Page 159 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:10 01. Sep 2011
by Pajule
dík těm co se motají s estel nebo kolem ní :) hlavně Tagarovi, Resovi, Sin, Alc

Re: Poděkování

Posted: 00:50 02. Sep 2011
by Molly23
No a ještě jednou díky partě Morusova stánku :) tyjo... Vil má vánoce hehe. A taky díky ostatním, štamgastům, paladinům... atd. za hru.

Re: Poděkování

Posted: 15:08 03. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky tvurcum hudby na hudebnich nastrojich ..... za irskou klasiku King of the fairies na pistalce. :mus_8:

Re: Poděkování

Posted: 23:32 04. Sep 2011
by -RoF-
Dík všem za velkou účast na Turnaji ;). Dáváte mi zabrat teda, takové akce velké :D . Ale aspon je sranda a zábava a něco se děje. A já si můžu hrát se statistikama :roll:

Desmondovi se složíme na budík, páč zlobí. Maya mu dá preventivně na zadek :P

Lashek se bude víc věnovat své čtyřnohé kočce, aby nemusela DMkovat za něj. :D

Jo a Alishah dobrá haluz :D před soubojem Sinae, Alcarin a Estel mi napsal tohle.....
Ali'Shah Ibn Tuek'Lim: [Pověz] střelkyně vystřelí proti sobě, šípy se srazí a pak mezi ně vlítne jižanka s mečem a rozseká je na kaši... to by byla epická bojová scéna minutová
A jak asi vypadala bitva že? :twisted:

Díkas, byla sranda. Hlavně nehroťte to, že prohrajete nebo tak. Jde o zábavu ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:40 05. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky -Rofovi- za turnaj :)

Re: Poděkování

Posted: 00:41 05. Sep 2011
by mandos
Taky díky za turnaj všem :)

Re: Poděkování

Posted: 01:23 05. Sep 2011
by Nalkanar
Za poslední dobu...

Jednak Nel a Hiwi za víceméně každodenní hry a tak... 8)

Arii, Farah a Vil (seřazeno odhadem dle četnosti!) za hry s nimi... :twisted:

A pak menší díky těm zbylým :mrgreen: (i těm, co si neumí zapnout odpor)

Drobnější díky i Desmondovi za posledně, sice jsem v první moment po skončení měl dojem, že jde jen o sraní na hlavu, ale zdá se, že ne :wall:

Re: Poděkování

Posted: 10:58 05. Sep 2011
by KaTo
Díky za výzvy, které...
...se nedaly nepřehlédnout,
...se nedaly nepochopit,
...se nedaly nepřijmout. :twisted:

edit: To je poděkování třem různým postavám (hráčům), aby nedošlo k mýlce! :biggrin: :D

Re: Poděkování

Posted: 21:07 05. Sep 2011
by Firefox_
Děkuji LDamianovi a Xantipě za dnešek :). Škoda toho konce, ale příště budeme připraveni ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:31 05. Sep 2011
by Derken-
Děkuji Damianovi a Xantipě za dnešek. Máš právo mě po dnešku nazývat noobikem :twisted: Ikdyž na blind, poprvé, ve dvou, daleko, hluboko, přes nástrahy, uprostřed temnoty, s vypjetím sil, konec na dosah ruky... Na poprvý dobrý ne? :twisted: Po dlouhý době smrt, která mi vůbec nevadí, jsem za ní rád, jsem rád že se Alyffyn podívala do hlubin neznáma :wink:

Edit: Jakej byl popcorn? :)

Re: Poděkování

Posted: 23:06 05. Sep 2011
by kokosak
No, to bylo opravdu epické. Občas bych toho maníka ve předu nejraději sesmažil (občas skoro pořád). Škoda, že moje postava ne :D

Díky účastníkům za to, že a do mrtě využili můj pátý kruh + 1 svitek a v neposlední řadě díky DM, které se nás obětavě ujalo.

Re: Poděkování

Posted: 23:16 05. Sep 2011
by LDamian
Derken- wrote:Děkuji Damianovi a Xantipě za dnešek. Máš právo mě po dnešku nazývat noobikem :twisted: Ikdyž na blind, poprvé, ve dvou, daleko, hluboko, přes nástrahy, uprostřed temnoty, s vypjetím sil, konec na dosah ruky... Na poprvý dobrý ne? :twisted: Po dlouhý době smrt, která mi vůbec nevadí, jsem za ní rád, jsem rád že se Alyffyn podívala do hlubin neznáma :wink:

Edit: Jakej byl popcorn? :)
Díky oběma za pěknou podívanou. Osobně musím říct, že jsem ani nečekal, že se dostanete tak daleko, ale džel jsem vám palce.


Edit: byl jsem se tam znovu podívat a ten lich má stále ještě záchvat smíchu... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:22 05. Sep 2011
by Nalkanar
Ohromné díky Farah za dárek pro Aliho :oops: :ewink:

A teď by mohl chodit kdekoliv, s tou jedinou věcí, a vykračovat si hrdě jako král

Re: Poděkování

Posted: 23:39 05. Sep 2011
by Braenn
díky, díky, díky:)

O zabíjení Johanna mi něco říkej, ale.. ono to vyšlo! Snad poprvé, když paladini někam naklusali po debaklu, oživení, čistě na "necouvnout ani ve smrti" a s tím tam chcípnout dobrovolně - to vyšlo, a jak epicky :D Oho! Díky všem účastníkům, to byla nádherná scéna, kapesník jsem si promáčela (hlavně předtím, než mi došlo že tam nakonec neumřem :)

A díky DM, že nám oživilo ten konec a umožnilo dotáhnout to do finiše.

Jsem se nějak dojala... ale to když hraní dobra konečně nese své ovoce, tak to asi dojmout musí :D

Re: Poděkování

Posted: 23:46 05. Sep 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Ohromné díky Farah za dárek pro Aliho :oops: :ewink:

A teď by mohl chodit kdekoliv, s tou jedinou věcí, a vykračovat si hrdě jako král
Rádo se stalo.. bylo mi potěšením! :wink: