Page 17 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:45 05. Nov 2008
by kucik
Drogy ve hre jsou. Daj se vyrobit jak v alchymii, tak bezne koupit u dealeru v zapadlych ulickach.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:57 05. Nov 2008
by Anderson I
Mě by se líbil dynamický spawn pastí. Pasti na bednách, tělech a podobně už dynamické jsou, což je super. Ale ty volně na zemi jsou stále na stejných místech. Dungeon stačí projít jednou a pak už si zapínat hledání jen na vybraných místech. Nebo mi to tak alespoň připadá, podle podzemí Karathského a Kel - A - Hazrského.
A možná rozhodit pár pastí volně po krajině - menší zpestření pro notorické běhavce. :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:44 05. Nov 2008
by kucik
Dynamicky spawn pasti na zemi je problem, protoze to jde spatne skloubit s vlastnimi frakcemi modulu. Moznosti, jak neco takoveho udelat jsou dost omezene, ale porad jsem to jeste nevzdal a snad to pujde, jakmile se jaarovi podari na serveru rozbehnout NWNeXalt knihovnu.
V zaloze mam jeste jednu moznost, jak to udelat, takze verim, ze se to podari.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:35 06. Nov 2008
by Kiri
chapu ze pasti a zamky sou nejvic dulezita vec, ale nekdy mi to dokaze stejne akorat odtravit romantickou prochazku kanalama.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:29 19. Nov 2008
by Krata
SI vodíš holky do kanálu Kiri? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:37 19. Nov 2008
by Neithan1
na thalii mi chyba viac skupiniek banditov.. s novym mecom od kratu mozem sundat piatich banditov naraz (krasny zvuk, dakujem ti fireballe) .. nemohli by sa pred karathu pridat dalsie dve skupinky.. najlepsie tesne zomknute u seba ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:24 19. Nov 2008
by Kiri
Krata wrote:SI vodíš holky do kanálu Kiri? :D
no ukazuju jim ruzne exemplare zmutovanych krys a lidi...bys neveril jak malo se lisi reakce od ruznych typu holek ;-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:12 20. Nov 2008
by DenGrasse
Neithan1 wrote:na thalii mi chyba viac skupiniek banditov.. s novym mecom od kratu mozem sundat piatich banditov naraz (krasny zvuk, dakujem ti fireballe) .. nemohli by sa pred karathu pridat dalsie dve skupinky.. najlepsie tesne zomknute u seba ?
nač chodit někam daleko? požádej rejtyho o spawn u postele :mrgreen: abys je měl po ruce hned jak postava vstane....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:23 21. Nov 2008
by Neithan1
bohuzial moja postava nema postel :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:33 21. Nov 2008
by DenGrasse
to může být závažný problém, ale věřím že rejty si s tím nějak poradí :mrgreen: například ti zřídí pevný spawn point v katakombách :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:34 21. Nov 2008
by Neithan1
Rejty uzamkne forum a zabanuje acc. nejtan...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:42 23. Nov 2008
by Pajule
vuá proč sou u skoro každýho obrázku lokace jen baby??pfmh kdo na to má civět :D :D :D to by tam byl lepšejší aj paladin :D :twisted: :roll: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:58 23. Nov 2008
by photter
Pajule wrote:vuá proč sou u skoro každýho obrázku lokace jen baby??
pač ty loadscreeny dělal ňákej zvrhlík asi :-Ł

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:34 24. Nov 2008
by kucik
Ukažme si na něj! /|\

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:59 24. Nov 2008
by DenGrasse
nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky? :mrgreen: