Re: Vtípky
Posted: 14:57 20. Jan 2012


heheMolly23 wrote:Fus ro dah hehe ale hezky udělané, i s efektamahttp://www.youtube.com/watch?v=XsMdWEpn ... AAAAAAACAA

rosnicka wrote:http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=p5xp91srNzU
a co takhle epického psíka?



No, Pražáci... spíš taxikáři. Většina taxikářů patří do jedné velice specifické subkultury, kterou jsem ještě nenazval, ale usilovně ji studuji. Jejich pojetí poctivosti je dokonce na takové úrovni, že jim nepřijde jako nic zlého okrást pasažéra (pod pedálem šlápnou na "turbo", takže místo 19 za kilometr člověk paltí třeba 45) a dokonce se vzájemně chlubí tím, kdo takhle "udělal" víc.Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ZE3ySDMjyy4
Pražáci
Jak na to koukám tak v Praze do nejbohatší vrstvy patří hlavně taxikářiJ.F.Payne wrote:No, Pražáci... spíš taxikáři. Většina taxikářů patří do jedné velice specifické subkultury, kterou jsem ještě nenazval, ale usilovně ji studuji. Jejich pojetí poctivosti je dokonce na takové úrovni, že jim nepřijde jako nic zlého okrást pasažéra (pod pedálem šlápnou na "turbo", takže místo 19 za kilometr člověk paltí třeba 45) a dokonce se vzájemně chlubí tím, kdo takhle "udělal" víc.Koninho87 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=ZE3ySDMjyy4
Pražáci
Nebo opilí lidém kteří si občas v autě něco zapomenou. V životě už neuvidí ani taxikáře, ani své věci. Pokud takové situace taxikář nezneužije a řekne to svým kolegům, je u nich "kretén, vole".
Nehledě na absolutní buranství projevující se leností, extrémním záviděním (když někdo z jejich kolegů udělá "dobrej šťouch"), nadáváním na cokoliv, co si přečtou v novinách (každý je na všechno expert a minimálně politolog)... a naprostou absencí jakéhokoliv ponětí o kultuře, která je mimo TV Nova.
Čest výjimkám.
Zdroje této studie čerpám na brigádě, když dělám noční na pupmě v Libni.
