Page 17 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:03 07. Nov 2008
by Tretas
fuxxo wrote:je to az prilis pravdive

tohle nemá vůbec chybu, přesně jak to tam je tak to by jsem si mohl vytisknout a řídit se podle toho, a přitom by se nic v mém životě nezměnilo

Re: Vtípky
Posted: 01:35 09. Nov 2008
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 00:11 10. Nov 2008
by Morendred
Zda se mi to nebo opravdu ma ten koblod na sobe neco uplne jineho nez ostatni?
Re: Vtípky
Posted: 10:25 10. Nov 2008
by kucik
Jo, kobold má dost omezenej šatník.
Re: Vtípky
Posted: 13:33 21. Nov 2008
by igor
Re: Vtípky
Posted: 15:08 21. Nov 2008
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 16:39 21. Nov 2008
by Krata
Sem slavnej! pecka

Re: Vtípky
Posted: 17:06 21. Nov 2008
by nomis_b
tak to je husty vole.. fakt husty.
Re: Vtípky
Posted: 17:40 21. Nov 2008
by Krata
dobře odhalili ste mou tajnou spolupráci s výrobcem piva Pardal.. já všude vykládám, že mi to pivo nechutná a oni zato vyvěsujou cedule, jakej sem spamer.. je to výhodné a prosperující pro obě strany
Re: Vtípky
Posted: 20:47 22. Nov 2008
by Neithan1
http://www.youtube.com/watch?v=alGJcjUX07o
skutocnu pointu tohto vtipku pochopite az uvidite samotny film, alebo aspon 20 minut toho filmu.
Zde link :
http://www.pozeraj.eu
treba sa registrovat.. odvazlivci pozor, techno-pop-rock-hop-rap-disko rytmus tohto filmu sa vam
NEMUSI! pacit
Re: Vtípky
Posted: 22:41 22. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:blablabla
ehm, asi musím umět anglicky na to abych to pochopil že? xD
Re: Vtípky
Posted: 02:32 23. Nov 2008
by Neithan1
nemusis
Re: Vtípky
Posted: 02:46 23. Nov 2008
by igor
Re: Vtípky
Posted: 14:58 23. Nov 2008
by George
Neithan1 wrote:nemusis
V tom případě sem blbej, protože sem to nepochopil a ten film sem viděl xD
Re: Vtípky
Posted: 15:00 23. Nov 2008
by Neithan1
George wrote:Neithan1 wrote:nemusis
V tom případě sem blbej, protože sem to nepochopil a ten film sem viděl xD
ja to raz ked tak vysvetlim kazdemu kto to nepochopil
