Page 160 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:53 05. Sep 2011
by Molly23
Braenn wrote:díky, díky, díky:)

O zabíjení Johanna mi něco říkej, ale.. ono to vyšlo! Snad poprvé, když paladini někam naklusali po debaklu, oživení, čistě na "necouvnout ani ve smrti" a s tím tam chcípnout dobrovolně - to vyšlo, a jak epicky :D Oho! Díky všem účastníkům, to byla nádherná scéna, kapesník jsem si promáčela (hlavně předtím, než mi došlo že tam nakonec neumřem :)

A díky DM, že nám oživilo ten konec a umožnilo dotáhnout to do finiše.

Jsem se nějak dojala... ale to když hraní dobra konečně nese své ovoce, tak to asi dojmout musí :D
Obojek na paladina... :D ale super, Díky... všem!

Re: Poděkování

Posted: 01:18 06. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky moc skupince. Snad se vám paladin líbí.

A že to vyšlo, to jsem taky koukal. Šli jsme s Ryudem na jistou smrt... a stal se zázrak.

Díky moc i DM.

Re: Poděkování

Posted: 22:33 06. Sep 2011
by Derken-
Otrokářský klan děkuje :) Bohům... 8)

Re: Poděkování

Posted: 07:15 07. Sep 2011
by Radim
*klaní se a líbá zem* :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:22 07. Sep 2011
by Radim
Děkovačka trošku mimo hru,ale DÍKY všem hokejistům,kteří dnes tragicky zemřeli při leteckém neštěstí!!!


Re: Poděkování

Posted: 17:28 10. Sep 2011
by zachy
Díky všem zůčastněným bubákům za parádní akci, kde téměř nikdo nezemřel :D

Re: Poděkování

Posted: 17:35 10. Sep 2011
by Radim
Jo skvělá akce kde zdechnu na pastech,který sou podle vysvětlení DM každá na jiné straně a přesto spustěj obě.

Jinak dung dobrej líbilo se mi to

Re: Poděkování

Posted: 18:18 10. Sep 2011
by harlequin_ichtyosis
dik dm i spoluhracum za fajn dungeon

Re: Poděkování

Posted: 18:24 10. Sep 2011
by Derken-
Jsem s váma nespokojen, drzí jste a neposloucháte!! :twisted:

Díky DM :) Doufám, že někdo udělal tu fotku :D

Re: Poděkování

Posted: 19:21 10. Sep 2011
by LDamian
Díky za díky a gratuluji! Jsem rád, že se zadařilo a nejen chechtajicí se lich dostal co proto. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:14 11. Sep 2011
by GeForce
Velké díky všem učastníkum maškarady a hlavně pořadateli/ům :)


Ps: taky díky Resovi za jeho skvěle sebeovladani :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:37 11. Sep 2011
by Pajule
taky dík za maškarní..

pak dík těm třem co potkali Estelku :D

Re: Poděkování

Posted: 23:07 11. Sep 2011
by Molly23
Super maškaráda, i přes nečekaný začátek si to Vil nakonec užila. Díky!

Re: Poděkování

Posted: 23:24 11. Sep 2011
by Nalkanar
Tak nějak.. díky díky.. zvlášť těm, co vydrželi do konce 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:35 11. Sep 2011
by Miell
Díky za bál.. hlavně těm co tančili :wink:
A musím ještě poděkovat Rofíkovi za organizaci a hudební doprovod a tudíž ještě všem co udělali hudbu..velký dík!