Page 17 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:18 17. Sep 2011
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:20 19. Sep 2011
by Braenn
Viděli jste někdo Taras Bulba v této podobě?
http://www.csfd.cz/film/257086-taras-bulba/ A 1612...
http://www.csfd.cz/film/235544-1612-kro ... nych-casu/
Jestli se má cenu dívat, nebo nemá - recenze se shodují snad jen v tom, že jsou to filmy jako stvořené pro polský den státnosti
A když jsme u poláků - shlédla jsem nedávno toto:
http://www.csfd.cz/film/89052-den-cvoka/ a musím, byť poněkud rozpačitě, doporučit. Je to... inu, jak se začne člověk v něčem poznávat, úsměv mu zmrzne na rtech, ale jinak je to komedie a myslím, že ji ocení hlavně starší. A paneláková modlitba je krutě upřímná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:57 29. Sep 2011
by Prasokralik
Zone of the Dead
Tohle je tak vynikající film. Srbsko/italsko/španělský horor (slovo horor je opravdu na místě) který je tak špatný po všech stránkách, že nejde se nekoukat. Srbští herci mluvící plytké dialogy nikoliv domácím jazykem nýbrž angličtinou (s výslovností dětí na přelomu základní a střední školy), úděsná práce kamery, zombíci s maskami tak z 80. let a tunami kečupu, hrozný děj, úděsná charakteristika jednotlivých postav, které nemají hlavu ani patu a do toho všeho pseudo moderní paladin - zombíko bijec.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:20 30. Sep 2011
by halfox
Vřele doporučuji
http://www.csfd.cz/film/243243-at-vejde-ten-pravy/
Netradiční upírský horor se odehrává na ponurém švédském sídlišti. Tady žije outsiderský hrdina Oskar a sem se přistěhuje nový soused s dcerou Eli. Dvě zvláštní děti se sblíží a Oskar zjistí, že jeho kamarádka je upírka. Oskar se těžko rozhoduje, jestli se s podivnou dívkou dál přátelit – něco ho k ní ale stále osudově táhne... Film byl natočen podle bestselleru Johna Ajvida Lindqvista a blízký je například potemnělým snímkům Roye Anderssona. Hrůzostrašná pohádka plyne v pomalém tempu a dodržuje pravidla upírského žánru – jen vztah Eli a Oskara je s ohledem na jejich věk platoničtější, i když stejně jako řada jiných upírských filmů je i tenhle hrůzostrašně a až chorobně romantický. Přitom je ale zvláštně chladný – nejen díky skvostným hereckým výkonům dětských představitelů a tomu, že se odehrává na sídlišti pokrytém sněhem. Film podmanivý, sugestivní a ponuře krásný, krvavý, jitřivý a zneklidňující – přesně takový, jaké má skutečné filmové umění být. (MFF Karlovy Vary)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:40 30. Sep 2011
by Molly23
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:46 30. Sep 2011
by Braenn
http://www.csfd.cz/film/278163-super-8/
To je to, na čem jsme byli. Nechápu, jak to mohlo u diváků tak propadnout, tak dobrou komedii jsem v kině neviděla už dlouho

A těch hlášek:)) Vřele doporučuji, ale jedině v kině s partou kamarádů a ideálně dvěma třemi pivky v sobě!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:41 03. Oct 2011
by Fryn
Tak jsem shlédnul Aloise Nebela a musím říct, že kromě velmi pěkné vizuální stránky (která je v některých chvílich opravdu dost působivá), nenabízí jinak nic moc dalšího. Tak nějak chybí výraznější dějová linka, ale třeba je to pouze můj dojem.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:50 03. Oct 2011
by Práček
Fryn wrote:nenabízí jinak nic moc dalšího. Tak nějak chybí výraznější dějová linka
ona tam bude...jen si říkám, že musím dostatečně dospět (nebo se začít zajímat o správné věci) abych to pochopil. (takže pokud jí někdo víte, tak budu rád když mě poučíte)
ale zpracování bylo hezké... a nejlepší scéna, byla ta jak brzdil ten vlak před spadlým stromem.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:32 09. Oct 2011
by GeForce
nemáte někdo doporučení na nějakej zajmavej filmík akčního ražení? něco jako undisputed?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:33 09. Oct 2011
by Molly23
Dead leaves, kreslená hektická střílečka, šílenost na entou...
Shoot them up- povedený akčnák
RAMBO všechny díly.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:37 09. Oct 2011
by GeForce
Molly23 wrote:Dead leaves, kreslená hektická střílečka, šílenost na entou...
Shoot them up- povedený akčnák
RAMBO všechny díly.
Díky Ramba znam

to je pecka... zkusim Shoot
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:39 10. Oct 2011
by harlequin_ichtyosis
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:32 10. Oct 2011
by Prasokralik
Drive
moc dobrý tip darku
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:03 11. Oct 2011
by jachyra
Najnovší obľúbený seriál: Teória veľkého tresku
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:10 11. Oct 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:Drive
moc dobrý tip darku
Tak sem na to koukal a přišlo mi to hodně slabý, scény a příběh nezajmavý, automobilový jízdy a honičky? hm takový 2 kde byl vidět náznak nějakýho pokusu o cosi.... celkově film neslanej nemastnej, no čekal jsem od toho něco slušnýho a zklamalo mě to...
