Page 17 of 33
Re: Váš portret
Posted: 11:28 15. Jun 2010
by Lidda
Zleva doprava
Bluud, Lidda, Fantalas
http://lh4.ggpht.com/_v0NhK_SAxm0/S_52e ... 2_4278.JPG
Akorat jsme se vratili z Indie : )
Re: Váš portret
Posted: 13:42 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Bum bum ratata bum......bum čvach, bum čvach

Re: Váš portret
Posted: 18:36 20. Jun 2010
by alchariot
V Dansku:

Re: Váš portret
Posted: 20:34 30. Sep 2010
by Molly23
....
Re: Váš portret
Posted: 20:19 03. Oct 2010
by slencak
Hele slon...kam letí? Nevim asi tu maj někde hnízdo

(ten v pravo)
Re: Váš portret
Posted: 16:06 13. Oct 2010
by Molly23
Já a krásná paní Korina model 1958... poletucha V.
A tady se kamarád ještě mazlil s Ariou...
http://www.youtube.com/watch?v=Rty-y-bw74o
Re: Váš portret
Posted: 01:41 04. Nov 2010
by Sveneld
zaslechl jsem, že se o mě mluvilo na sraze, proto vystoupím z anonymity a ukážu že jsem normální běloch - silvestrovký žertovný převlek

Re: Váš portret
Posted: 15:06 04. Nov 2010
by Krata
žertovný?

Re: Váš portret
Posted: 18:44 04. Nov 2010
by Pajule
nunu takhle bych tě chtěla potkat!

Re: Váš portret
Posted: 21:49 14. Nov 2010
by Pajule
.
Re: Váš portret
Posted: 18:46 24. Nov 2010
by Molly23
28.11. Retro Music Hall, konzert Annihilator

jejich druhej tenhle rok, na kterém jsem byl. WUAAA
Re: Váš portret
Posted: 10:26 30. Nov 2010
by Prdovous
Muhehe, tak sem strčím pár svých fotek taky... BTW: Ne, neberu se vážně ani zdaleka

Prostě mě jen baví blbnout a dělat si prdel z black metalu ^^
Jedna normálnější od profi fotografa
Přírodní ^^
Když trve troll leze z díry
A jedna naprosto šílená

Re: Váš portret
Posted: 15:13 12. Mar 2011
by Pajule
chro..kdo mi má na fuck booku..tak ju zná, kdo ne jí teď pozná..aby ste mi na tom srazu poznali že ..

Re: Váš portret
Posted: 17:13 12. Mar 2011
by Radim
Pěkný borderky

taky mám jednu
Re: Váš portret
Posted: 20:46 12. Mar 2011
by Pajule
kecy fakt? s PP?