Page 17 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 16:27 16. Apr 2013
by Amber
Po výročním promazání všech zbytečných (nebo ještě lépe, úspěšně odevzdaných) blbostí :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:33 18. Apr 2013
by innfra
Plocha.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 20:41 27. Apr 2013
by Pajule
Pozápasovou skotačící Plzeň s pohárem vystřídala zase kára :mrgreen:
tapeta.JPG

Re: Vaše plocha

Posted: 20:47 27. Apr 2013
by Molly23
To já mám ted takovou provizorvní ale vtipnou :)

Re: Vaše plocha

Posted: 19:27 24. May 2013
by -RoF-
Moje nová plocha :)

Re: Vaše plocha

Posted: 19:39 24. May 2013
by Pajule
Ta je nejhezčí ze všech co si měl :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 19:58 24. May 2013
by -RoF-
Pajule wrote:Ta je nejhezčí ze všech co si měl :mrgreen:
Hehe no mě se to zvířátko hrozně líbí, taková fajn pouštní liška :)

Re: Vaše plocha

Posted: 20:22 24. May 2013
by Miell
-RoF- wrote:
Pajule wrote:Ta je nejhezčí ze všech co si měl :mrgreen:
Hehe no mě se to zvířátko hrozně líbí, taková fajn pouštní liška :)
Pouštní Liška říkali Farušce :)

Re: Vaše plocha

Posted: 20:58 24. May 2013
by Molly23
To mě taky!
Image

A abych nebyl OT... moje plocha

Re: Vaše plocha

Posted: 14:36 25. May 2013
by radekdnb
tohle je moje plocha sice nic moc..ale tak mám menší úchylku :D

Re: Vaše plocha

Posted: 14:41 25. May 2013
by Molly23
všichni máte takovej pořádek na ploše :D to já teda raději vždycky posílám jen podklad!

Re: Vaše plocha

Posted: 14:48 25. May 2013
by Molly23
takhle to vypadá když si uklidím!
EDIT: Taky rád posílám holé, aby ho mohl každý také případně použít ;)

Re: Vaše plocha

Posted: 14:51 25. May 2013
by Amber
Molly23 wrote:všichni máte takovej pořádek na ploše :D to já teda raději vždycky posílám jen podklad!
Nebo je to příležitost promazat plochu. :mrgreen:

Zkoušela jsem měnit lišty Windows a tlačítko Start. Postupnou redukcí jsem došla nakonec k minimalismu ve formě šipky. :) A pak jsem toho nechala, než něco po... ehm, pokašlu. (Květinové pozadí jako terapie na stres a hnusné počasí :oops: )
234.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 17:55 25. May 2013
by Nalkanar
To používáte jen jednu tapetu? Já došel do fáze, že jich mám přes deset a mění se každou hodinu.

Re: Vaše plocha

Posted: 21:50 25. May 2013
by innfra
Jen deset? Hmm já měl každý den jinou... stáhnul jsem půlku CG portfolia...
Ať žije měnící se plocha na sedmičkách :D