Page 159 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:10 01. Sep 2011
by Pajule
dík těm co se motají s estel nebo kolem ní

hlavně Tagarovi, Resovi, Sin, Alc
Re: Poděkování
Posted: 00:50 02. Sep 2011
by Molly23
No a ještě jednou díky partě Morusova stánku

tyjo... Vil má vánoce hehe. A taky díky ostatním, štamgastům, paladinům... atd. za hru.
Re: Poděkování
Posted: 15:08 03. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky tvurcum hudby na hudebnich nastrojich ..... za irskou klasiku King of the fairies na pistalce.

Re: Poděkování
Posted: 23:32 04. Sep 2011
by -RoF-
Dík všem za velkou účast na Turnaji

. Dáváte mi zabrat teda, takové akce velké

. Ale aspon je sranda a zábava a něco se děje. A já si můžu hrát se statistikama
Desmondovi se složíme na budík, páč zlobí. Maya mu dá preventivně na zadek
Lashek se bude víc věnovat své čtyřnohé kočce, aby nemusela DMkovat za něj.
Jo a Alishah dobrá haluz

před soubojem Sinae, Alcarin a Estel mi napsal tohle.....
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: [Pověz] střelkyně vystřelí proti sobě, šípy se srazí a pak mezi ně vlítne jižanka s mečem a rozseká je na kaši... to by byla epická bojová scéna minutová
A jak asi vypadala bitva že?
Díkas, byla sranda. Hlavně nehroťte to, že prohrajete nebo tak. Jde o zábavu

Re: Poděkování
Posted: 00:40 05. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky -Rofovi- za turnaj

Re: Poděkování
Posted: 00:41 05. Sep 2011
by mandos
Taky díky za turnaj všem

Re: Poděkování
Posted: 01:23 05. Sep 2011
by Nalkanar
Za poslední dobu...
Jednak Nel a Hiwi za víceméně každodenní hry a tak...
Arii, Farah a Vil (seřazeno odhadem dle četnosti!) za hry s nimi...
A pak menší díky těm zbylým
(i těm, co si neumí zapnout odpor)
Drobnější díky i Desmondovi za posledně, sice jsem v první moment po skončení měl dojem, že jde jen o sraní na hlavu, ale zdá se, že ne

Re: Poděkování
Posted: 10:58 05. Sep 2011
by KaTo
Díky za výzvy, které...
...se nedaly nepřehlédnout,
...se nedaly nepochopit,
...se nedaly nepřijmout.
edit: To je poděkování třem různým postavám (hráčům), aby nedošlo k mýlce!

Re: Poděkování
Posted: 21:07 05. Sep 2011
by Firefox_
Děkuji LDamianovi a Xantipě za dnešek

. Škoda toho konce, ale příště budeme připraveni

Re: Poděkování
Posted: 22:31 05. Sep 2011
by Derken-
Děkuji Damianovi a Xantipě za dnešek. Máš právo mě po dnešku nazývat noobikem

Ikdyž na blind, poprvé, ve dvou, daleko, hluboko, přes nástrahy, uprostřed temnoty, s vypjetím sil, konec na dosah ruky... Na poprvý dobrý ne?

Po dlouhý době smrt, která mi vůbec nevadí, jsem za ní rád, jsem rád že se Alyffyn podívala do hlubin neznáma
Edit: Jakej byl popcorn?

Re: Poděkování
Posted: 23:06 05. Sep 2011
by kokosak
No, to bylo opravdu epické. Občas bych toho maníka ve předu nejraději sesmažil (občas skoro pořád). Škoda, že moje postava ne
Díky účastníkům za to, že a do mrtě využili můj pátý kruh + 1 svitek a v neposlední řadě díky DM, které se nás obětavě ujalo.
Re: Poděkování
Posted: 23:16 05. Sep 2011
by LDamian
Derken- wrote:Děkuji Damianovi a Xantipě za dnešek. Máš právo mě po dnešku nazývat noobikem

Ikdyž na blind, poprvé, ve dvou, daleko, hluboko, přes nástrahy, uprostřed temnoty, s vypjetím sil, konec na dosah ruky... Na poprvý dobrý ne?

Po dlouhý době smrt, která mi vůbec nevadí, jsem za ní rád, jsem rád že se Alyffyn podívala do hlubin neznáma
Edit: Jakej byl popcorn?

Díky oběma za pěknou podívanou. Osobně musím říct, že jsem ani nečekal, že se dostanete tak daleko, ale džel jsem vám palce.
Edit: byl jsem se tam znovu podívat a ten lich má stále ještě záchvat smíchu...

Re: Poděkování
Posted: 23:22 05. Sep 2011
by Nalkanar
Ohromné díky Farah za dárek pro Aliho
A teď by mohl chodit kdekoliv, s tou jedinou věcí, a vykračovat si hrdě jako král
Re: Poděkování
Posted: 23:39 05. Sep 2011
by Braenn
díky, díky, díky:)
O zabíjení Johanna mi něco říkej, ale.. ono to vyšlo! Snad poprvé, když paladini někam naklusali po debaklu, oživení, čistě na "necouvnout ani ve smrti" a s tím tam chcípnout dobrovolně - to vyšlo, a jak epicky

Oho! Díky všem účastníkům, to byla nádherná scéna, kapesník jsem si promáčela (hlavně předtím, než mi došlo že tam nakonec neumřem
A díky DM, že nám oživilo ten konec a umožnilo dotáhnout to do finiše.
Jsem se nějak dojala... ale to když hraní dobra konečně nese své ovoce, tak to asi dojmout musí

Re: Poděkování
Posted: 23:46 05. Sep 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Ohromné díky Farah za dárek pro Aliho
A teď by mohl chodit kdekoliv, s tou jedinou věcí, a vykračovat si hrdě jako král
Rádo se stalo.. bylo mi potěšením!
