Page 17 of 33

Re: Váš portret

Posted: 11:28 15. Jun 2010
by Lidda
Zleva doprava
Bluud, Lidda, Fantalas


http://lh4.ggpht.com/_v0NhK_SAxm0/S_52e ... 2_4278.JPG
Akorat jsme se vratili z Indie : )

Re: Váš portret

Posted: 13:42 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Bum bum ratata bum......bum čvach, bum čvach :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 18:36 20. Jun 2010
by alchariot
V Dansku:

Image

Re: Váš portret

Posted: 20:34 30. Sep 2010
by Molly23
....

Re: Váš portret

Posted: 20:19 03. Oct 2010
by slencak
Hele slon...kam letí? Nevim asi tu maj někde hnízdo :shock: (ten v pravo)

Re: Váš portret

Posted: 16:06 13. Oct 2010
by Molly23
Já a krásná paní Korina model 1958... poletucha V.

A tady se kamarád ještě mazlil s Ariou...
http://www.youtube.com/watch?v=Rty-y-bw74o
DSC00252.JPG

Re: Váš portret

Posted: 01:41 04. Nov 2010
by Sveneld
zaslechl jsem, že se o mě mluvilo na sraze, proto vystoupím z anonymity a ukážu že jsem normální běloch - silvestrovký žertovný převlek :)

Re: Váš portret

Posted: 15:06 04. Nov 2010
by Krata
žertovný? :D

Re: Váš portret

Posted: 18:44 04. Nov 2010
by Pajule
nunu takhle bych tě chtěla potkat! :D

Re: Váš portret

Posted: 21:49 14. Nov 2010
by Pajule
.

Re: Váš portret

Posted: 18:46 24. Nov 2010
by Molly23
28.11. Retro Music Hall, konzert Annihilator :) jejich druhej tenhle rok, na kterém jsem byl. WUAAA

Re: Váš portret

Posted: 10:26 30. Nov 2010
by Prdovous
Muhehe, tak sem strčím pár svých fotek taky... BTW: Ne, neberu se vážně ani zdaleka ;) Prostě mě jen baví blbnout a dělat si prdel z black metalu ^^

Jedna normálnější od profi fotografa
Image

Přírodní ^^
Image

Když trve troll leze z díry :D
Image

A jedna naprosto šílená :D

Image

Re: Váš portret

Posted: 15:13 12. Mar 2011
by Pajule
chro..kdo mi má na fuck booku..tak ju zná, kdo ne jí teď pozná..aby ste mi na tom srazu poznali že ..:D

Re: Váš portret

Posted: 17:13 12. Mar 2011
by Radim
Pěkný borderky :mrgreen: taky mám jednu

Re: Váš portret

Posted: 20:46 12. Mar 2011
by Pajule
kecy fakt? s PP?