Page 17 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:03 07. Nov 2008
by Tretas
fuxxo wrote:je to az prilis pravdive :mrgreen:
tohle nemá vůbec chybu, přesně jak to tam je tak to by jsem si mohl vytisknout a řídit se podle toho, a přitom by se nic v mém životě nezměnilo :D

Re: Vtípky

Posted: 01:35 09. Nov 2008
by kucik
Z testovani modelu satu.
haktest3.jpg

Re: Vtípky

Posted: 00:11 10. Nov 2008
by Morendred
Zda se mi to nebo opravdu ma ten koblod na sobe neco uplne jineho nez ostatni?

Re: Vtípky

Posted: 10:25 10. Nov 2008
by kucik
Jo, kobold má dost omezenej šatník.

Re: Vtípky

Posted: 13:33 21. Nov 2008
by igor

Re: Vtípky

Posted: 15:08 21. Nov 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak tohle nemá chybu!! :!:

Re: Vtípky

Posted: 16:39 21. Nov 2008
by Krata
Sem slavnej! pecka :)

Re: Vtípky

Posted: 17:06 21. Nov 2008
by nomis_b
tak to je husty vole.. fakt husty.

Re: Vtípky

Posted: 17:40 21. Nov 2008
by Krata
dobře odhalili ste mou tajnou spolupráci s výrobcem piva Pardal.. já všude vykládám, že mi to pivo nechutná a oni zato vyvěsujou cedule, jakej sem spamer.. je to výhodné a prosperující pro obě strany

Re: Vtípky

Posted: 20:47 22. Nov 2008
by Neithan1
http://www.youtube.com/watch?v=alGJcjUX07o

skutocnu pointu tohto vtipku pochopite az uvidite samotny film, alebo aspon 20 minut toho filmu.
Zde link :

http://www.pozeraj.eu

treba sa registrovat.. odvazlivci pozor, techno-pop-rock-hop-rap-disko rytmus tohto filmu sa vam NEMUSI! pacit

Re: Vtípky

Posted: 22:41 22. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:blablabla
ehm, asi musím umět anglicky na to abych to pochopil že? xD

Re: Vtípky

Posted: 02:32 23. Nov 2008
by Neithan1
nemusis

Re: Vtípky

Posted: 02:46 23. Nov 2008
by igor

Re: Vtípky

Posted: 14:58 23. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:nemusis
V tom případě sem blbej, protože sem to nepochopil a ten film sem viděl xD

Re: Vtípky

Posted: 15:00 23. Nov 2008
by Neithan1
George wrote:
Neithan1 wrote:nemusis
V tom případě sem blbej, protože sem to nepochopil a ten film sem viděl xD
ja to raz ked tak vysvetlim kazdemu kto to nepochopil :mrgreen: