zvládnu, ptám se všeobecně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:38 05. Dec 2013
by J.F.Payne
Grin wrote:...Ted vazne dole ma poison, ci nejaky drain, nemoc atd. kde co...
Zato na Povrchu jsou jen bestie co tohle nemaj...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:39 05. Dec 2013
by Radim
J.F.Payne wrote:
Grin wrote:...Ted vazne dole ma poison, ci nejaky drain, nemoc atd. kde co...
Zato na Povrchu jsou jen bestie co tohle nemaj...
Nevíme co nahoře máte nehrajem tam. Jediná smysluplná odpověd byla od Rofa. Před pár dny se dala ještě koupit v chrámu tak proto jsem se ptal, ne každý je klerik.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:40 05. Dec 2013
by kucik
Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů :mrgreen: