Page 160 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:53 05. Sep 2011
by Molly23
Braenn wrote:díky, díky, díky:)
O zabíjení Johanna mi něco říkej, ale.. ono to vyšlo! Snad poprvé, když paladini někam naklusali po debaklu, oživení, čistě na "necouvnout ani ve smrti" a s tím tam chcípnout dobrovolně - to vyšlo, a jak epicky

Oho! Díky všem účastníkům, to byla nádherná scéna, kapesník jsem si promáčela (hlavně předtím, než mi došlo že tam nakonec neumřem
A díky DM, že nám oživilo ten konec a umožnilo dotáhnout to do finiše.
Jsem se nějak dojala... ale to když hraní dobra konečně nese své ovoce, tak to asi dojmout musí

Obojek na paladina...

ale super, Díky... všem!
Re: Poděkování
Posted: 01:18 06. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky moc skupince. Snad se vám paladin líbí.
A že to vyšlo, to jsem taky koukal. Šli jsme s Ryudem na jistou smrt... a stal se zázrak.
Díky moc i DM.
Re: Poděkování
Posted: 22:33 06. Sep 2011
by Derken-
Otrokářský klan děkuje

Bohům...

Re: Poděkování
Posted: 07:15 07. Sep 2011
by Radim
*klaní se a líbá zem*

Re: Poděkování
Posted: 20:22 07. Sep 2011
by Radim
Děkovačka trošku mimo hru,ale DÍKY všem hokejistům,kteří dnes tragicky zemřeli při leteckém neštěstí!!!
Re: Poděkování
Posted: 17:28 10. Sep 2011
by zachy
Díky všem zůčastněným bubákům za parádní akci, kde téměř nikdo nezemřel

Re: Poděkování
Posted: 17:35 10. Sep 2011
by Radim
Jo skvělá akce kde zdechnu na pastech,který sou podle vysvětlení DM každá na jiné straně a přesto spustěj obě.
Jinak dung dobrej líbilo se mi to
Re: Poděkování
Posted: 18:18 10. Sep 2011
by harlequin_ichtyosis
dik dm i spoluhracum za fajn dungeon
Re: Poděkování
Posted: 18:24 10. Sep 2011
by Derken-
Jsem s váma nespokojen, drzí jste a neposloucháte!!
Díky DM

Doufám, že někdo udělal tu fotku

Re: Poděkování
Posted: 19:21 10. Sep 2011
by LDamian
Díky za díky a gratuluji! Jsem rád, že se zadařilo a nejen chechtajicí se lich dostal co proto.

Re: Poděkování
Posted: 21:14 11. Sep 2011
by GeForce
Velké díky všem učastníkum maškarady a hlavně pořadateli/ům
Ps: taky díky Resovi za jeho skvěle sebeovladani

Re: Poděkování
Posted: 22:37 11. Sep 2011
by Pajule
taky dík za maškarní..
pak dík těm třem co potkali Estelku

Re: Poděkování
Posted: 23:07 11. Sep 2011
by Molly23
Super maškaráda, i přes nečekaný začátek si to Vil nakonec užila. Díky!
Re: Poděkování
Posted: 23:24 11. Sep 2011
by Nalkanar
Tak nějak.. díky díky.. zvlášť těm, co vydrželi do konce

Re: Poděkování
Posted: 23:35 11. Sep 2011
by Miell
Díky za bál.. hlavně těm co tančili
A musím ještě poděkovat Rofíkovi za organizaci a hudební doprovod a tudíž ještě všem co udělali hudbu..velký dík!