Page 17 of 35
Re: Portréty postav
Posted: 20:02 11. Nov 2011
by Temnastrana
Re: Portréty postav
Posted: 22:05 11. Nov 2011
by kucik
Prosimvas necpete tam tu ceskou diakritiku a mezery. Jako kdybych to tu ted nepsal. Kdo se s tim ma pak patlat?
Re: Portréty postav
Posted: 17:51 16. Nov 2011
by Lord_Berserk
kucik wrote:Prosimvas necpete tam tu ceskou diakritiku a mezery. Jako kdybych to tu ted nepsal. Kdo se s tim ma pak patlat?
Takze ty 2 baliky portretu vod Temny Strany sou mi k nicemu ???
- jak to teda funguje? kdyz si nekdo u sebe da portret s mezerou nebo diakritikou, tak to vidi jen von, i kdyz si to protejsi strana (hrac) stahne a nahraje do /portraits ?
Re: Portréty postav
Posted: 17:56 16. Nov 2011
by kucik
Ty od Temnastrana jsem nakonec přidal, ale bylo s tim ... práce. Ten od GeForce obsahuje znaky s diakritikou i v samotných názvech obrázků, takže tam to ne některých platformách nemusí fungovat.
Re: Portréty postav
Posted: 23:44 16. Nov 2011
by Pajule
Re: Portréty postav
Posted: 23:50 16. Nov 2011
by kucik
Ty mi to delas naschval, vid?
Re: Portréty postav
Posted: 00:02 17. Nov 2011
by Pajule
dyť vevnitř to je to bez diakritiky ne? nebo ty chceš aj tuto O:)
Re: Portréty postav
Posted: 00:04 17. Nov 2011
by kucik
Ale ty mezery :-/
Re: Portréty postav
Posted: 00:09 17. Nov 2011
by Pajule
omluva omluva chceš to předělat?
Re: Portréty postav
Posted: 12:51 17. Nov 2011
by kucik
Ted uz ne.
Re: Portréty postav
Posted: 01:08 27. Nov 2011
by Xullfryn
Keilfein, nebo jak se ta postav menuje.....
Re: Portréty postav
Posted: 11:52 28. Nov 2011
by Darebák
Gabrielle
- RHB.rar
- (246.54 KiB) Downloaded 320 times
Re: Portréty postav
Posted: 20:39 10. Dec 2011
by Molly23
Bohdan Olewczenko
Re: Portréty postav
Posted: 00:24 11. Dec 2011
by Molly23
Všiml jsem si že na stránkách vidět není, takže tady je Anirin Genglent.
Re: Portréty postav
Posted: 11:08 11. Dec 2011
by Braenn
Portréty dvou kozáků (nejsou oba moji:)
Szczepian Czerninski
Kazimir Wdowczenko