Page 160 of 329

Re: Vtípky

Posted: 10:30 26. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:25 26. Jan 2012
by Molly23
"A jak se ti ted v Karathě žije?"
"Nemůžu si stěžovat..."

Re: Vtípky

Posted: 10:53 27. Jan 2012
by kokosak
Učitelka profiluje žáky podle způsobu, jakým poutají pozornost. Šíz fany az hel! Ingliš šprechen nutno.

http://www.youtube.com/watch?v=a2YPBQCH ... rA&lf=plcp

Re: Vtípky

Posted: 16:11 27. Jan 2012
by Molly23
Aneb jak američtí piloti balí ženské...

10. “When I look at you, my pants fly in formation”

9. “If you sleep with me, I’ll let you bomb New Jersey back to the Stone Age”

8. “I’ve heard great things about you from President Clinton”

7. “How would you like to serve under me?”

6. “You’ve just been targeted by a heat-seeking missile of love”

5. “See this medal? It’s for pleasing the ladies beyond the call of duty”

4. “I can still fly four missions a night, if you know what I mean”

3. “I’m looking for a place to land my stealth bomber”

2. “Want to learn what the ‘F’ stands for in F-16?”

1. “My sights are locked on you!”

Re: Vtípky

Posted: 17:12 27. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
kokosak wrote:Učitelka profiluje žáky podle způsobu, jakým poutají pozornost. Šíz fany az hel! Ingliš šprechen nutno.

http://www.youtube.com/watch?v=a2YPBQCH ... rA&lf=plcp
:mrgreen: ......symposka

Re: Vtípky

Posted: 22:42 27. Jan 2012
by Molly23
Troška z letectví...

Re: Vtípky

Posted: 13:30 28. Jan 2012
by Molly23
Hehe! Drsnej konzert! To je skupina Bonebroke, už nějakou dobu hrají a když jsem ještě hrál s Thrashing Machine (ted jim dělám hlavního technika a konzultanta), což je naprostý nováček, tak jsme měli na vystoupení asi... hmm 50-70 lidí. Jinak, chystáme se na konzert v Music City! Až bude datum, dám vědět! Za mikrákem mě teda vystřídal Dan Mazura, ale já tam budu někde taky, kontrolovat zda se bubeníkovi nesypou činely...

Re: Vtípky

Posted: 19:06 28. Jan 2012
by Práček
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:27 28. Jan 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:07 29. Jan 2012
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 21:56 29. Jan 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 01:15 30. Jan 2012
by Bruciacullo
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:26 30. Jan 2012
by jachyra

Re: Vtípky

Posted: 15:11 30. Jan 2012
by Fryn

Re: Vtípky

Posted: 15:15 30. Jan 2012
by de Aers
urbanthug.jpg
divnaprani.jpg