Page 160 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:47 05. Dec 2013
by Grin
kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů

Dobře, že DM a WB taky hrajou

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:20 05. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů

Naopak to je záměr.
Nyní jsou ještě jedy a choroby jakž takž slabé, až nasadím ty co mám připravené, tak to bude jiné maso.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:26 05. Dec 2013
by KaTo
*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:27 05. Dec 2013
by sandoftime
KaTo wrote:*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina

.
By měl umět i druid. Chybí mi druid.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:24 05. Dec 2013
by Krysak
Grin wrote:kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů

Dobře, že DM a WB taky hrajou

Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:59 07. Dec 2013
by XŠevyX
Ohniště v přírodě.. dnes jsem se asi hodinu a půl snažil najít ohniště a narazil jsem akorát na 2 u kterých nešlo spát (nešly zapálit-byly zapálené)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:09 07. Dec 2013
by Caehan
Krysak wrote:Grin wrote:kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů

Dobře, že DM a WB taky hrajou

Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.
Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:09 07. Dec 2013
by KaTo
Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL

elfky

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 02:27 07. Dec 2013
by Molly23
Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 03:56 07. Dec 2013
by klobouk
Molly23 wrote:Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
Hudba je na mne a pokud nebude na přítěž důležitějšímu systému, ve správnou chvíli ji se Shamanem nasadíme.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:09 07. Dec 2013
by Mok
Caehan wrote:
Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?
Všechno není jenom jed, a navíc zrovna jedy jsou ten nejmenší problém.
A krom toho, savy můžeš mít jaké chceš a ta jednička ti stejně padne, klidně i několikrát po sobě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:25 07. Dec 2013
by Bahnak
To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.
Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:13 07. Dec 2013
by kokosak
KaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL

elfky

)
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapka

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:25 07. Dec 2013
by karolina
kokosak wrote:KaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL

elfky

)
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapka

S těma šatama je to nějaké čudné, ještě na testu, kdyby mělo všechno povolené vše, bylo hromada vzhledů, pak jak se to zkrouhlo aby se nedaly z plnoplátu udělat bikiny a podobně, tak nějak vypadlo spousta vzhledů, které by i šaty měli mít..
Shamane, jestli můžu v tomhle nějak pomoct, třeba ty šaty probrat a zařadit co kam má, tak řekni.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:54 07. Dec 2013
by Krysak
Bahnak wrote:To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.
Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
Takhle je to tu od nepaměti, útočná kouzla by mág skoro něměl mít, jeho práce je v jiné rovině. Boosty ostatnim bojovníkům - hlavne Mage armor, Sila, Odolnost, obratnost, stone skin, ostrost, RYCHLOST a spousty dalších. Když si to spočítáš, tak prostě na utocná kouzla není místo. Druhá rovina jsou bandáže a ošetřování prní linie, to je zasadní prace pro mága. Tak a v neposlední řade vyznamně posílili summoni, postih XP je už uplně v pohodě.
A když budeš mít splněné výše tři uvedené činnosti, můžeš střílet z kuše:)